Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Mr.sTyLe

[Prezentare] Counter-Strike Global Offensive

Recommended Posts

csgopreorder.jpg

Dupa mai bine de 7 ani, timp in care putina lume mai credea ca Valve va mai continua seria Counter Strike, apare Global Offensive. Sa fie aceasta o incercare de intoarcere a fanilor celui mai po######r fps online la vechiul brand ? Sau este doar o stratagema de marketing ? Este doar o updatare a vechiului CS Source sau ceva cu totul nou ? Aceste intrebari le vedem scrise pe forumuri consacrate de gaming. Entuziasmul fanilor este destul de mare, totusi multi dintre ei sunt rezervati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realist jocul. Deja nu mai pare a fii Counter Strike, o da spre COD sau alte minunatii. Oricum este frumos, exista si molotov, grafica este foarte buna. chiar excelenta pentru Counter Strike. Felicitari lor, abia astept sa-l joc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cel mai reusit joc , au reusit sa scoata la el o grafica de nota 10+ . Un astfel de joc trebuie jucat neaparat chiar daca costa niste $$ .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cel mai reusit joc? Cred ca glumesti... Doar fiindca are o grafica OK, nu inseamna ca-i cel mai reusit joc 78.gif

 

Aproape toate armele au acelasi sunet, reculul parca-i scos de unde nu trebuie (ca sa nu zic altceva)... Chiar ei au afirmat ca este o combinatie intre CS 1.6 si CS:GO insa pentru mine este o combinatie cam nereusita. Eu cred ca au scos acest joc din prisma faptului ca organizatarii au renuntat la CS 1.6. La CS 1.6 mai ai si alte arme inafara de AK-47 si M4A1 cu care poti face killuri (cat de cat), insa in CS:GO mai mult de 2-3 arme nu gasesti ca sa poti faci killuri.

 

PS: Majoritatea lucrurilor enuntate mai sus, sunt confirmate si de profesionisti...

PS2: Mr.Style nu crezi ca trebuia sa faci o prezentare (asta ai scris in titlu) mai complexa? Macar cerintele de sistem daca le puneai, din cate stiu eu este si un model de postare :-?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cel mai reusit joc? Cred ca glumesti... Doar fiindca are o grafica OK, nu inseamna ca-i cel mai reusit joc 78.gif

 

Aproape toate armele au acelasi sunet, reculul parca-i scos de unde nu trebuie (ca sa nu zic altceva)... Chiar ei au afirmat ca este o combinatie intre CS 1.6 si CS:GO insa pentru mine este o combinatie cam nereusita. Eu cred ca au scos acest joc din prisma faptului ca organizatarii au renuntat la CS 1.6. La CS 1.6 mai ai si alte arme inafara de AK-47 si M4A1 cu care poti face killuri (cat de cat), insa in CS:GO mai mult de 2-3 arme nu gasesti ca sa poti faci killuri.

 

PS: Majoritatea lucrurilor enuntate mai sus, sunt confirmate si de profesionisti...

PS2: Mr.Style nu crezi ca trebuia sa faci o prezentare (asta ai scris in titlu) mai complexa? Macar cerintele de sistem daca le puneai, din cate stiu eu este si un model de postare 39.gif

 

nu am gasit cerinte de sistem,etc, daca le gaseam crezi ca imi era lene sa le pun ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu vrea sa ma cert cu tine asa ca le pun eu (al 2-lea link la o mica cautare).

 

Counter Strike Global Offensive system requirements (minimum)

  • CPU: 3GHz single-core Intel or AMD processor
  • RAM: 1GB for Windows XP, 2GB for Windows Vista / Windows 7
  • Graphics: DirectX 9 compatible 256 MB graphics card, Nvidia 8000 series or AMD 3000 series.
  • Operating system: Windows XP SP2
  • DirectX compatible sound card
  • 6 GB of hard drive space

Counter Strike Global Offensive System Requirements (recommended)

  • CPU: Dual core Intel or AMD processor
  • RAM: 1GB for Windows XP, 2GB for Windows Vista/7
  • Graphics: DirectX 10 compatible 512 MB graphics card, Nvidia 400 series or AMD 5000 series.
  • Operating system: Windows 7 64-bit
  • DirectX compatible sound card
  • 6 GB of hard drive space

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super tare jocul , dabea astept sa il joc ! Felicitari pentru ca l-ai postat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi place grafica foarte mult..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Respecta modelul de postare.

Topic closed + warn up.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...