Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

LaurR

eG TV - Yakuza Mafia [Remember Gatuzo_Cata]

Recommended Posts

  • Titlu oficial: Yakuza Mafia [remember Gatuzo_Cata]
  • Data lansării: 30/12/2012
  • Gen: Actiune
  • Durată: 3.52
  • Scurtă prezentare: Este vorba despre liderul Yakuza care are parte de niste momente "tragice"

 

 

P.S. Sunt incepator.. deci filmu nu este prea reusit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari pentru munca depusa ! Si Remember Gatuzo_Cata(cu toate ca nu am avut nici o tangenta cu Yakuza pe aceasta comunitate)

Share this post


Link to post
Share on other sites

OMG, chiar nu pot să cred, pentru atâta' lucru Lider scos, dar nu ţine de noi, din păcate. Părerea mea că a fost cel mai bun Lider pe care l-a avut Yakuza de când e facţiunea şi care chiar a pus suflet în ceea ce a făcut. Nu a stat ca alţii doar să aibă "Game Advisor GF" pe forum şi să se dea mare. Dacă erai la el în facţiune nu-l vedeai mai mult de 2-3 min AFK. Am petrecut momente foarte frumoase în Yakuza cu el Lider şi chiar îmi pare foarte rău de chestia asta. Respect Gatuzo pentru tot ce a făcut şi respect Yakuza! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pentru statutul de incepator, acest filmulet a fost realizat destul de frumos, felicitari.

 

#Cat despre restul, cum ar fi sfarsitul acestui filmulet este cam jalnic si aici ma refer la partea cu /ad-urile, prea mult suflet pus pentru acest joc, imi da senzatia ca unii traiesc pentru jocul asta. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pentru statutul de incepator, acest filmulet a fost realizat destul de frumos, felicitari.

 

#Cat despre restul, cum ar fi sfarsitul acestui filmulet este cam jalnic si aici ma refer la partea cu /ad-urile, prea mult suflet pus pentru acest joc, imi da senzatia ca unii traiesc pentru jocul asta. 

Cam asta faceam si eu acum ceva timp , bine ca m-ai trezit tu la realitate cu bani aia :*

 

@ Da , a fost un lider bun nu am ce zice.Totusi eu raman la parerea mea , sTaR92 a fost cel mai bun si stiti de ce ? El cand facea ceva facea cu pasiune.Sa nu uitam mereu ne facea sa radem chiar daca luam un FW incepea sa ne cante.

Share this post


Link to post
Share on other sites

>> Filmuletul este dragut bravo Laur. Remember Gatuzo_Cata , a fost un Leader bun a pus suflet in ceea ce a facut felicitari !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cam asta faceam si eu acum ceva timp , bine ca m-ai trezit tu la realitate cu bani aia :*

 

@ Da , a fost un lider bun nu am ce zice.Totusi eu raman la parerea mea , sTaR92 a fost cel mai bun si stiti de ce ? El cand facea ceva facea cu pasiune.Sa nu uitam mereu ne facea sa radem chiar daca luam un FW incepea sa ne cante.

 

Foarte adevarat,sTaR92 a fost un leader special,foarte vesel si glumet,toata ykz se simtea bine in prezenta sa,si punea membri la punct,si gatuzo a fost un leader bun chiar daca nu mi-am petrecut decat vreo 3 zile in ykz de cand era el leader.Cat despre film mi se pare frumos ,felicitari regizorului.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Remember Gatuzo_Cata . Cel mai bun lider al Mafiei Yakuza , pacat ca staff-ul nu a stiut sa aprecieze ... Pacat de munca depusa , un lider adevarat pe masura si foarte de treaba , nu cred ca se va mai naste . Aveti grija de voi .

 

 

The Best lider Gatuzo_Cata !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ma laurr,ai facut ceva constructiv...Da spuneti si voi GJ Z1R2F3 ca si eu am contribuit:)).Desi suntem rivali imi pare rau pentru ce sa intamplat cu gatuzo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apropo, cu ceva timp in urma am mai facut un film :

 

 

In comparatie cu asta cred ca am mai evoluat :)).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo Laurr , chiar ai reusit sa faci un film foarte frumos ! Remember Cata :( ... imi pare rau .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce pot zice decat un Remember Gatuzo_Cata , un lider care tinea la membrii sai si cand dadea un Fw ..il dadea cu tristete ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este reusit acest film , trebuia sa pui si /ad meu =))) dar nu stiu de ce nu l-ai pus acolo , era piesa de rezistenta +1 warn.

 

Ce sa zic , nu am de ce sa ma lingusesc se stie ca nu va mai primi liderul inapoi , cu tot respectul zic ca il merita pe deplin , cel mai activ lider .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari pentru film !

Remember Gatuzo_Cata !

Share this post


Link to post
Share on other sites

A iesit bine filmul Remember Gatuzo_Cata

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari pentru efort dar totusi , iti lipsesc putin ideile,si aici nu e vorba ca esti incepator sau nu .

 

in primul rand un sef de mafie nu se plimba singur sa isi ia o bere.

In al doilea rand e cam aiurea sa fie omorat cu o bata de baseball,mafiotii foloseau arme.

 

Apoi,gatuzo merge la tatal sau cu un deagle in mana,putin cam non rp.

Dinou,cand gatuzo este rapit este rapit doar de o persoana si el se plimba iar singur sa-si ia o pizza :))

Prin filmuletul tau descri faptul ca LCN este peste Yakuza deoarece de fiecare LCN iese invingatoare iar seful mafiei este omorat sau rapit.

 

Iar la partea de final cu adurile,mentalitatea voastra lasa mult de dorit,un lider model si un game advisor nu facea ce a facut el sa isi bata joc pe forum.

 

Nota mea finala pentru filmulet este 5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu te pot contrazice cu nimic, o sa incerc sa remediez asta pe viitor.

Ideea nu a fost sa arat ca LCN este peste Yakuza, era o alta continuare.. dar daca Gatuzo a luat ban.. n-am mai putut continua :).

 

Multumesc pentru cele spuse, o sa tin cont . 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smecher filmu! [Remember GATUZO_CATA]

Share this post


Link to post
Share on other sites

... Povestea filmului este mai mult in memoria lui LaurR, daca era Gatuzo_Cata `tatal`(in locul lui LaurR) filmul ar fi fost frumos ... astept continuarea ... Oricum Felicitari pentru munca depusa.

 

P.S - Gatuzo_Cata Respect pentru ce ai facut in YaKuZa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asa e ...

Dar cine se astepta ca i se va scoate liderul lui Gatuzo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari pentru munca depusa Laure. Respect si remember Gatuzo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Remember Gatuzo!Yakuza'i miezu!P.s nu am fost niciodata Yakuza dar tot imi placea sa admir mafia de la distanta!Bafta in continuare cataline!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi place foarte mult filmul,felicitari Laur pentru munca depusa si asteptam continuarea filmului,RESPECT GATUZO!.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Remember...unul dintre cei mai buni lideri pe care i-am avut vreodata , tare filmul .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos filmul , va multumesc tuturor pentru sprijinul acordat in proiectul care am reusit sa aducem Yakuza Mafia la un nivel foarte inalt si sa infiintam o adevarata familie virtuala cu bine si mai putin rele . Inca odata va multumesc si va iubesc ( toata stima si tot respectu numai pentru voi ) . O perioada foarte frumoasa in preajma voastra si la bine si la rau am fost impreuna si asta ma face sa ma simt mandru .

 

 

"Sa formezi un spirit de echipa este doar inceputul, sa ramai impreuna este progresul, sa lucrezi impreuna este succesul"

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...