Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Yamaha

eG TV - In memoria lui Police / HAMM3R

Recommended Posts

Nu credeam ca o sa ajung sa ma duc la biserica si sa aprind o lumanare pentru Hamm3r si nu imi vine sa cred ca acum este acolo sub pamant si nu mai este printre noi. Tavi sa ai grija de noi de acolo de sus. Te iubim campionule

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Au sunat de 5 ori la salvare si totusi au venit peste 30 min

Poate daca venea salvarea mai repede mai avea o sansa sa mai fie printre noi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar dacă sunau de 1000 de ori la salvare şi chiar dacă salvarea venea nu mai avea ce să-i facă :(. De ce? Infractul este cum ti-ai sparge capu` asa este si-n inima te-a lovit acolo si-ai rămas acolo.

Noi inotători noua masa musculară si osoasă se modifică prea repede , iar sistemul circulator se modifică conform anilor pe care-i ai. Pentru ca noi inotători avem un alt stil de viaţă.Nu-l aveam cum il au ceilalti oameni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai.. si eu fac Baschet si haltere da aceste sproturi nu se compara cu inotu de performanta si stiu ca inotatori au un corp si un organism diferit da nu putem sti acum daca sar fi putut sau nu sar fi putut face ceva in privinta lui Tavi

Share this post


Link to post
Share on other sites

A fost o inmormantare foarte frumoasa.Curtea liceuluii era plina de copii care aplaudau cand a intrat.Eu am carat coroana , nu am avut puterea sa stau langa masina.Inca odata Dumnezeu sa il ierte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Click < - Nu-mi vine sa cred ca-l vad asa , nu se poate.. Nu e adevarat !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doamne dumnezeule nu-mi vine sa cred ca vad asemenea poze , cand il baga in pamant  :| De ce doamne? De ce ? Dumnezeu sa te odihneasca Tavi, Iar m-a luat intristarea 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am stat langa el, nu m-am dezlipit de langa masina toata inmormantarea. A fost o zi plina de durere, plina de tristete... Foarte frumos, merita aplauzele pe care le-a primit si ca i-au fost alaturi toti cunoscutii. Eram sfarista .. dar el mi-a dat putere sa-i raman alaturi pana in ultimul moment. Nu o sa il uit niciodata si nici el pe mine, pentru ca stiu ca ma iubeste din suflet.

Dumnezeu sa-l ierte!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Andreea nu am indrăznit sa te bag in seamă sau altceva. Este o diferenţă de varstă intre noi doi.Dar de la depărtare te-am văzut cum erai. :( Erai... nu am cuvinte. :(. Acele aplauze din curtea şcolii LPS-ului nemaipomenite.Off Tavi te-ai dus. :( ne-ai lasăt. :(

 

Dumnezeu să te ierte TAVIIIIIIIIII ! Iţi voi duce cate o floare mereu la mormant să stii că suntem langa tine de aici de jos. :( Să ai grijă de Andreea si de noi de acolo de sus. :(:*

Te iubiiiim ingeruleeee !:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

trist...cea mai mare durere,dumnezeu sa te odihneasca,sincer nu am cuvinte cat de rau imi pare pt el :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dumnezeu sa-l ierte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dumnezeu sa-l ierte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu l-am cunoscut personal,dar imi amintesc ca am trecut de multe ori pe langa el in joc...e foarte greu cand ajungi sa realizezi ca o persoana cu care ai avut o legatura,catusi de mica,a disparut de pe fata pamantului pentru totdeauna.Imi pare foarte rau pentru toata aceasta situatie si doresc familiei indurerate sa aiba puterea sa reziste unei asemenea lovituri.

Dumnezeu sa-l odihneasca-n pace!!Sincere condoleante! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer cand m-am uitat la acest videoclip,videoclipul in care este condus pe ultimul sau drum mi-au dat lacrimile. 

Dupa cum ati zis si mai sus este tare greu ca parinte sa iti ingropi propiul copil,este tare greu sa iti dai seama ca de maine nu o sa il mai vezi decat in poze.

Invatati din greselile lui Octavian si a altor tineri ce au pasit in alta lume prea devreme,ce au fost obligati sa ii paraseasca pe cei dragi.

Invatati sa va pretuiti viata si sanatatea mai mult decat orice!

Pace omule!Sa ai liniste acolo unde esti acum,sa iti veghezi parinti si sa fii alaturi de ei.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mda .. a plecat prea devreme dintre noi .. Condoleante familiei , prietenilor .. 

 

 

" Odihneste-te in pace campionule ! "

Share this post


Link to post
Share on other sites

d-zeu sa te odihneasca in pace , ai fost un bun prieten si un om de nota 10 :((

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dumnezeu sa il odihneasca !!! Invatati din greselile altora si aveti grija de viata voastra. Renuntati la droguri si bautura nu stiti niciodata ce se poate intampla un urmatoarea clipa...Greselile copilariei se platesc scump uneori...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doamne.. cand am vazut acel videoclip de la inmormantare chiar ca mi-au dat lacrimile :((

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte emotionant videoclipul facut de Yamaha(mare om), imi pare nespus de rau pentru el, din cate vad fiecare avea doar cuvinte de lauda pentru el. Probabil era o persoana prea buna pentru noi, oricum doar Dumnezeu stie de ce, si sa fim siguri ca este intr-un loc bun de unde va fi alaturi in special de cei apropiati. Sincere condoleante si Dumnezeu sa te odihneasca in pace! :(

 

Edit: Stau si ascult acea melodie si nu-mi pot da seama cum de pe o zi pe alta dispare o persoana la care multa lume tinea. Mare pacat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dumnezeu sa il ierte si sa se odihneasca in pace.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dumnezeu sa te ierte Tavi! 
Toti cei care vreti sa purtati la semnatura , am realizat impreuna cu toti ce-i care l-au iubit pe Tavi ( Hamm3r / Police ) o mica semnatura! 

zLSJYFW.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dumnezeu sa te odihneasca , desi , nu am avut ocazia sa iti fiu prieten in samp...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi-a fost un amic foarte bun in samp . Imi pare rau de el

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...