Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

All3xXxXxXx

eG TV - Taxi Life

Recommended Posts

Titlu oficial: Taxi Life!

Data lansării: 25-01-2011

Gen: Prezentare

Durată: 3:54

Scurtă prezentare: O mica prezentare a factiuni Taxi Company,cu bune si cu rele.Mai multe detalii in clipul ce urmeaza

 

 

watch?v=MzCGikxZiFM

 

Sau:

 

 

Actorii:

Dragos_122

killzone

ceNese

FeelBeat

ThuG

cRyStaX

Insane

Bine_asa

viciu

JerryCo

All3xXxXxXx

SteavenHyde

Red_Cell

aLx_eG

Mr.sTyle

Romanashul

Spinu21

Frosty

andy_sasu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai all3xxx sincer mie imi place. A iesit bine.

P.S: La 2:51 ,fratemiu(piknik) sus pe gara :). Nu stiu cum de am observat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Misti camera cam repede, claritatea lasa de dorit, sound-ul de asemenea, storyline cat de cat bine gandit si in plus daca nu ar fi fost Sabzaky cu acea "schimbare" a factiunii nu mai aveati voi ce filme sa faceti pe baza acestui subiect

Daca ar fi sa acord o nota aceea ar fi 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo...Foarte frumos...Este bine realizat avand in vedere ca este primu tau film...10+

Share this post


Link to post
Share on other sites

frumos :> 10 ... imi place strada unde sta frosty "yakuzenilor Nr. 4" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Incearca sa misti camera mai usor...8

Share this post


Link to post
Share on other sites
Misti camera cam repede, claritatea lasa de dorit, sound-ul de asemenea, storyline cat de cat bine gandit si in plus daca nu ar fi fost Sabzaky cu acea "schimbare" a factiunii nu mai aveati voi ce filme sa faceti pe baza acestui subiect

Daca ar fi sa acord o nota aceea ar fi 7

 

 

Ai dreptate,cu calitatea si camera,de asta mi-am dat seama ca fiind 2 dintre probleme,dar nu am inteles la ce te refereai la faza cu sabzaky chiar sunt curios.Am editat in windows movie mekear,m-a interesat mai mult sa trimit mesajul decat aspectul filmului in sine.Dar dc sound-ul lasa de dori? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos,felicitari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gg al3xxx e misto !!Pt tine un 10 =)):bananadance:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos si amuzant in acelasi timp filmuletul :bananadance: ! Felicitari actorilor si regizorului deasemenea!

 

*Nota 10 Cu Felicitari! =))

*P.S.: Tineti-o tot asa ;)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am ramas fara cuvinte!!!!

Bravo, Bravo! Strada Yakuzenilor Nr.4 =))

Nota:10+ :bananadance:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos filmul. Felicitari celor care au participat mai putin lui Frosty care a stricat tot! =)) (glumesc :bananadance: ) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ca pe vremuri vechea si preferata mea factiune de DM =)) in actiune maxima !

 

Un 10 cu felicitari All3xxx !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Frumos filmul. Felicitari celor care au participat mai putin lui Frosty care a stricat tot! :bananadance: (glumesc ;) ) .

Si eu te iubesc =))

ON: Frumos filmuletul, asta e filmul tau de debut.

Mie unul imi place .Nota 10 mai ales pentru coloana sonora :)

Astept cu nerabdare urmatoarele tale filme ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos All3XxXxXxX, se vede ca ai un talent pentru asa ceva, filmul e chiar reusit.Asteptam si altele la fel sau chiar mai bune. Felicitari tie si tuturor celor care au participat =))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitarile mele Alex,filmul e o capodopera a egamingului.Si te rog sa nu ei in considerare criticile celorlati,pentru ca aceia sunt doar niste frustrati si invidiosi. Felicitari inca o data si nu zic asta pentru ca esti prieten cu mine, o zic din calitate de spectator. Bravo tie =))

Share this post


Link to post
Share on other sites

In primul rand vreau sa te felicit. Stiu cat de greu e sa faci un clip cu mai multi actori. Iti trebuie timp si multa rabdare.

 

In al doilea rand o sa ma leg de calitatea clipului. Daca poti, incearca sa il faci in HD ... Sau cauta niste setari la render pentru o calitate mai buna.

 

In al treilea rand imi place ca ai incercat sa te "ascunzi" sa nu se vada numele playerilor.

 

In al patrulea rand, mai joaca-te cu setarile de la Cam Hack si incearca sa faci miscarile mai line =)).

 

Cam atat, bafta pe viitor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

La faza cu rapirea lui Dragos ar fi fost mai interesant daca si yakuza ar fi ripostat nu sa cada asa usor ( doar ei sunt mafioti si voi taxi, nu ? ).

 

Oricum, filmul e foarte frumos, 10 *.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu-i rau. La dialog au fost niste faze aiurea cu "economiseste gloantele ca e criza". Dar e ok clipu...calitatea si muzica:-? sunt asa si asa. Felicitari pentru video! 9*

Share this post


Link to post
Share on other sites
La faza cu rapirea lui Dragos ar fi fost mai interesant daca si yakuza ar fi ripostat nu sa cada asa usor ( doar ei sunt mafioti si voi taxi, nu ? ).

 

Oricum, filmul e foarte frumos, 10 *.

 

Da inteleg perfect la ce te-ai referit,insa mi-a fost destul de greu sa filmez si asa.Am zis sa o las moarta cu alte faze si animuri,ca pana la urma partea cu dm nu e chiar asa importanta,aia trebuie sa arate cat de uniti suntem noi.Sper ca te-am lamurit =))

 

Mai asteptam pareri ! PS: Multumiti in special actorilor care s-au chinuit impreuna cu mine.Unele faze le-am filmat si de 3-4 ori deoarece stim cu totii in ce tara traim si intotdeauna trebuie sa existe un "roman" sa se bage si sa strice totul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frosty face toata treaba =)) . Gg frumos :bananadance:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scuze de x2 post. net prin sarma.

Share this post


Link to post
Share on other sites
La faza cu rapirea lui Dragos ar fi fost mai interesant daca si yakuza ar fi ripostat nu sa cada asa usor ( doar ei sunt mafioti si voi taxi, nu ? ).

 

Oricum, filmul e foarte frumos, 10 *.

 

Inseamna ca voi nu ati auzit de taxi. =)) In viata reala cand se intampla un accident cu un taximetrist, vin toti. Nu mai conteaza ca ala e de la o firma si ala de la alta.

 

Felicitari Alex, ai captat toata atentia :bananadance:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos filmu bv Alexxxx si Taxi co. "Yakuzenilor Nr.4" =))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un singur lucru am de obiectat , in legatura cu punctul numarul 1 din filmul tau .

 

Nu , nu si nu , taxi este o factiune non - dm , este non-rp si imposibil ca o gasca de taximetristi sa omoare niste gangsteri respectati .

"veniti repede la spawn ykz [...]" . Mafiotii ar fi impuscat demult taximetristul si ar fi fugit .

 

NU transformati serverul intr-unul de DM , daca vrei DM , ai ganguri/mafii , nu taxi , nu m/f , nu NR , acestea din urma au alt scop in creearea unui joc placut si cat mai Role Play .

 

In rest filmul e ok .. cat de cat , felicitari .

 

Salut .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...