Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Radu_Toretto

[Closed] Mafia 2 amanat pe 27 august

Recommended Posts

Mafia 2 pe 27 august

Darkman_Vito_Joe_Henry_Mafia_2.jpg

 

2K Games a anutat ca data de lansare pentru Mafia 2 este stabilita: 27 august 2010. Va spuneam pe 9 martie ca Mafia 2 ar putea fi amanat. Sa speram ca nu se va intampla asta.

 

In aceasi conferinta de presa, 2K Games a mai spus ca jocul te va duce cu adevarat in atmosfera din anilor 1940-1950 prin detalii extraordinare: muzica, masini, costumatii, etc.

 

Sursa : http://cybergaming.ro/mafia-2-pe-27-august/

 

* Stire propusa de catre SlowMotion.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pacat mare pacat . Astept jocu cu nerabdare sa il joc ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pfff , de cand il asteptam , si acum vin ei si dau vestea asta proasta :yay: !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte proasta veste :yay: Si eu il asteptam ....abia astept sa ma joc pe el..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehhh daca am asteptat atat mai putem sa asteptam inca pana pe 27 august ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

m-am saturat sa tot amane aparitia jocului astuia este cel mai tare joc.. mafia 1 a fost super acum va aparea mafia 2 care are o grafica excelenta sper sa nu mai amane si acum pana in 2011 :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pacat..asteptam jocul desii nu am un laptop foarte bun..de mult am auzit de el si am vazut si niste poze si pare ok . Asteptam 27 aug

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am auzit si eu de acest joc, ca este foarte frumos..

Share this post


Link to post
Share on other sites

stie cineva cerintele jocului pe ,,gugle" nu am gasit absolut nimic, sper sa aibe gameplay-ul asemanator cu cel din Mafia I poate unul din singurele jocuri care se ridica in apropierea seriei GTA...il astept cu nerabdare

Share this post


Link to post
Share on other sites
stie cineva cerintele jocului pe ,,gugle" nu am gasit absolut nimic, sper sa aibe gameplay-ul asemanator cu cel din Mafia I poate unul din singurele jocuri care se ridica in apropierea seriei GTA...il astept cu nerabdare

 

Uite aici un video superb cu gameplay'ul acestui joc. Eu am ramas :-j

 

youtubelogogn4.png Video YouTube

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" src="<object width="640" height="385"><param name="movie" value="
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>" width="400px" height="400px">

 

Inca nu au fost anuntate cerintele acestui joc pentru PC. Doar presupuneri :D .

 

ON: Nu inteleg de ce a fost amanat atat timp ... Cred ca a fost amanat de vreo 5 ori. Sper sa apara in August ca sa am timp sa il joc pana incepe scoala X( .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uite aici un video superb cu gameplay'ul acestui joc. Eu am ramas =P~

 

youtubelogogn4.png Video YouTube

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" src="<object width="640" height="385"><param name="movie" value="
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>" width="400px" height="400px">

 

Inca nu au fost anuntate cerintele acestui joc pentru PC. Doar presupuneri :) .

 

ON: Nu inteleg de ce a fost amanat atat timp ... Cred ca a fost amanat de vreo 5 ori. Sper sa apara in August ca sa am timp sa il joc pana incepe scoala :D .

hmm din ce am inteles o fost folosit motorul grafic de la Mafia 1 deci nu cred ca vor fi cerinte fenomenale ca la gta 4 ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

damne abia astept am terminat de 2 ori mafia 1 si nu m-am plictisit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asteptam pana pe 27 august.....Cel mai asteptat joc al anului pentru mine. Dupa Mafia, care a fost genial astept Mafia 2. Sper sa nu dezamageasca.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...