Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Alynn

Safe

Recommended Posts

-Poster:

 

Whydf.jpg

-Regia/Autori:

Boaz Yakin

 

-Roluri/Actori:

Actiune

 

-Data lansarii:

11.05.2012

 

-ScurtaPrezentare:

După ce mafia rusească îi ucide familia, Luke, un expert în arte marţiale, crede că nu mai are pentru ce trăi: de fiecare dată când se ataşează de cineva, mafia va interveni. Dar într-o zi Luke o găseşte pe Mei, o asiatică de 12 ani urmărită de aceiaşi gangsteri care i-au ucis soţia şi o ajută să scape. Doar că Mei e un pion important în lumea răufăcătorilor din New York, iar decizia de a o apăra îl aruncă pe Luke într-un adevărat război între mafie, triadele chinezeşti şi poliţiştii corupţi.

 

 

-Sursa:

[media=]

[/media]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte tare, daca e cu Jason Statham sigur o sa imi placa 1.gif Dar momentan nu a aparut filmul. Pe filelist ma refer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

doar cam :(, astept sa iasa versiune mai buna . oricum toate filmele cu Jason Statham sunt de nota 10+.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tare ..Lam asteptat foarte mult timp 9.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am vazut, e interesant, o apara pe fata chinezoaica, neavand treaba cu ea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un film bun,l-am vazut merita vizionat defapt totate filmele in care apare Jason Statham merita vizionate !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

In general mi-au placut filmele cu Jason Statham acesta pare un captivant si am sa il vizionez cat de curand.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am sa vizionez acest film cat de curand :). Multumim !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din scurta prezentare pare o poveste destul de interesanta. Cred ca il voi viziona si pe acesta, cand voi avea timp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deobicei filmele cu Jason Statham sunt foarte bune ce e drept mie unu nu mia placut . De ce ? Am vazut n filme de gen .. ar trebuii sa vina cu ceva mai nou .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jason Statham 13.gif trebuie sa il iau neaparat de pe fileprost 21.gif.Frumoasa prezentare, multumim 1.gif !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jason Statham il stiu din filmele terminator 1 , 2 e genial actoru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Abea astept filmu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am o lista cu cateva filme pe care vreau sa le vizionez. Printre ele se afla si "Safe" . Am vazut un trailler pe un site si mi-a placut. Recunosc faptul ca imi plac foarte mult filmele cu Jason Statham, si e normal sa il am pe lista mea pe acest film. Foarte bun actorul, asa ca voi vedea filmul saptamana aceasta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Closed Topic vechi!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...