Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Sabzaky

eG TV - Romanian Gangsta'

Recommended Posts

De ce sunt de cocalari filmele astea ? Ca razi la ele ? In ce gen vrei sa fac ? Dalea de 8 minute in care unu alearga pe altul ca are drugs , pac pac , copul il prinde si gata , the end. ?

Nu stiu daca ai observat , doar toate filmele mele sunt diferite , niciodata nu m-am bazat pe aceeasi idee , singurul film care a fost asa , a fost "Violatorul" , dar ala asa si trebuia , ca era gen "serial" , a avut 4 parti.

 

 

Eu inteleg ce spui tu , am sa incep cu filme "serioase" cand o sa imi repar "laptopul" , ca atunci am sa imi iau si un program mai dichisit de editat etc.

 

Deocamdata "enjoy" filmul asta.

Eu nu am zis ca filuml asta nu a iesit bine, dar lumea deja vazand de fiecare data filme de genu asta sigur ca se plictiseste .. eu doar mi'am zis parerea o poti lua in serios sau nu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma vezi pe mine ca te critic ? Ma vezi pe mine ca zic " nu imi place filmul " ? Ma vezi pe mine ca te jignesc cumva sau ca iti jignesc munca ? Nu , apreciez efortul si din cate vezi te si felicit , mi-am zis parerea , daca te deranjeaza spune pur si simplu , nu trebuie sa arunci cu vorbe in stanga si in dreapta .

 

Nu m-ai criticat aici , m-ai criticat in Topicul alalalt "Ghost Town" , stii foarte bine ce zic. Eu nu am aruncat cu nici o vorba in stanga si in dreapta , eu nu ma supar la critici , insa nu suport sa se vorbeasca despre mine undeva , unde chiar nu am nici o legatura.

 

Eu nu am zis ca filuml asta nu a iesit bine, dar lumea deja vazand de fiecare data filme de genu asta sigur ca se plictiseste .. eu doar mi'am zis parerea o poti lua in serios sau nu

 

Am luat`o foarte in serios , eu doar ti-am explicat prin postul ala ce am de gand.

 

@ Hai sa incetam cu discutiile ...

 

Mai astept pareri/critici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Turcu ne uimeste din nou :)) .Foarte tare felicitari!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo Sabzaky, un film frumos, cand ai chef sa razi uitate la Sabzaky Production :)))

 

Imi place playlistul :))). Turcul loveste din nou :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba omule esti fenomenal =))))))))))))) Nu mai pot de ras =))))))) .

 

 

"Ba Morrr"

"GG Men"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari Sabzaky ai realizat un film de nota 10 !! Tot respectu.

"Cand vin acasa de departe,cu un portbagaj de miliarde..." =))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prima parte a fost frumos cu melodia Lui Snoop Dogg & Dr Dree - Still Dre ca era masina perfecta si melodia perfecta apoi am dat incet la sonor oricum e reusit filmuletul gg :happy2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

FELICITARI

un film super si amuzant =))

mai ales pe final =))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos :)) . Aaa...apropo cand incepi din nou serialul "Violatorul" ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos :)) . Aaa...apropo cand incepi din nou serialul "Violatorul" ?

 

Nu stiu daca voi relua filmarile la "Violatorul" , deocamdata chiar nu am in plan asta , sa vedem , poate am sa revin cu un "ultim" episod , dar nu promit nimic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

LoOoL , super filmu, super funny :X:X:X =))

Share this post


Link to post
Share on other sites

a iesit super ! bravo :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Melodiile mele, ideile mele, camera si discursurile lui sabzaky au creeat zambete largi. Va multumim pentru vizionare!

Data viitoare o sa facem ceva mai complex si mai bine gandit. Filmarea nu a durat mai mult de 30min din momentul in care ne-a venit ideea, iar editarea 3-4 ore cred, asa ca suntem multumiti de rezultat.

 

Cautam actori. :))

Share this post


Link to post
Share on other sites
=)) Super tare.. ce-a mai tare parte din film este finalul.. =)) Bravo , un film de nota 10+++ :X:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos =))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Penal filmu si muzica foarte tare "Si cand mor am valoare ,

La sicriu fac buzunare

Sa vada dusmani bine ca iau banii dupa mine.

:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba cunosti orice manea :O?

 

Nu chiar , aici , in mare parte , Cap0ne m-a ajutat cu manelele :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Melodiile mele, ideile mele, camera si discursurile lui sabzaky au creeat zambete largi. Va multumim pentru vizionare!

Data viitoare o sa facem ceva mai complex si mai bine gandit. Filmarea nu a durat mai mult de 30min din momentul in care ne-a venit ideea, iar editarea 3-4 ore cred, asa ca suntem multumiti de rezultat.

 

Cautam actori. :))

 

Acum pot spune ca e un film anormal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zi si mie melodia care a fost pusa la filmulet

Share this post


Link to post
Share on other sites

am venit la tine'n poarta cu masina imprumutata :)))))))) prea tare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos filmul :O

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...