Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

George Mihai

[Prezentare] BulletStorm

Recommended Posts

Poster :

1eayx3.jpg

Numele jocului : BulletStorm

Descriere :

Epic Games, People Can Fly si EA, au confirmat aparitia unui nou shooter futurist, bazat pe Unreal Engine 3, care, conform presedintelui Epic Games, Dr. Michael Capps, va arata uluitor pe monitoarele noastre. Avand in vedere ca cele trei companii, nu ne-au dezamagit niciodata, in privinta calitatilor grafice a jocurilor produse, si mai ales din prisma distractiei oferite, tindem sa il credem pe cuvant.

 

Povestea jocului se desfasoara undeva in viitorul indepartat, si noi intram in pielea mercenarului Grayson Hunt. Tradat de grupul pentru care lucra, el este exilat impreuna cu colegul sau Ishi Sato, intr-un paradis abandonat, la marginea galaxiei, unde trebuie sa lupte cu hoarde de mutanti. Scopurile lor sunt evadarea, supravietuire si mai ales razbunarea pe cel ce i-a trimis acolo.

 

Partea inovativa a jocului o reprezinta un sistem de skillshot, care acorda jucatorului puncte, in functie de cat de urate, macabre si sangeroase sunt kill-urile sale. Aceste puncte vor putea fi investite in upgrade-uri pentru personajul sau si in obtinerea unor arme noi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Misto joc" dai cu piciorul in fiare / gorile / scheleti si tot ei sar din loc. Nu imi place deloc cum e structurat acest joc si nici game-play-ul lui. Pentru mine este slab realizat :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Are ceva actiune dar faza cu piciorul e fake..daramii cu piciorul usa ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Exact cum spune stefan94 , e cam aiurea sa dai asa cu piciorul si sa omori creaturile dar totusi sa vedem partea buna adica grafica , nu este rea!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi place jocu

Share this post


Link to post
Share on other sites

=)) Jocul este frumos l-am jucat(a aparut).Vreeam sa fac un topic prin Radu dar mi-a dat el link-ul de la acesta.Va spun sa-l jucati este frumos si interesant.

Share this post


Link to post
Share on other sites

foarte frumos jocul :hi: nu lam jucat pana acuma da o sal incerc este foarte frumos ce am vaz in trailer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte tare

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...