Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Radu_Toretto

[Closed] Homefront

Recommended Posts

Homefront

 

96037420100611790screen.jpg

 

Kaos Studios pregatesc un nou shooter (care nu are inca o data certa de lansare). Homefront va fi publicat de THQ, care a oferit mai multe detalii despre acesta cu ocazia evenimentului E3.

Jocul isi propune sa puna un accent substantial pe scenariu si pe personaje, inspirandu-se la acest capitol din industria cinematografica.

Povestea se centreaza pe un atac in anul 2027 al Coreii de Nord impotriva SUA (am ras initial, dar asa e scenariul). Coreenii reusesc sa cucereasca costa de vest a Americii si iradiaza raul Mississippi pentru a scinda po######tia si fortele armate care incearca sa organizeze o contra-ofensiva. Speranta ramane dependenta de un grup de luptatori in fortele de rezistanta, care incearca sa-si recucereasca tara, teritoriu cu teritoriu.

Ok. Aici cred ca exista mai multe posibilitati, ma rezum sa redau doua dintre ele:

Ori producatorii jocului au fumat cam multa iarba in ultima vreme si apoi au incercat sa-si redea sentimentele de paranoia prin continutul unui joc de actiune, ori acestia au aflat din surse sigure ca

Share this post


Link to post
Share on other sites

din cate arata in poze si trailer e mai misto ca si Call of duty foarte frumos ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

mai misto dekt call of duty nu cred dar la fel de frumos sunt sigur ca este

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grafica extraordinara. Pare interesant.....trebuie sa-l joc.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Grafica extraordinara. Pare interesant.....trebuie sa-l joc.

 

Din pozele date de RaduTorreto arata bine, o sa ma interesez si o sa il joc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grafica Nota 10 . Si din cate am vazut in trailer este foarte misto . O sa li iau si eu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Buna grafica, si se pare ca are un gameplay captivant... Acum sa vedem cum este primit de fani.

Are concureti pe masura (CoD, MoH, etc.)

 

Sincer, daca va avea un story-line relativ mediu, cred ca nu va avea cine stie ce succes.

Oricum, felicitari design-erilor, pare un joc frumos si sincer o sa il incerc :dancerock:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca e mai ceva, decat COD, poate il voi juca :dancerock: .

Grafica, cred ca e buna :"> . Cred =))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grafica foarte frumoasa,Totusi ar fi cine ca producatorii sa deie o data exacta

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...