Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

SCA

Mititelu: "Vindem oricand jucatori!"

Recommended Posts

"O sa incerc sa vorbesc cu jucatorii, sa vedem daca vom gasi intelegere, daca se pot reduce salariile trecute in contract. Este una dintre temele discutiei cu Victor Piturca ce urmeaza sa aiba in ianuarie. Trebuie sa vedem ce se poate face. Sunt un tip deschis, sunt democratic.

 

Nu sunt un dictator, asa cum se spune pe aici. Am discutat cu oamenii, sunt un tip de dialog. Deranjant e ca sunt altii care cred ca detin adevarul absolut. Avem opt jucatori care si maine ar putea fi transferati, pe sume consistente pentru perioada asta.

 

Ei sunt cei ceruti, nu avem oferte pe cei scosi la vanzare. Atentie, printre ei nu se afla nici Wobay! Vindem oricand, dar numai afara. Asta e parerea mea, dar trebuie sa ma consult si cu Piturca daca se pune problema, pentru ca asa am hotarat, sa luam hotarari de comun acord", a spus patronul Universitatii Craiova Adrian Mititelu la SPTfm.

 

Sursa : Sport.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Logic,Craiova numai poate rezista..numai are buget

Mititelu vede clar ca numai are ce castiga si nu investeste,ce ramane de facut in afara sa vanda jucatori?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iar netu :),

Gata numai postez decat sa fac 2x post.

Noapte buna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O sa vanda si chiar si in Romania daca nu o sa fie oferte din straianatate nu cred ca va risca sa se duca in B

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...