Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

sKaTeR

The A-Team

Recommended Posts

16iw46t.jpg

Ieri seara (28 iunie) m-am dus la acest film, parerea mea este ca rar mai gasesti ceva atat de bun, comedia se imbina perfect cu actiunea, foarte multe efecte speciale, reusite, mi-a lasat o impresie placuta, nota mea: 8.60

 

  • Regia: Joe Carnahan
  • Rolurile principale: Liam Neeson (Hannibal), Bradley Cooper (Face), Quinton 'Rampage' Jackson (B.A), Sharlto Copley (Murdock)
  • Gen: Thriller / Aventura / Actiune
  • Premiera: 25 Iunie 2010
  • Trailer:
    watch?v=z93AADd2Dpo&feature=related

  • Sinopsis: Inspirat din serialul TV cu acelasi titlu care a rulat pe canalul NBC in perioada 1983 - 1987, filmul de actiune "The A-Team" urmareste aventurile a patru fosti soldati din fortele speciale ale armatei nord-americane, care au fost acuzati de o crima pe care nu au comis-o si au fost trimisi la puscarie. Dorind sa spele rusinea incarcerarii, sa-si curete numele patate si sa demonstreze ca sunt nevinovati si ca totul nu a fost decat o inscenare, cei patru membri ai echipei de elita si totodata veterani ai razboiului din Irak evadeaza dintr-o inchisoare militara, se transforma in mercenari si ratacesc pe intreg teritoriul Statelor Unite ale Americii cu scopul de a eradica injustitiile. Condusi de catre colonelul John "Hannibal" Smith, capitanul si pilotul de elicopter "Howling Mad" Murdock, locotenentul Templeton "Faceman" Peck si sergentul Bosco "B.A." Baracus sunt urmariti de catre Guvernul american in timp ce isi desfasoara operatiunile secrete pentru care au fost angajati contra-cost, dar si de catre locotenentul Sosa, fosta iubita a lui "Faceman".
  • Sursele: cinemarx.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vazut filmul.

Sincer vi-l recomand , chiar nu te plictisesti la el.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu nu l-am vazut inca da pare frumos o sa il descarc sa vad ce e de capu lui :)):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebuie neaparat sa-l vad in special pentru ca e cu Rampage Jackson.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Recomand : Este cel mai bun film vazut in ultima saptamana si m-am uitat la multe ... nu m-am plictisit deloc :ceuameni:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e foarte tare filmu!!! merita vazut;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

In regulament spune comentarii structurate fara "e foarte tare etc" daca continui ketchup incep cu Warn Up.

Share this post


Link to post
Share on other sites

interesant pare bun filmul are si actori buni ma voi uita si eu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vazut filmul. Vi`l revomand deoarece no sa fie o pierdere de timp va asigur :mclosed1:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filmul e super :-j). Chiar merita vazut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

acum lam vazut si eu e superrr frumosss merita vazut il recomand tuturol nu are cum sa nu va placa e super frumos

Share this post


Link to post
Share on other sites

saptamana trecuta l-am vazut si eu merita sa il vedeti e foarte tare filmul :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer dupa trailer mi se pare frumos filmul , inca nu lam vazut ca se fac lucrari la site de thefiles si nu pot sa il iau .

O sa il iau si o sa ma uit si eu la el :-w

 

PS : Yournero ti-a dat cineva voie sa imi folosesti lucrarea de la semnatura ? Puteai sa imi ceri voie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cica filmu e lansat in 2010. Nu pare :dancerock:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te inseli .. filsa mul chiar este lansat in 2010 , in rest este unul dintre cele mai " tari " filme de actiune pe care le-am vazut . Este bun pentru ca are si comedie si actiune .. Merita vizionat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vazut filmul, chiar nu te plictisesti la el.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu lam vazut..Este foarte frumos

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...