Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

WayNNe

Predators

Recommended Posts

predators-875280l-imagine.jpg

 

Regia

Nimród Antal

 

Cu

Adrien Brody, Alice Braga

 

Gen film

Acţiune | Aventuri | Horror | SF | Thriller

 

Premiera in Romania

09.07.2010

Trailer

 

youtubelogogn4.png

Video YouTube
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" src="<object width="640" height="385"><param name="movie" value="
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>" width="400px" height="400px">

 

Sinopsis

 

Mercenarul Royce conduce un grup de luptatori de elita pe o alta planeta, devenind prada pentru o rasa extraterestra cunoscuta sub denumirea generica de "predatori". Din echipa lui Royce fac parte fosti puscariasi, componenti ai unor plutoane de executie, criminali in serie cautati de FBI, traficanti de droguri, yakuza sau soldati de commando, adica niste predatori umani, care sunt vanati si eliminati sistematic de catre o noua generatie de predatori extraterestri. Astfel, doctorul Edwin a fost in trecut un criminal in serie aflat pe lista celor mai cautati infractori a FBI-ului, mexicanul Cuchillo a facut parte dintr-un cartel al drogurilor, Mombasa a fost comandantul unui pluton de executie in Sierra Leone, japonezul Hanzo a fost asasin yakuza, rusul Nikolai a fost soldat intr-o trupa de commando, sud - americanca Isabelle a fost tintasa de elita in fortele speciale, Stans este un condamnat la inchisoare periculos, iar Noland este un soldat nord-american care si-a pierdut directia in viata.

Sursa

Share this post


Link to post
Share on other sites

merita vazut filmul :)) vil recomand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebuie sa-l vad si pe asta. Pare interesant.

Share this post


Link to post
Share on other sites
merita vazut filmul :-?? vil recomand

@Off: Ce recomanzi ? Filmul nici nu a aparut in Romania , apare pe 9 iulie :D sau corecteaza-ma si dami un PM cu torentul.

 

@On: Am vazut Predator 1 Predator 2 dar asta :-j mi se pare cel mai uf :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebuie sa il vad si pe asta neaparat :D love predator series.

Share this post


Link to post
Share on other sites

asta nu prea are legatura cu filmul Predator 1,2....cred k o sa fie cel mai tare film cu predator!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vazut o varianta filmata din cinema. Mie imi pare bun filmul, merita vazut in special de cei din Yakuza pentru ca sunt si yakuza pe acolo :mclosed1:) . Astept sa apara HDTV 720p sau 1080p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu ma atrage acest gen de film, SF-ul e printre elementele de baza, in cinema-ul din orasul meu ruleaza, dar nici nu m-am gandit sa-l vizionez. Astept cu mare nerabdare SALT si Ucenicul vrajitor (chiar daca e SF in filmu asta, pare mult mai bine regizat decat "Predators" + ca e cu N. Cage :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

merita vazut filmul :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vazut toate partile de la predator 1 2 3 pana la alien vs predators 1 2 si acum in sfarsit predators

Vil recomand

Share this post


Link to post
Share on other sites

E un film bun :)) .

 

 

 

Comentarii structurate,cu mai multe completemente si atribute,next warn up

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prea tare filmu actiune ..

 

 

 

Comentarii structurate next warn up,daca abuzati de bunatatea mea trec direct la pedepse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Horror, nu`mi place !!

 

Si actorii, sunt niste parliti . :dancerock:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...