Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

xNn

Home Alone 3 (1997)

Recommended Posts

home-alone-3-main1.jpg

Regie film: Raja Gosnell

Roluri principale: Alex D. Linz - Alex Pruitt , Olek Krupa - Petr Beaupre .

Gen: Comedie | Crima | Familie

Data lansarii: 12 Decembrie 1997 (USA)

Descriere: Patru spioni versati si hoti de tehnologie industriala de ultima ora, cu inalta calificare in bransa lor, Beaupre, Alice, Jernigan si Unger, fura un cip ultrasecret de la Air Force.

Ca sa se asigure ca trec cu bine de paza aeroportului din Chicago, iscusitii spargatori ai celor mai sofisticate sisteme de securitate ascund microcipul intr-o masinuta de jucarie. Numai ca, in harababura de la aeroport, jucaria in care este ascunsa o avere de sute de milioane de dolari ajunge din greseala la morocanoasa doamna Hess.

Care are o slabiciune pentru vecinul ei de numai opt ani, nazdravanul Alex Pruitt. In disperare de cauza, cei patru hoti iau decizia de a sparge toate casele de pe strada doamnei Hess pentru a gasi cipul, desi incep sa creada ca exista mari sanse ca obiectul ratacit sa se afle in casa familiei Pruitt.

Alex isi anunta familia ca a vazut periculosii infractori pe strada lor, dar pentru ca are o imaginatie bogata, nimeni nu crede ca este adevarat. Asadar este lasat singur acasa, in timp ce toti membrii familiei sunt plecati cu treburi. Dar Alex nu este deloc vulnerabil daca nu are familia alaturi. Dimpotriva chiar, desi are numai opt ani, abia cand este lasat singur devine un pericol real pentru cine ii incalca proprietatea.

Asadar cei patru infractori au de ce sa se teama: Alex s-a pregatit pentru vizita lor.

Ce poate face un pusti cu putina vopsea si cateva obiecte casnice, atunci cand cineva vrea sa-i ia jucaria preferata, poate pune in dificultate chiar si marina americana..

Sursa: www.cinemagia.ro

Trailer:

youtubelogogn4.png Video YouTube

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" src="<object width="480" height="385"><param name="movie" value="
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>" width="400px" height="400px">

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un film care trebuie urmarit daca iti plac comediile in care razi excesiv :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toate filmele "Home Alone(1/2/3/4)" sunt extraordinare...M-am uitat de minim 5ori la toate si tot nu m-am plictisit..Inca mai rad si acum la unele faze . ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toate partile sunt extraordinare poate ma voi uita inca o data la toata seria,ce pot sa zic toate sunt reusite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am vazut acum ceva timp ( vreo 3,4 ani , daca nu mai bine ) , un film bine realizat (lafel ca si celelalte 2 ) , insa marea lor greseala,dupa parerea mea, a fost ca au schimbat pustiu :O

Share this post


Link to post
Share on other sites
:-j)) Asta e genul de film la care razi incontinu de cand incepe si pana cand se termina :)) Marfa rau seria Home Alone

Share this post


Link to post
Share on other sites

Le-am vazut pe toate.. :-j sunt chiar super... razi de mori :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un film super :))

Nu te mai saturi uitandu-te si e imposibil sa nu razi :O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Le-am vazut pe tote 3 fimuri.Parca 2-ul mi s-a parut cel mai amuzant ;)

Este un film care merita vazut....poti rade la el cat pentru 2 saptamani =)).Descarcati-l si uitati-va la el :|.Un film de nota 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow , sunt foarte tari toate cele 3 filme :D Vi le recomand , e foarte amuzant :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toate partile sunt bestiale :O , sunt recomandabile toate partile :-w

Share this post


Link to post
Share on other sites

misto toate 4 , le-am vazut de cel putin 3 ori pe fiecare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte tare filmul :-j , adica doate Filmele "Home Alone" sunt frumoase ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci e GENIAL!Stiu filmul asta de cand eram mic si mi-a placut la nebunie!Merita vazut pentru cei ce nu l-au vazut inca!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ador filmul asta. Trebuie sa va uitati la el. E cel mai tare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merita vazut , am 1 an de cand lam vazut dar stiu cand lam vazut am RAS BINE ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toate partile sunt incredibile , merita sa va uitati ! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Le-am vazut pe toate de vreo 10 ore pe pro tv si tot nu ma satur,rad la fel ca prima oara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

prea misto toate partile =)) dak esti prost dispus uitate la acest film sa iti revi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Le-am vazut pe toate, Sunt foarte tari

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am vazut de repetate ori si pe langa ca e reusit e si foarte amuzant :-/

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-eam vazut pe toate foarte frumoase comediile :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acestea sunt filmele la care ori de cate ori te-ai uita la ele nu reusesti sa te abtii din ras .. Pe acestea le poti numi filme reusit :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vazut toate episoadele , sunt super tari =]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...