Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

OmuPower

eG TV - Rival Wars

Recommended Posts

eG TV - Rival Wars

  • Titlu oficial: Rival Wars
  • Data lansării: 05.11.2012
  • Gen: Actiune.
  • Durată: 7:04
  • Scurtă prezentare: Rival Wars ( Yakuza vs. LCN | Crips vs. Bloods | Surenos vs. Nortenos )

http://youtu.be/JObkxRvvfGY

 

Alte precizări:

  • Melodia de la fundal: Army Of The Pharaohs - Bloody Tears | La Coka Nostra - That's Coke | Eminem - Soldier
  • Software folosit pentru editare: Adobe After Effects CS4 / Corel VideoStudio Pro X5
  • Software folosit pentru filmare: Fraps.

# Like,dacă vă place.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos videoclip,like de la mine :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos Felicitari pentru efortul depus,insa trebuia sa filmezi si tu niste Riva-Waruri in care s-au luptat mai multi playeri,iesea un video mult mai frumos si cine-l vedea cu siguranta ramanea uimit la cati playeri se aduna uneori la Rival War-urile de pe serverul nostru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos mi-a placut mult faza cand se intalnesc cei de la Bloods cu cei de la Crips si sar in gropa apoi apare Snopp Dogg,bine regizat si gandit Like.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari HardNet!!!!Frumos film mai ales cand iese ala din C'z din mormant cu sticla de vodka 24.gif,Respect din partea mea pentru munca depusa,.Like

Share this post


Link to post
Share on other sites

Clar , cea mai mare rivalitate -> Bloods vs Crips.Felicitari pentru video ( fa update la youtube pentru full screen) si incearca sa nu mai bagi acelasi efect ( cel TV) e cam plictisitor.Multa bafta in continuare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos, o idee foarte buna... ai lucrat mult si se vede .. LIKE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos,de la mine ai un Like.Tine-o tot asa :D

PS: Mai ales ca m-ai prins in cadru :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti-as da like,dar din pacat la Ykz si Lcn chiar nu mi-a placut.Cum ziceau si cei de mai sus,trebuiau filmulete cu mai multi rivali,nu 10 dintr-o factiune si 2 dintr-alta,trebuiau secvente de masacru,cand sunt 20 vs 20 pe teritoriu,nu asa putini..Oricum felicitari pentru munca depusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi place,ai un like de la mine!,insa calitatea nu e prea buna,incearca sa faci mai bine pe viitor,+ vad niste chestii ca si dungi sau ce minuscule,ca si cum ar fi in patratele,sau nush cum sa explic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti-as da like,dar din pacat la Ykz si Lcn chiar nu mi-a placut.Cum ziceau si cei de mai sus,trebuiau filmulete cu mai multi rivali,nu 10 dintr-o factiune si 2 dintr-alta,trebuiau secvente de masacru,cand sunt 20 vs 20 pe teritoriu,nu asa putini..Oricum felicitari pentru munca depusa.

 

La YKZ ,am filmat azi ... pe la 15:00 - 16:00 , erau putini on nu aveam ce face ... lucrez la filmu asta ,de 2-3 zile si am vrut sa il termin .... sincer,nuprea am mai avut rabadare pana dati si voi un RW calumea ,cum au dat surenos ,nortenos ,crips si bloods ... imi pare rau oricum pt asta, sper sa nu se supere YKZ pe mn :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si cu asta, ma retrag din lumea "filmelor" ... Am incercat sa fac,cat de cat ceva sper ca la unii li-o placut .... la altii nu , eu respect opinia tuturor. Probabil osa mai fac un film de sarbatori prin decembrie ,daca imi va permite timpu ... Va multumesc , pt tot !

 

Colectia mea de filmulete o gasiti mai jos:

 

My movies:

 

eG TV - Police Force(Click)

eG TV - Rival Wars(Click)

eG TV - NRG-500 STUNTS(Part II)(Click)

eG TV - NRG-500 STUNTS(Part I)(Click)

eG TV - Federal Bureau Of Investigations(Click)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos videoclip,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte constructiv comentariul tau Moorve.

 

Frumoasa ideea, dar calitatea e slaba, zici ca ai filmat din pat cu mixerul + ca m-au apucat nervii cand am vazut cum te jucai cu camera la inceputul fazelor cu BZ si CZ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ideea in sine e frumoasa,dar nu mi-au placut 2 lucruri :

- mereu vin Cops sa stea la rw

- nu prea se vad bine oamenii,care sunt surenos-nortenos si etc.

felicitari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos ! Ai un likee de la mine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos , bravo Hard , LIKE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

LIKE , dar pacat ca ai filmat mai putin la Yakuza- La Cosa Nostra , si ca nu ai puse filmulete reale ca la c;z - b;z si nor14 - sur13

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos , mi-a placut la Rival-Wars Crips vs Bloods !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte foarte frumos, mi-au placut toate rival-war-urile si idea ta, continua tot asa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...