Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

cipry92_sv

[Prezentare] Elder Scrolls V: Skyrim

Recommended Posts

Poster: 2uek41u.png

Numele jocului: The Elder Scrolls V: Skyrim

Descriere: The Elder Scrolls V: Skyrim este un single-player role-playing game dezvoltat de Bethesda Game Studios și publicat de Bethesda Softworks. Este al cincilea joc din seria The Elder Scrolls apărută in 1994, și nu continuă

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jocul acesta pe mine personal m-a impresionat, eu nu sunt mare fan al jocurilor rol in care omori scheleti si dragonii, dar jocul acesta mi-a placut mult. Cel mai mult imi place mapa si peisajele, muntii inalti plini de zapada si timpul, cand ninge iti dai seama ca ninge sau ploua, nu ca la alte jocuri unde doar vezi niste particule cazand, sau orasele intre munti, castelurile.. e dintre cele mai bune mape pe care am vazut. Si grafica este una impresionanta, iar nu cere mult sa il poti rula la o calitate decenta, chiar buna. Iar alt lucru ce m-a impresionat este ca tu influentezi in aproape orice misiune, aproape ca iti construiesti tu storyline-ul. Gameplay-ul este bun, chair daca la inceput mi s-a parut umpic dificil, cand iti dai seama cum sa lupti devine chiar interesant jocul. Iar partea cea mai frumoasa din tot jocul este ca iti poti crea si edita tu personajul in toate aspectele. Dintre cele mai frumoase jocuri ce au aparut anul acesta, merita jucat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este un joc frumos are grafica buna , cerinte normale .

Cred ca il voi incerca si eu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eete un joc reusit nu tocmai cu cerinte exagerat de mari.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...