Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Frosty93

eG TV - Drama unui reporter [Trailer]

Recommended Posts

Titlu oficial: Drama unui Reporter [Trailer]

Data lansarii: 29.07.2010

Gen: Actiune/Drama

Durata: 2:22

Scurta prezentare: Un grup de mafioti,rapesc sotia unui reporter..mai multe detalii in film :|

ย 

Multumim pentru ajutorul acordat : xNNNn | DonPerlo | Speed_Demon | Shhark |

Scenariu - All3xXxXxXx

Vizionare placuta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Speram sa va placa.Am stat ceva timp la el.Sunt doar cateva secvente filmul va fi postat cam peste o sapt prima parte.Ne scuzati ca am pus sa dati click dar cand am incercat sa punem sa va uitati direct de pe forum la el se vedea alb asa ca nu am avut alta solutile.Asteptam parerile voastre si va rugam orice gresala vedeti dati add reply pentru a ne putea corecta in film.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta se poate numi trailer? :| ,asta e un film neterminat ...

ย 

ย 

Ce ai facut tu se poate numai bataie de joc ,nu ai facut nimic altceva decat sa misti o camera ,iar dupa sa editezi sa pui niste texte,o melodie(ingrozitoare) iar storyline lipsa

ย 

  • Daca pui pe cineva de /chat pune si tu macar o fraza sa se inteleaga ca ei vorbesc nu ca gesticuleaza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer Unycatu' mie mi se pare destul de dragut pentru un Trailer

Decat sa faci posturi jignitoare ca acesta mai bine nu mai face stai in banca ta

Ai facut tu vreaodata vreun film,nu la care ai participat, care sa fie creatia ta si sa fie macar putin mai bun ca acesta. Sincer nu cred, daca ai facut da-mi PM poate ma insel de valoarea pe care o ai.

Vorbesti de subtitrare ?! uita-te la celelalte trailere de la eG TV si sa imi zici daca vezi subtitrare.

De cand sunt pe aceasta comunitatea nu am vazut decat lucruri rele venind de la tine.

Frumos filmuletul felicitari pentru efortul depus, astept filmul intreg :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filmul este dragut.

Insa , vorba lui Unycatu` , este mai mult un film neterminat , nu se poate numii trailer.

ย 

@ Felicitari pentru munca depusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa va explic faza la care voi credeti ca este un film neterminat.Deci intre acele faze petrecute in film mai sunt si altele de exemplu cand pleaca yakuza din spawn si pana ajunge la casa intre ele va mai fi o scena.De atunci cand pune bomba si pana sa ma ia pe mine va mai fi o scena.Deci nu asa incepe filmul exact cum trailer vor mai fi schimbate multe.Sper ca ati inteles.

ย 

Apropo unicatue daca tu zici ca ai invatat de la cel ma bun inseamna ca il faci de ras.Nu cred ca ti-a zis el niciodata sa pui subtitrare in triler sau ca trebuia pusa subtitrare intr-un triler.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Asta se poate numi trailer? :| ,asta e un film neterminat ...

ย 

ย 

Ce ai facut tu se poate numai bataie de joc ,nu ai facut nimic altceva decat sa misti o camera ,iar dupa sa editezi sa pui niste texte,o melodie(ingrozitoare) iar storyline lipsa

ย 

  • Daca pui pe cineva de /chat pune si tu macar o fraza sa se inteleaga ca ei vorbesc nu ca gesticuleaza

ย 

Nu e nimic jignitor in ce a zis Unycatul, e doar crudul adevar trantit in fata intr-un mod mai putin subtil sau civilizat.

ย 

Va rog totusi sa nu degenerati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reusit filmul dar ar trebui sa faci si continuarea lui...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesant ( sa zicem ). Asteptam pe cel full.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sper sa fie frumos full :((

Share this post


Link to post
Share on other sites
Asta se poate numi trailer? :) ,asta e un film neterminat ...

ย 

ย 

Ce ai facut tu se poate numai bataie de joc ,nu ai facut nimic altceva decat sa misti o camera ,iar dupa sa editezi sa pui niste texte,o melodie(ingrozitoare) iar storyline lipsa

ย 

  • Daca pui pe cineva de /chat pune si tu macar o fraza sa se inteleaga ca ei vorbesc nu ca gesticuleaza

Intr-un fel ai dreptate dar sincer eu te tot vad cum critici si ma tot gandesc daca te crezi asa smecher dc nu faci tu un film ti frica sa te critice alti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Destul de dragut.Mai ai de invatat cum se face un trailer dar banuiesc ca nu ai mai facut pana acuma.

ย 

UnycatuLe ceea ce spui tu este adevarat.Dar te crezi prea increzut si nu sti sa o spui intr-un mod civilizat.Mai ia exemplu de la Sabzaky.Poate te invata el cum sa critici.Nu este nevoie sa aduci jigniri pentru a spune ca nu iti place.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este foarte frumos, bravo :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intr-un trailer sunt prezentate mai multe segvente din parcursul unui film. Adica nu doar la inceput cum ai facut tu ci si la mijloc si la sfarsit. Ii dau un + lui unycul pt ca a pus punctul pe i si a zis ce este de zis adica realitatea. Frosty iti tremura mana pe camera sau ai baut inainte sa filmezi ca sarea frapsu ala ca din pom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi-e personal imi place ca il faci asa: Partea I,II si tot asa. E ca si cum te-ai uitat la un serial si abia astepti sa vezi urmator-ul episod,speram sa fie interesant urmatorul. UnycatuL,ma faci sa imi fie mila ,mai ai si admincs.png:X

Share this post


Link to post
Share on other sites
Intr-un trailer sunt prezentate mai multe segvente din parcursul unui film. Adica nu doar la inceput cum ai facut tu ci si la mijloc si la sfarsit. Ii dau un + lui unycul pt ca a pus punctul pe i si a zis ce este de zis adica realitatea. Frosty iti tremura mana pe camera sau ai baut inainte sa filmezi ca sarea frapsu ala ca din pom.

ย 

Nu ma deranjeaza ceea ce spune,ci doar maniera jignitoare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

frumos filmul. totusi nu seamana a trailer . asteptam continoarea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos dar nu prea e trailer dar totusi ai incercat bravo. :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

e prea lung pentru a fi trailer..trebuia sa te uiti la el mai intai sa vezi si tu cum arata

Share this post


Link to post
Share on other sites

=)) Unycatul macar ei au depus un efort Pentru acest Film!Nu este Terminat dar trebe sa- Felicitam Pentru efortul depos Pentru acest Film :))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...