Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ArSsurA

eG TV - In Spatele Mafiei | Partea I

Recommended Posts

Titlu oficial: In Spatele Mafiei | Partea I

Data lansării: 29-12-2011

Gen: Actiune/Comedie

Durată: 2:52

Scurtă prezentare: Este vorba despre o vanzare de arme , Enjoy !

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos filmu . GO LA PARTEA II

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos filmulet, pentru inceput (partea I) e bine. Asteptam si partea II :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doar o greseala la viteza subtitrarii in primele faze , dar un film reusit !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu este rau deloc , ideea este buna , greseli la subtitrare , in rest nici o problema , asteptam o parte a 2-a mai profunda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos regizat

 

acum asteptam parerea marelui comentator votat ca si cel mai rau (prost) player al eG. sfranc2ii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru inceput a iesit cat de cat interesant si frumos , fata decat altele... . Mai fa multe filme ca sa capati experienta , astept partea a 2-a .

 

@ Bai clona newreprisal , numai vorbi aiurea , daca te pui sa numeri voturile sunt pe al 3'lea loc , marwin fiind pe primul loc cu peste 70 de voturi , ilegal cu peste 40 iar eu cu peste 20 . Stiti voi sa dati din gura :-@:cecaractere: . De craciun ce ai primit ? Codul bunelor maniere ? :-j .

Share this post


Link to post
Share on other sites


  •  
  • Pentru inceput este bine. La partea a doua foloseste si un gang sau mai multe nu doar o mafie in rest a iesit bine .

Share this post


Link to post
Share on other sites


  •  
  • Pentru inceput este bine. La partea a doua foloseste si un gang sau mai multe nu doar o mafie in rest a iesit bine .

Bun,din cate am vazut toti ar fiti vrut sa apara mai multa lume sau stiu si eu , dar uitati cum sta treaba,la ora 9:00 dimineata foarte multi erau AFK , sau dormeau,nu puteam sa folosesc gang , deoarece este vorba despre mafii,dar as fi putut sa adaug un gangster sau 2 sa vorbeasca despre afaceri,infine.Multora le-au placut acest filmulet,si ma bucur pentru asta,iar sFranc2ii,nu va mai luati de el,vrea doar sa ne ajute si sa ne dea sfaturi,nu sunt in stare sa comentez sfaturile lui,insa am mai avut un film acum 1 saptamana sau 2 ,am observat ca din cauza acelui reply adaugat,acest film a iesit mai bine,el mi-a dat sfaturi bune,nu inteleg ce este cu aceasta invidie asupra lui,dar ce pot spune.Va multumesc din nou pentru posturi si felicitari,dar doresc ca toate replicile puse de voi sa fie realiste si adevarate,nu doar pentru a ma incuruja,vreau sa vad ca spuneti adevarul,si sincer acum sa va zic si eu impresia despre filmul meu.Este un film destul de bun,dar nu se compara cu mariile filme de pe eG,si nu pot face diferenta intre mine si sFranc2ii,Sabzaky,Dinamo_Stefan deoarece ei au o experienta aparte,iar eu sunt inca la inceput.Sper sa intelegeti ce am vrut sa spun,si imi cer scuze pentru 2xpost si poate pentru +1 .. dar nu cred ca este cazul ! Va multumesc din nou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos filmulet,astept partea II

Share this post


Link to post
Share on other sites

Abea astept sa vad partea a 2-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

A iesit bine, da eu nu sunt Danny97, sunt Dany95 X(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bestial

mici proble la subtritare dar reusit

Place cum joaca cornel(varmiu):))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...