Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Radu_Toretto

[Closed] Noi zvonuri despre GTA 5

Recommended Posts

Noi zvonuri despre GTA 5

 

326.jpeg

 

Noi zvonuri despre Grand Theft Auto 5 (GTA 5) au inceput sa circule pe internet, dupa ce Gamespot a citat surse anonime ca jocul se afla intr-o stare destul de avansata a productiei, dezvoltatorii lucrand acum la mini-jocurile aferente.

 

Se pare ca anul 2012 devine din ce in ce mai probabil pentru un nou titlu Grand Theft Auto. Ultimul joc al seriei, GTA 4, a fost lansat in 2008 si a fost vandut in peste 20 de milioane de exemplare. In urma cu cateva luni, cateva informa.tii despre GTA 5 sugerau ca jocul va avea loc intr-o locatie inspirata dupa orasul Los Angeles. (GTA 4 a avut loc in Liberty City, realizat dupa New York City).

 

Pana in acest moment, RockStar Games si Take-Two Interactive au refuzat sa comenteze zvonurile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie nu imi merge GTA IV dapai GTA V. Cerintele?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Astept cu nerabdare sa apara GTA V dar daca asi face un top GTA asi clasa :

1. GTA San Andreas MP - Modificat

2. GTA IV MP - Original

3. GTA Vice City - Original sau Modificat

 

Dupa mine cel mai nasol joc lansat de GTA a fost GTA 3. In opinia mea GTA V va fi un joc cu cerinte foarte mari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie nu imi merge GTA IV dapai GTA V. Cerintele?

Daca abia au aparut cateva zvonuri si nimic nu e cert ... de unde cerinte ? :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

na ..il asteptam, da pana mea , nu merge IV ,dapoi V ..eh pana apare , strang banii si o sa mearga ..:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt doar zvonuri , pana va deveni ceva concret mai e de lucru , oricum ceva o sa fie si o sa fie foarte frumos dupa parerea mea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nici mie nu imi merge GTA IV dapoi GTA V :-j, oricum sper sa fie mai realistic jocul, copii :)), animale ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...