Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Dinamo_Stefan

Recomandare Film

Recommended Posts

In urma cu aproximativ un an am vazut un trailer de la un film, dar nu mai tin minte numele filmului respectiv.

Nici nu stiu foarte multe detalii. In trailer era vorba de un presedinte asasinat, cred 99% ca e vorba de presedintele Americii. Daca nu gresesc era intr-o vizita diplomatica intr-o tara straina (dar nu sunt sigur, posibil sa fie in America). Punctul culminant al trailer-ului, si lucrul care mi-a ramas in minte este ca respectivul presedinte avea o clona, pentru securitatea sa... si defapt clona fusese asasinata... si de aici incepe actiunea. Ei ascundeau de presa ca avea clona. Acum daca il vedea cineva isi dadeau seama ca s-a intamplat ceva... toate lumea stia ca-i mort, dar el traia...

 

Deci, stia cineva despre ce film e vorba?

Share this post


Link to post
Share on other sites

In urma cu aproximativ un an am vazut un trailer de la un film, dar nu mai tin minte numele filmului respectiv.

Nici nu stiu foarte multe detalii. In trailer era vorba de un presedinte asasinat, cred 99% ca e vorba de presedintele Americii. Daca nu gresesc era intr-o vizita diplomatica intr-o tara straina (dar nu sunt sigur, posibil sa fie in America). Punctul culminant al trailer-ului, si lucrul care mi-a ramas in minte este ca respectivul presedinte avea o clona, pentru securitatea sa... si defapt clona fusese asasinata... si de aici incepe actiunea. Ei ascundeau de presa ca avea clona. Acum daca il vedea cineva isi dadeau seama ca s-a intamplat ceva... toate lumea stia ca-i mort, dar el traia...

 

Deci, stia cineva despre ce film e vorba?

 

 

Hitman ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu are cum sa fie Hitman deoarece nu era ascuns presedintele. Plus ca zice presedintele Americi nu al Rusiei ... o sa caut pe youtube ...

Share this post


Link to post
Share on other sites



Banuiesc ca acesta, nu?Filmul se numeste "Shooter".
Sper ca ti-am fost de folos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Banuiesc ca acesta, nu?Filmul se numeste "Shooter".

Sper ca ti-am fost de folos.

 

Nu CPN, acesta l-am vazut si din cate imi aduc aminte nu are nici o clona Presedintele...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Incearca "Hitman", acolo este vorba despre un presedinte clona.Din cate imi aduc eu aminte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stefan, filmul se numeste Vantage Point.

 

 

Am dreptate ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stefan, filmul se numeste Vantage Point.

 

 

Am dreptate ?

 

Vai! TE IUBESC Radule!

 

Asta e! :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shottas, merita vazut

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vai! TE IUBESC Radule!

 

Asta e! :X

 

 

Solved and closed!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...