Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Yamaha

eG TV - In memoria lui Police / HAMM3R

Recommended Posts

Prieten Adevarat pe bune , glumet, amuzant, Dumnezeu sa-l odihneasca in pace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce n-as da sa mai il disper odata cu sunatul pe skype cand raspundea si zice Drace ce faci.Cate am facut cu el pe comunitatea asta n-am facut niciodata dumnezeu sa-l odihneasca,n-am sal uit niciodata cel mai bun prieten.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dumnezeu sa-l ierte inca odata ! De la suspenduri pana la moartea unui membru , am trecut prin toate !

Share this post


Link to post
Share on other sites

A plecat prea devreme dintre noi.... Nu merita sa moara,era un baiat bun.Dumnezeu sa te ierte Tavi!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Desi nu il cunosc,parca a murit un prieten bun...Dumnezeu sa`l odihneasca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ganditi-va putin la numarul 18 .. atata avea el, 18 ani. De la varsta de 18 ani traiesti cele mai frumoase momente din viata.. este foarte tragic pentru noi care era sa zicem un jucator pe comunitatea care jucam si noi, pentru alti a fost un bun prieten sa zicem... dar pana la urma urmei ganditi-va la mama lui sau la prietena lui, la cei mai apropiati de el ce simt in inima lor cand pierzi un suflet care deabea incepea sa isi traiasca viata si am uitat sa spun ca era si este inca campion national la innot .. nu stiu ce stare v-a dat voua dar ieri cand am auzit m-am intristat foarte rau. Dumnezeu sa il aibe in paza lui iar el sa ne aibe in paza sa. Ramas bun amice :(.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tânărul suferea de cardiomiopatie hipertrofică, o boală ce apare frecvent la sportivii ce fac efort susţinut încă din copilărie. Muşchii şi oasele se dezvoltă excesiv, însă sistemul circulator rămâne la nivelul vârstei, iar în momentul unui efort, chiar şi consum de alcool, poate decompensa, poate interveni infarctul sever.


 Rezultatul necropsiei arată că băiatul a făcut stop cardiac pe fondul consumului de alcool şi al unei boli acunse a inimii.


Pentru mai multe detali : SURSA


Nu te vom uita niciodata!


Share this post


Link to post
Share on other sites

-edit-

 

Pacat pentru un tanar care acuma isi incepea cu adevarat viata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine ca traiesc aia de 90+ de ani si l-a luat tocmai pe el la varsta de 18 :|

Pentru membri vechi ai eG-ului HAMM3R = drakeN / mafia10

 

 

Fie-ti tarana usoara !

ma confunzi :).

Dumnezeu sa-l odihneasca !

Share this post


Link to post
Share on other sites

fiecare om moare... unii de tineri, altii la batranete...

 

eu nu le am cu dumnezeu, asa ca nu pot sa transmit decat condoleante familiei ( oricum nu vad ei ce am scris aici ).... daca exista raiul, pun pariu ca acum zambeste ...

 

l-am cunoscut si eu, un tip ok, avea viitorul in fata, dar, ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din cate am auzit  Maine ora 13:00 este inmormantarea :( Rog memb ri din Braila sa va duceti sa-l duceti pe ultimul sau drum :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi pare foarte rau ca nu sunt din Braila,mergeam cu drag pentru HAMM3R . Nici acum nu-mi vine sa cred, nu inteleg .. Din 100 medici, niciunul nu a putut sa descopere problema pe care o avea. Din cate am inteles eu, avea inima mai mare decat trebuia... Infarctul i-a pus capac, dumnezeu sa te odihneasca Tavi. Vreau sa stii ca tu pentru noi ai fost ca un frate mai mare cu care radeam mereu pe skype . Ai grija de noi HAMM3R , de acolo de sus . Nu te vom uita niciodata !


Share this post


Link to post
Share on other sites

Pacat nu imi vine sa cred nici acuma ce sa intamplat...nu vezi frate medici asta numai pot ei..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adio prietene. Ma voi duce la inmormantare ! Cu niste prieteni. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pacat nu imi vine sa cred nici acuma ce sa intamplat...nu vezi frate medici asta numai pot ei..

ce vina au medicii ca pe el nu-l ducea corpul sa bea foarte mult ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pacat , pacat ca un campion se stinge asa . eu cred ca asta e vina doctorilor si a prietenilor

1. Doctori ca nu am gasit ca are inima mare

2. Prieteni care l-au lasat sa bea si care n-au sunat la salvare de prima oara cand a inceput sa-i fie rau. Dar cel mai vinovat este cel care a adus bautura , batelar dumnezeu . pentru ca uite ce-a facut a luat un campion si un prieten adevarat dintre noi :|

 

Asta sa fie o lectie pentru toti cei care au astfel de anturaje. Lasati frate bautura . beti 1-2 beri si gata , ce rezolvati ca beti si va imbatati , ca uitati unde s-a ajuns , am pierdut un campion

 

Sa fiu sincer eu nu-mi revin din acest soc , ca l-am pierdut pe Hamm3r . nu imi vine sa cred . si am 2 mari regrete , ca nu l-am cunosc vara trecuta [ eu si yamaha , am realizat ca am fost 2 "prosti" ] si al 2 lea regret ca nu pot ajunge la inmormantarea lui , asta este cel mai mare regret al meu.

 

Sa ai grija de noi de acolo de sus , campionule. Te iubim si te vom iubii mereu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adio prietene. Ma voi duce la inmormantare ! Cu niste prieteni. :(

Foarte bn mi-sa imuiat picioarele cand am citit semantura ta bv merita.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte bn mi-sa imuiat picioarele cand am citit semantura ta bv merita.

Mulţumesc .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si Cand Imi amintesc zilele/serile pierdute pe skype cu el radeam,glumeam,mai facea misto de noi , ne mai facea sa radem , un bun prieten chiar daca nu l-am cunoscut personal imi pare rau pentru familia lui sincer , Dumnezeu ne-a luat un campion, Dumnezeu sa te odihneasca in pace 

 

 

 

 

REMEMBER Ciocan Octavian ...zis ..... Hamm3r/Police

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...