Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

LaurR

eG TV - Yakuza Mafia [Remember Gatuzo_Cata]

Recommended Posts

Foarte adevarat,sTaR92 a fost un leader special,foarte vesel si glumet,toata ykz se simtea bine in prezenta sa,si punea membri la punct,si gatuzo a fost un leader bun chiar daca nu mi-am petrecut decat vreo 3 zile in ykz de cand era el leader.Cat despre film mi se pare frumos ,felicitari regizorului.

 

De unde stii tu cum a fost star92 ca lider? generatia 2012..:))

 

Filmul mi-a placut,exceptand unele parti..mai ales cand Gatuzo sare peste acel trotuar :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chit ca am fost membru LCN pe o perioada mare de timp , pot spune ca am avut placerea sa il am pe Gatuzo_Cata ca rival , aceasta mereu a avut o factiune organizata , imi aduc aminte cand eram Crips si il chemam sa ne ajute la RW venea cu 1 autobuz plin de membri Yakuza . Respect Gatuzo_Cata si sa nu iti para rau , tu ti-ai facut treaba :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos filmul gg Laur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filmul e ok ce pot sa zic respect total mafiei iar ce pot sa contrazic este ca nu cred ca a fost cel mai bun lider dintre toti care au fost.Eu nu cred asta cei din vremurile bune stiu asta respect maxim acelor vremi si ma scuzati daca am suparat pe cineva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar daca si-a exprimat cineva parerea despre cat de bun am fost eu ca lider a fost o parere libera , fiecare are dreptu . Eu mi-am facut datoria de lider cat de bine am putut si am adus rezultate excelente si prin intermediul de conducator al factiunii Yakuza Mafia am castigat multi prieteni pe care ii pot numi chiar frati , asta ma face sa fiu cel mai mandru , pacat ca am ramas fara sarcina de lider chiar cand imi era lumea mai draga . Nu se poate spune ca am fost cel mai bun lider , dar se poate spune ca am facut o treaba buna si eu la randul meu ca toti ceilalti lideri . Multumesc ( YKZ in my heart )  :heart:

Share this post


Link to post
Share on other sites

chiar daca nu te cunosc dar poate voi avea ocazia ai tot respectul meu felicitari pentru sudoarea depusa alaturi de factiune.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si mie mi-ar face placere sa ne cunoastem ,  respectul este reciproc . Multumesc !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos , felicitari .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc pentru aprecieri :* !

 

Remember Gatuzo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos .. cum se numeste melodia care incepe la minutul 1:30 ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  :))Il doare inima pe gatuzo cand vede ce ai facut tu din YKZ :))Cand a aflat ca tu ai ajuns leader sa lasat de samp.Oricum remember Gatuzo_cata;Fuck Nigga' Laur.Ne faci o favoare dute si plimba vacile pe camp.Va  :kiss: ma las de samp ma retrag ca nu se mai merita sa joci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  :))Il doare inima pe gatuzo cand vede ce ai facut tu din YKZ :))Cand a aflat ca tu ai ajuns leader sa lasat de samp.Oricum remember Gatuzo_cata;Fuck Nigga' Laur.Ne faci o favoare dute si plimba vacile pe camp.Va  :kiss: ma las de samp ma retrag ca nu se mai merita sa joci.

Eu nu inteleg de ce suferi pe tot forumu asta, esti sarit de pe fix? obijnuieste-te cu gandul ca nu poti schimba cu nimic ceea ce vezi, ce vrei tu sa rezolvi cand spui toate astea? ca esti un copil...atat dovedesti :| .

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...