Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Liviuuu

Anno 1777

Recommended Posts

Numele jocului: Anno 1777

Scurta descriere: Esti un civil in anul 1777, jocul se joaca in timp real , si acolo poti face diverse lucruri : - sa te duci la munca si sa castigi bani !!!! BANII CASTIGATI IN JOC , POT DEVENII BANI REALI , NU GLUMESC !!!!

- poti sa iti ajuti tara , si sa te duci la razboaie ,primind o suma de bani

- poti sa ajungi parlamentar, sa fi presedintele tarii , sau "parlamentar"

Jocul este foarte complex, si cel mai mare avantaj al sau este ca banii din joc , pot deveni bani REALI

 

Genul jocului (RPG, Strategie, MMORPG, etc): Strategie

Site-ul cu jocul: http://www.anno1777.com/index.php?i=38438

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este joc dinala de browser ? sau te pune sa descarci jocul ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Este joc dinala de browser ? sau te pune sa descarci jocul ?

 

browser game, am jucat si eu da nu mi-a placut

Share this post


Link to post
Share on other sites
Este joc dinala de browser ? sau te pune sa descarci jocul ?

browser

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebuie sa bagi cod de reincarcare telefonica?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trebuie sa bagi cod de reincarcare telefonica?

nu , tre sa pui numaru de telefon , stai linistit ca nu`ti face nimeni nimic :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este serios , stati linistit , este creat de oameni cu potential , nu pusti de 14 ani care nu au ce face. Cashout se face in suma directa dar trebuie sa convertiti din suma primita in LEI in atacuri si castigarea atacurilor in EURO si AUR (lucru care scade din valoarea banilor castigati).

 

Trebuie sa dati cashout minim 10 LEI (100.000 Lei Vechi) pentru a va scoate o suma de pana in 9.4 LEI.

 

Oricum este singurul site de genul asta , browser based , distractiv si cu profit frumos si real! Si nu e scam..bineinteles.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebuie neaparat sa il descarci ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu descarci nimic , joc de browser = joci cu browserul , acum ma inregistrai si eu , am deja 1leu :)

Poti sa scoti la 10euro(nu lei ) , banii se convertesc din lei in aur si din aur in euro (daca am inteles bine )

 

Daca pui putina munca in el faci lejer 1e pe zi , mai greu pana faci rost de bani pentru ati face puterea .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nu descarci nimic , joc de browser = joci cu browserul , acum ma inregistrai si eu , am deja 1leu :)

Poti sa scoti la 10euro(nu lei ) , banii se convertesc din lei in aur si din aur in euro (daca am inteles bine )

 

Daca pui putina munca in el faci lejer 1e pe zi , mai greu pana faci rost de bani pentru ati face puterea .

Fara investitie este greu sa scoti 1e pe zi , iar in momentul actual guvernu a dus bugetul pe - si este foarte greu sa mai scoti un profit bun din el.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da , abia acum am vazut ce si cum , mai ales ca au scos si retragerile de suma prin paypal , vor sa scape de conturile clona prin verificarea cu buletinul ( nu am incredere sa le dau copie dupa buletinul meu ) , or sa plece multi ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vă puteţi face cont şi aici : Link . Dacă doriţi support la joc , vă ajut cu plăcere , doar daţi add la id de la profil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Credeam ca trebuie sa rencarci ci credit .

Share this post


Link to post
Share on other sites

More info :

- Iti cere sms de 10centi (0.10) pentru a stopa conturile clona ( 1 nr telefon per 1 account ) , cei 10centi ti baga in cont , deci practic ei nu taxeaza cu nimic jocul .

 

Dar sunt nesimtiti si nu sunt de incredere , am facut ~ 15e , am dat sa scot 13 , minus taxe mi-au venit vreo 9e in paypal , insa dupa vreo 3zile au vazut ca imi merge bine ( ma pregateam de al 2-lea cashout , aveam cam 5e ) si mi-au inchis contul pe motiv "multiple accounting" , le-am dat mail nici nu mi-au raspuns :> , oricum am facut 9e din nimic , la inceput e greu dar dupa 2,3 luni daca ar fi ca ei sa nu faca magarii si sa inchida conturi aiurea ajungi sa faci 2,3e pe zi , cu doar 10minute munca .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci, merge sa scoti bani ? O sa incerc si eu. Merci pentru sfat Maryo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merge sa scoti banii...joc de 2 luni am 1 euro si ceva roni...ma las pagubas in timpu' asta faceam de 50 de ori mai mult. Stie cineva daca merg sa transfer euro in joc si ronii ? sa fac un om fericit :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...