Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Dinamo_Stefan

eG TV - Guess who's back!?

Recommended Posts

Bravo stefane foarte frumos!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cat de frumos <3 <3 <3 , si sigur el era Sharp , cand a intrat l-am intrebat cine a scriptat pe eg , si mi-a spus toti scripteri :) . Deci el era sigur <3.

SHARP TE VREM INAPOI , TU ESTI BAZA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super film,chiar imi pare rau ca n-am jucat si eu atunci,nu cred ca toti gaborii erau fomisti in halul asta,cred ca se punea accentul pe distractie,nu bani cum e acum,oricum RESPECT SHARP,chiar daca n-am prins acele vremuri :-<

@cum se numeste ultima melodie ? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saritul cu parasuta de pe chilliad , tipic Sharp.

 

Bravo Stefan,keep it up.

 

eGaming `09 , numai respect.

 

Virtual Bro Fist :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

@cum se numeste ultima melodie ? :D

 

Akon - Sorry, Blame It On Me

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos Film ...sunet asociat cu imaginea :X ...

Remember:- ...Ninu :-<=))

- ...Ryder

- ...Sonny

- ...Sharp:-<

=))

Joke!!!

Aceasta lista de "remember" ar trebuii sa inceapa cu Sharp. Fara Sharp NO SA:MP Life :X =)

Have Fun!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A fost frumos, insa melodia lui Akon de la sfarsit nu s-a potrivit deloc cu secventele. Din punctul meu de vedere, puteai pune partea lui Dre din Dr. Dre - I need a doctor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ninu Balerinu :))

Ca venii vorba de balet... remember Doxtor =)

Prietenii stiu de ce!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da blade,ca sharp nu are doua maini,nu are doi ochi,Sharp nu este om.Ce gen de om este Sharp asta?,are superi puteri,cred.Fiecare de aici este un om ca toti restu',ca nu avem aceleasi drepturi e altceva,dar in viata reala suntem toti egali.

Nu stiu ce vrei tu sa zici prin chestia ca "nu e genu' de om care sa se anunte si sa faca nu stiu ce chesti,inseamna ca nu ai prins chestile care le faceam.

ON:

M-am distrat aseara!!!

Super tare!

 

Nu te-am uitat ba, imi tot aduc aminte cand iti bateai joc de gangsta si demolisha pe la 3-4 dimineata de-i duceai pe camp si ne uitam la ei cum alearga spre oras ca disperatii, cand imi scoteai ban-urile de prin septembrie 2008, alea date de PoWneR ptr dm :)) si multe altele. Imi e greu sa enumar tot ce am trait impreuna atat pe server cat si pe forum sau skype, asa ca iti zic doar: it's good to have you back.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte impresionant filmul ... foarte frumos regizat .

Cum a venit , ne-am bucurat toti si ne-am distrat pe cinste .. cum a plecat , ne-a lasat doar cu amintirile si parerile de rau . Remember and welcome back Sharp .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu l-am cunoscut , nu am trait momente din 2009.

 

Din cate stiu este mare om , un mare caracter si se poate vedea munca pe care a depusa aici pe eG. Odata am putut sa schimb si eu 2 vorbe cu el si m-a lasat masca.(nu ca in ziua de azi 50% copii , sau poate procentajul este mai mare care la 2 propozitii , pac , o injuratura).

 

Doar se vede ca e timisorean:> :))

 

Frumos Dinamo , stima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

foarte reusit filmul ! Felicitari !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos , chiar m-am distrat , remember Sharp! Stefan ce sa zic :-? ca tine numai face nimeni filme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Credeam ca la sfarsit va exploda avionul.. nu de alta dar cu melodia trista pe fundal s-ar fi potrivit.

 

Un mesaj pentru cei noi veniti in comunitate, invatati sa jucati SAMP pentru distractie, nu spun ca banii nu isi au importanta lor, dar la urma urmei e un simplu joc si trebuie tratat ca atare.

 

Sper ca acest filmulet sa le atraga atentia celor care se ocupa de server si sa faca niste modificari cat de curand.

Share this post


Link to post
Share on other sites

foarte frumos filmul 10+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos filmul inca odata Stefane :) m-am saturat sa-ti zic asta fa si tu unu urat :)))

 

Welcome Sharp :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

OFF : Welcome back Sharp

ON : Cum se numeste melodia aia electro :X ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

OFF : Welcome back Sharp

ON : Cum se numeste melodia aia electro :X ?

 

Nu mai retin numele remix-ului...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un film bun,reusit merita un 9 !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo Stefan,frumos film gg,te asteptam sa faci si o scurta prezentare despre Bloods :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un final mai frumos ca acesta nu cred ca se putea ! FELICITARI de film !

 

Respect Sharp Stefan & all care au participat in el ! merita 10 ! cu felicitari !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Good filmul :D. GJ dude ^^ .

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...