Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

stefan94

Max Payne 3

Recommended Posts

Poster : vovgk1.jpg

 

Numele jocului : Max Payne 3

 

Descriere : Max Payne 3 este povestea lui Max si declinul acestuia, de la detectivul razbunator in haina de piele ce cutreiera aleile din New York, la un om aproape daramat si ras in cap, ce isi cauta dreptatea pe strazile ce sunt nefamiliare si aflate departe de casa.

 

Acum ca nu mai este un politist, Max este un personaj fad, beat si dependent de analgezice. Fara un loc de munca in cadrul politiei, Max a parasit New York-ul si acum se afla in San Paulo, Brazilia, lucrand in domeniul securitatii private. Ultima misiune a lui Max il gaseste pe acesta protejand familia lui Rodrigo Branco, un bogat magnat imobiliar, si cei doi frati ai sai: Victor, un politician local si Marcello, un petrecaret fara griji, impreuna cu Fabiana Branco, sotia "trofeu" a lui Branco si Giovanna, sora Fabianei.

 

Cerinte de sistem : Minimum System Requirements:

OS: Windows XP/Vista/7

Processor: Intel Core 2 Duo @ 2.4 Ghz / AMD Athlon 64 X2 5200+

Memory: 2 Gb

Hard Drive: 35 Gb free

Video Memory: 512 Mb

Video Card: nVidia GeForce 8600 / ATI Radeon HD 3450

Sound Card: DirectX Compatible

DirectX: 9.0c

Keyboard

Mouse

DVD Rom Drive

 

Recommended System Requirements:

OS: Windows Vista/7

Processor: Intel Core i7 @ 3.06 GHz / AMD FX-8150 @ 3.6 GHz

Memory: 8 Gb

Hard Drive: 35 Gb free

Video Memory: 2 Gb

Video Card: nVidia GeForce GTX 680 / ATI Radeon HD 7970

Sound Card: DirectX Compatible

DirectX: 11

Keyboard

Mouse

DVD Rom Drive

 

Trailer : http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QPc9LhKA5C4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca max payne 1 si 2 mi sau parut geniale la asta :O No coment ! TERIBIL !

Share this post


Link to post
Share on other sites

La download a aparut ? :))

Foarte reusit jocul, posibil sa il cumpar insa mai intai fac niste verificari sigure daca imi este compatibil cu calculatorul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esuper misto.

Se vede feelingul de gta, si mana rockstar. icon_smile.gif

Multe detalii prin nivele.

 

De asemenea feelingul din celelalte jocuri din serie a fost pastrat.

Il joc pe hard... si e chiar hard icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am descarcat si eu imediat cum am auzit ca aparut pe filelist si am fost uimit de ceea ce au putut face cei de la Rockstar Games din Max Payne 3.Jocul este extraordinar de frumos si reusit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am terminat si vreau sa zic ca nu mi se pare cine stie ce. La capitolul grafica si gamemode n-am nimic de comentat, dar story-line-ul nu a fost asa de captivant precum precedentele. Feeling-ul e diferit, aproape total, avand in vedere ca in Max Payne 2, personajul era mult mai sobru, cu glume negre si multe monologuri si filozofii. Nu stiu de ce e asa, ori din cauza ca e ultimul joc din serie, ori din cauza lipsei celor de la Remedy.

 

Pe o scara de la 1 la 10, eu ii dau un 8.

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am downloadata si eu azi , este un joc exceptional! Are un gameplay fabulos mai multe nu pot spune pentru ca nu am jucat foarte mult si nu stiu ce se intampla .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Il am si eu in PC de cand a aparut l`am luat dar nu prea m`am jucat sunt la chapter 2 doar,am o intrebare stiti cum pot juca online?si de ce nu am deblocate Playlists si Private Match?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lam downloadat de vineri 1/6/2012 atuncea a parut mai pe seara asa da am asteptat vreo 45 minute , 27 gb 13.gif , jocul e foarte real.

Pe cate CD-uri este facut? 3 sau 4?

 

 

Atentie: Vreau sa va anunt ca a aparut un Pach foarte bun si recomandat pentru Max Payne 3 , daca il doriti PM me si vil dau , este foarte ideal sa il aveti

Share this post


Link to post
Share on other sites

jocul este superb la grafica tot povestea nu prea are niciun inteles dar este frumos mia luat 18 ore sal termin:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am terminat pe PS3, vreau sa zic ca are o grafica superba si da, se vede ca e pusa mana Rockstar Games, oricum bravo lor, super joc, nu ma asteptam de la Max Payne la asa ceva .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am o problema,imi da o eraore "please run max payne 3 with the luncher" cum pot sa rezolv asta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

-edited- instaleaza acest patch

 

@este un joc foarte frumos, eu am ajuns la chapter 4, e foarte greu:))

 

Disable 24h.

Citeste regulamentul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am o problema,imi da o eraore "please run max payne 3 with the luncher" cum pot sa rezolv asta?

 

Intri in luncher-ul jocului si il deschizi de acolo, initial o sa te roage sa iti faci un cont si trebuie sa fi conectat la net ca sa poti sa il joci. Mie asta mi sa intamplat 1.gif

 

@Edite : Power grafica jocului de pe PS3 nu se compara cu cea de pe PC, ii da clasa din toate punctele de vedere PC-ul PS3-ului din punct de vedere al jocului. ( Eu l-am jucat si pe PC si pe PS3 si iti spun din experienta. )

Share this post


Link to post
Share on other sites

cat am vrut sa joc si eu max payne 3 .. :( , 1 si 2 le-am terminat , dar max payne 3 .. nu imi merge.. l-am instalat si primesc o gramada de erori .. :( nu stiu daca din cauza calculatorului sau din cauza ca nu am anumite programe instalate :()

Share this post


Link to post
Share on other sites

Are cerinte destul de mari, dupa ce imi voi imbunatati PC-ul il voi incerca :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte bun jocul.Inca il joc si mi se pare foarte reusit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos jocul, trailer-ul m-a uimit, chiar acum ma uit sa vad daca este compatibil cu PC meu si sper sa il pot downloada sa am joc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e frumo s jocu , imi place grafica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este un joc superb cu grafica extraordinara , am terminat 1 si 2 , iar acum sunt la 3 , nu prea ma joc mult pe el , dar merita.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un joc excelent. Are o grafica de neegalat, l-am terminat si sunt foarte mandru de el, nu mi-am pierdut timpul aiurea.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...