Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Radu_Toretto

[Prezentare] Grand Theft Auto III

Recommended Posts

Poster : grandtheftautoiii-0.jpg

Numele jocului : Grand Theft Auto III

Descriere : Mai tare ca “Halo” si “Tony Hawk’s Pro Skater 3”. Laudele criticilor si jucatorilor. Take 2 Interactive si Rockstar Games. Oricand o productie grozava. Pe scurt – Grand Theft Auto III.

 

Nu-i asa ca te-ai saturat de machete de masini care explodeaza de la petarde, de pus la cale accidente feroviare cu trenuri de jucarie si de incendiatul soldateilor de plastic? Cum sa nu, cand “GTA III” iti ofera un univers atent pus la cale, o multime de obiecte cu care poti interactiona si un realism cum rar intalnesti intr-un joc video. In afara de asta, ai la dispozitie o multime de misiuni in care poti trezi gangsterul din tine pentru a trai o viata de infractor printre celelalte personaje dubioase ale jocului.

Cerinte de sistem :

Windows 98/ME/2000/XP

Procesor de 700 MHz

128 de MB RAM

Placa videode 32 de MB

500 de MB spatiu

DirectX 8.1

Trailer :

watch?v=WUi3davvBmM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos joc ..:D

Dar in ziua de astazi,este considerat un joc vechi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,frumos joc..

La vremea lui,a fost un joc pe cinste si,pentru unii inca este.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu sincer sa fiu si in perioada asta cand ma plictisesc mai intru pe GTA 3, bag parolele, fac o caterinca pe cinste pe acolo :D vreo ju######te de ora si gata. E dragur oricum ... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cand a aparut a fost foarte fain, este si acum.Multi il jucau deoarece era ceva nou.Imi amintesc ca inaintea lui a fost acel GTA in care te vedeai de sus :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am jucat toate GTA pana acum, si acesta ii unul reusit, eu l-am jucat foarte multa vreme cand eram mai mic, chiar mi-a placut, deoarece este reusit, chiar si acum mai intru putin de relaxare cate o ju######te de ora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos jocul acesta eu l-am terminat :))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...