Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

KeLLy

FIFA 13 reinventeaza fotbalul pe calculator (Video)

Recommended Posts

FIFA 13 reinventeaza fotbalul pe calculator

 

 

videofifa13reinventeaza.png

 

 

 

 

EA Sports pregateste o versiune revolutionara pentru celebrul joc FIFA

 

 

Electronic Arts introduce o facilitate ce va schimba semnificativ modul in care vom juca noua versiune FIFA 13. Noutatea este "Touch Control", functia prin care jucatorii vor avea mai multe oportunitati de control si recuperare a balonului.

 

Nick Channon de la EA Sports explica in clipul de mai jos cu ce vine nou versiunea 13 a celebrului joc FIFA. Jocul va fi disponibil din aceasta toamna pentru PS3, Xbox 360, PC, Nintendo Wii, Nintendo 3DS, PSP, Mobile, PS2 si MAC.

 

 

 

 

 

 

Sursa :

yoda.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba da... Vorbesc acum cu un moderator global sa mute topicul am gresit eu, prea de dimineata, prea somnoros. Imi cer scuze de double-post nu-l fac ca vreau, ci sa nu-i aud pe altii comentand (cu exceptia ta kawasaki, mersi ca mi-ai adus aminte).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu am jucat fiecare FIFA de pana acum, dar pot spune ca fifa 2012 si 2011 nu am jucat deloc, deoarece am auzit o multime de pareri proaste si nu ma convins sa le joc sau ceva, dar sunt sigur ca de data asta voi incerca acest FIFA, multumita video-urilor ce au fost postate de catre Kawasaki :))


Avand in vedere ca eu sunt putin paralel cu golurile in fifa, am o intrebare, si aceea este: in fifa 2012 in are si acela antrenament cu tinte si tot felul de prostioare ? Sau e ca in 2007... ai un portar bana si ii dai mingea printre picioare ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

in fifa 2012 in are si acela antrenament cu tinte si tot felul de prostioare ?

 

Nu, doar fifa 13 are acest mod de antrenament.

 

Din videoclipurile care le-am vazut pe youtube si din spusele unor useri care au jucat fifa 13 se pare ca acesta este un joc foarte reusit 1.gif

  • alunecarile intra mult mai bine
  • impactul jucatorilor mai bun, accidentarile apar mai repede
  • reflexele portarilor si ele sunt mai realiste
  • comentariul pare mai bun

5356164_700b.jpg

 

24.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posibil ca , comentariul sa fie mai bun si tot ce ai spus tu acolo , am jucat demo si pot sa iti spun ca sunt de 10 ori mai multe buguri decat la fifa 12.

Jocul in sine fara buguri este unul fascinant , un joc minunat . Eu le-as da sfatul celor de la EA Sport sa nu se grabeasca cu lansarea deoarece trebuie fixate destul de multe buguri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este un demo si mi se pare normal ca jocul sa aiba buguri, orice joc in faza DEMO are buguri si de asta este si dat publicului larg (pentru a descoperi bugurile si a le rezolva) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jocul este perfect,ar putea cei de la EA Sports intr-adevar sa nu se grabeasca cu lansarea,cred ca vor face ceva frumos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jocu e smecher rau mai ales schemele sunt marfa tare abea astept sa apara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un joc cu adevarat fantastic ! Dar iti trebuie si PC ca sa joci ! Da cine are PS2,3 , Xbox il doare in basca !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu am auzit multe pareri despre FIFA 12,dar l`am incercat si mi se pare cel mai bun joc de fotbal.In comparatie cu PES2013 in care jucatorii au o viteza foarte mica,iar daca tintesti pe poarta din apropierea careului mare iti intra gol,FIFA2013 o sa fie o piesa de arta :)). Abea astept sa joc pe PC & XBOX sa vad care e diferenta .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...