Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

gatuzo_cata

eG TV - Remember Gatuzo_Cata ( Yakuza Mafia )

Recommended Posts

Titlu oficial: Remember Gatuzo_Cata ( Yakuza Mafia )

Data lansării: 09.02.2013
Gen: Acţiune

Durată: 18:26

Scurtă prezentare: Amintiri pe vremea lui Gatuzo_Cata

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=Acn5kjqwA1Y&feature=youtu.be

 

 

 

Va multumesc tuturor cei care m-ati ajutat sa ridicam factiunea Yakuza Mafia spre apogeul propus , am fost o adevarata familie , am fost ca niste frati , impreuna am format un grup bazat pe onoare si respect , care ii placea performantele . Impreuna am facut multe activitati , atacuri COP , blocari , mai pe exact dominam server-ul , aceste amintiri nu le pot uita niciodata si le voi purta in sufletul si inima mea . Cinste voua . :heart:

 

Oare voi mai traii asemenea clipe vreodata ? Oare se va mai naste o familie adevarata si unita cum a fost Yakuza Mafia pe vremea lui Gatuzo_Cata ?

Vom trai si vom vedea

 

 

Respect Generatia Sex-N-DusH ! :heart:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu inteleg nimic din filmul asta:| niste poze..si atat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cam de lunga durata , 18 min :)) ?

 

In legatura cu descrierea , nu ti-se pare ca exagerezi putin?''dominam server-ul''pe departe cea  mai exagerata afirmatie:|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cam de lunga durata , 18 min :)) ?

 

In legatura cu descrierea , nu ti-se pare ca exagerezi putin?''dominam server-ul''pe departe cea  mai exagerata afirmatie:|

 

Puteam sa il fac si de 1h , dar nu am pus toate pozele cu amintiri / organizari / activitati de pe vremea cand am fost lider .

 

Si in legatura cu afirmatia "dominam server-ul" intereseaza-te mai bine cine fregventa mereu Atacurile spawn COP , Blocajele tuneluri , Atac-uri spawn LCN , Organizari RP , etc..

Share this post


Link to post
Share on other sites

E prea lung si doar niste poze,nush ce sa zic. Crips Gang erau mult mai buni decat voi cand erai tu lider,nu zic si voi ati avut momentele voastre,dar  sa nu exagerezi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

E prea lung si doar niste poze,nush ce sa zic. Crips Gang erau mult mai buni decat voi cand erai tu lider,nu zic si voi ati avut momentele voastre,dar sa nu exagerezi.

Daca nu iti place sau ai alta parere tine-o pentru tine . Pentru toata lumea , daca nu va place nu va obliga nimeni sa va uitati . Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yakuza Mafia for Life <3 foarte frumos :D mi-a placut sa fiu in Yakuza Mafia cu tine lider Gatuzo :D o onoare!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos video , cu toate ca sunt numai poze :D

 

Remember Gatuzo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

REMEMBER GATUZO BEST LEADER OF YAKUZA MAFIA

Filmul este foarte frumos ce ai facut tu pentru aceasta factiune nu o sa mai faca nimeni :heart: :heart:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un film foarte frumos , imi aduce aminte de acele clipe formidabile care le petreceam mai mereu : blocajele , atacurile de la spawn NG , PD , FBI , atacurile de la spawn LCN , activitatile RP . Ce pot zice ai fost un lider foarte bun , poate cel mai bun care la avut Yakuza Mafia si impreuna am reusit sa aducem factiunea acolo sus unde ii este locul . Remember Gatuzo_Cata .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rembember, poate va mai fi asa daca STAFF-ul imi va mai acorda odata sansa de a fi lider. Daca va fi asa sper sa iti intrec performantelele.

PS: Stiu ca in ulimul timp au fost conflicre intre noi 2, eu unu sper sa uitam de ele amandoi si sa devenim din nou acei prieteni YooBogdan si Gatuzo_Cata dinainte de wipe. Bafta in continuare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puteam sa il fac si de 1h , dar nu am pus toate pozele cu amintiri / organizari / activitati de pe vremea cand am fost lider .

 

Si in legatura cu afirmatia "dominam server-ul" intereseaza-te mai bine cine fregventa mereu Atacurile spawn COP , Blocajele tuneluri , Atac-uri spawn LCN , Organizari RP , etc..

Cat am fost eu lider n-ati dominat nimic .(punct)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cat am fost eu lider n-ati dominat nimic .(punct)

Asta este opinia ta , fiecare are dreptu . Daca asta este parerea ta atunci , de ce ai pierdut 2 war-uri oficiale contra Yakuza cand eram eu lider si la o diferanta mare de membri in picioare ?

 

Dovada : 1. http://img.egaming.ro/share-73A9_51164D15.html -> Rezultatu : http://img.egaming.ro/share-018A_51164C75.html

2. http://img.egaming.ro/share-90BA_51164C75.html -> Rezultatu : http://img.egaming.ro/share-4FF3_51164C75.html

 

Haide sa incheiem aceasta discutie , numai are rost sa o continuam , mai ales la sectiunea eG TV . Multumesc frumos !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cam de lunga durata , 18 min :)) ?

 

In legatura cu descrierea , nu ti-se pare ca exagerezi putin?''dominam server-ul''pe departe cea  mai exagerata afirmatie:|

 

 

Puteam sa il fac si de 1h , dar nu am pus toate pozele cu amintiri / organizari / activitati de pe vremea cand am fost lider .

 

Si in legatura cu afirmatia "dominam server-ul" intereseaza-te mai bine cine fregventa mereu Atacurile spawn COP , Blocajele tuneluri , Atac-uri spawn LCN , Organizari RP , etc..

 

 

Cat am fost eu lider n-ati dominat nimic .(punct)

 

 

Asta este opinia ta , fiecare are dreptu . Daca asta este parerea ta atunci , de ce ai pierdut 2 war-uri oficiale contra Yakuza cand eram eu lider si la o diferanta mare de membri in picioare ?

 

Dovada : 1. http://img.egaming.ro/share-73A9_51164D15.html -> Rezultatu : http://img.egaming.ro/share-018A_51164C75.html

2. http://img.egaming.ro/share-90BA_51164C75.html -> Rezultatu : http://img.egaming.ro/share-4FF3_51164C75.html

 

Haide sa incheiem aceasta discutie , numai are rost sa o continuam , mai ales la sectiunea eG TV . Multumesc frumos !

 

Domnilor, aveti PM pentru asemenea discutii.

 

Postati doar ce tine de film si de subiectul acestuia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este un film frumos. Pacat ca unele poze sa repeta, insa este cate o amintire din fiecare moment frumos.

In ciuda celor intamplate intre noi, ai postat si poze cu mine, si la sfarsit mi-a aparut si numele. RESPECT !

Imi amitesc cu drag, cand ne urcam in bus [nu incapeam toti] si mergeam la rw aliatilor, sau cand vedeai pe /f "Warlord Gatuzo_Cata: Sex-n-dush" :)) si multe altele.

Au fost niste momente foarte foarte frumoase, pe langa asta ai fost printre cei mai buni lideri ai Mafiei Yakuza.

 

Remember & Respect GATUZO_CATA !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow , MakeRx92 , chiar nu ma asteptam sa apar la final , un gest unic pe care rar mai il intalnesti.Nu respect pe nimeni inafara de mine , insa pot spune ca esti un baiat de calitate chiar daca in ultimele tale luni ca lider te-ai cam prostit.

 

Ce pot spune , asta e.... A fost frumos cat a durat , acum visul frumos s-a terminat.

 

@ Frumoase amintiri , cu siguranta pentru tine a fost o experienta de neuitat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos ! <3

Share this post


Link to post
Share on other sites

O perioada frumoasa din cate vad in "sederea" ta ca lider al factiuni Yakuza. Vreau prin acest post sa te felicit pentru munca depusa si pentru realizari.

 

Succes pe mai departe, in alte factiuni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos acest film . Generatie ca a voastra nu va mai fi niciodata in Yakuza , pentru binele yakuzei , TOTALA lasa-te de leader !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lasa Cata ca se vor intoarce vremurile acelea.

Vom trai si vom vedea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

-wrong-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt frumoase amintirile tale din filmulet , dar nu poti sa te autopropui cel mai mare si tare lider yakuza pentru ca nu e asa , tot yakuza cea veche cu Cipolin lider si Shhark co-lider a fost cea mai faina .... Poti spune ca a fost cea mai buna perioada a ta de cand joci sa-mp , nu a factiunii .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Remember Gatuzo_Cata best lider Yakuza,te`ai descurcat foarte bine iar pentru acest lucru tin sa te felicit.Mi`a parut bine ca am avut ocazia de a fi sub conducerea ta! 

 

Remember :* !

Share this post


Link to post
Share on other sites

MIEZU AM ZIS! :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi este dor de acele momente cand faceai crize pe /f , imi este dor sa vad " Warlod Gatuzo_Cata: "  , imi este dor de acele vremuri frumoase cand ii faceam si pe sur13 la war-uri (Pe atunci erau cei mai buni , dupa noi bineinteles) . Yakuza , always in my heart !!

 

Respect Gatuzo_Cata & Scorpyonu !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...