Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Yamaha

eG TV - In memoria lui Police / HAMM3R

Recommended Posts

LoL acoord respect pentru tine.

Semnatura ta ... N am cuvinte :( 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa nu uitati data de 24.02.2013 Ora 23:45 - este data zilei si ora , in care a murit un mare campion si un mare prieten pentru noi.

 

Dumnezeu sa`l odihneasca 

 

Tavi sa ai grija de noi de acolo de sus. Poate ca dumnezeu are nevoie de tine acolo sus. Sper printr-o minune [ cea ce nu cred ca se poate ] ca toate vorbele noastre sa ajunga acolo sus la tine. Speram sa ai o viata frumoasa.

 

Sai ai grija de noi campionule.

 

Ar fii ceva super frumos . ca toti membri [ care putem ] sa mergem maine la ora 13 . sa pun o lumanare la biserica , pentru campionul nostru.

 

Te iubim si te vom iubi mereu campionule  si vei ramane in sufletul nostru ca un campion si ca un prieten foarte bun. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rugamintea mea, cum a spus si Lykke, maine daca se poate sa mergeti sa-i aprindeti o lumanare lui HAMM3R v-as ramane recunoscator. Imi pare rau doar cand ma uit la acest topic,chestiile astea cu pierderea unui prieten, ma omoara. Va multumesc . 


 


O sa ne fie dor de tine HAMM3R, ai grija de noi.


Share this post


Link to post
Share on other sites

Yamaha , voi aprinde eu pentru tine o lumanare .

Share this post


Link to post
Share on other sites

O sa merg si eu maine dimineata sa-i aprind , merita din plin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yamaha da-mi un PM cu id-ul tău. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu merge sa-ti dau pm Acoord, da-mi tu cu id tau .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pacat , pacat ca un campion se stinge asa . eu cred ca asta e vina doctorilor si a prietenilor

1. Doctori ca nu am gasit ca are inima mare

2. Prieteni care l-au lasat sa bea si care n-au sunat la salvare de prima oara cand a inceput sa-i fie rau. Dar cel mai vinovat este cel care a adus bautura , batelar dumnezeu . pentru ca uite ce-a facut a luat un campion si un prieten adevarat dintre noi :|

 

Asta sa fie o lectie pentru toti cei care au astfel de anturaje. Lasati frate bautura . beti 1-2 beri si gata , ce rezolvati ca beti si va imbatati , ca uitati unde s-a ajuns , am pierdut un campion

 

Sa fiu sincer eu nu-mi revin din acest soc , ca l-am pierdut pe Hamm3r . nu imi vine sa cred . si am 2 mari regrete , ca nu l-am cunosc vara trecuta [ eu si yamaha , am realizat ca am fost 2 "prosti" ] si al 2 lea regret ca nu pot ajunge la inmormantarea lui , asta este cel mai mare regret al meu.

 

Sa ai grija de noi de acolo de sus , campionule. Te iubim si te vom iubii mereu .

 

Dar de ce spui ca a fost vina celui ce a adus alcoolul ? El stia ca are probleme (din cate am inteles) nu trebuia sa bea nici el.

 

Inca odata sincere condoleante !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dar de ce spui ca a fost vina celui ce a adus alcoolul ? El stia ca are probleme (din cate am inteles) nu trebuia sa bea nici el.

 

Inca odata sincere condoleante !

 

Ai inteles gresit . nici el nici mama sa . nimeni nu stia ca el are probleme cu inima. Este vina celor care a adus deoarece a adus o bautura prea tare si prea multa si la lasat sa bea atat . Ori faci o petrecere frumoasa . ori nu mai faci . Aduci atata bautura ca sa se imbete oameni . asta e o gandire proasta !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ai inteles gresit . nici el nici mama sa . nimeni nu stia ca el are probleme cu inima. Este vina celor care a adus deoarece a adus o bautura prea tare si prea multa si la lasat sa bea atat . Ori faci o petrecere frumoasa . ori nu mai faci . Aduci atata bautura ca sa se imbete oameni . asta e o gandire proasta !

Tu la o petrecere nu bei, stai si te uiti la ceilalti cum savureaza alcoolul, nu? Sti doar ca era mai sarit pe fix Hamm3r, era imposibil sa nu bea ...

 

Condoleante!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dumnezeu sa`l ierte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

R.I.P Police. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu la o petrecere nu bei, stai si te uiti la ceilalti cum savureaza alcoolul, nu? Sti doar ca era mai sarit pe fix Hamm3r, era imposibil sa nu bea ...

 

Condoleante!

Nu zic frate sa nu bei . dar nu ca  el

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dumnezeu sa te odihneasca Mihai !!! :((

Share this post


Link to post
Share on other sites

33943_480663198647572_1406744931_n.jpgO poza din camera sa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

“Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today.” James Dean

 

Condoleante familiei sale..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Condoleante!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu zic frate sa nu bei . dar nu ca  el

Simple condoleante sunt deajuns, nu cred ca e cazul sa cautam vinovatii, nu este treaba noastra, fiecare are dreptul la o parere dar hai sa nu ne folosim de aceasta drama sa ne certam pe forumuri, o asemenea veste nu poate lasa pe nimeni indiferent, dar nu suntem in masura sa acuzam pe unu si pe altul, mai bine hai sa invatam ceva din aceasta veste neagra si hai sa nu o mai ardem prost in raport cu noi insine sau cu altii. Dumnezeu sa-l odihneasca!

Pace si iubire!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am fost si eu la inmormantare,cand a trecut pe la LPS Braila,Dumnezeu sa-l ierte !..

Share this post


Link to post
Share on other sites

GangLand , a fost o inmormantare de exceptie ! Am mers cu el de acasă de după Buzăului tot viziru pana la LPS . După m-am intors cu el pe buzăului si tot la fel. Crede-mă nu mai pot da` am facut-o pentru un inger. Cate aplauze au fost in LPS Brăila :(.

Te-am luat pamantu` frate. Ne-ai lasat . Fii fericit si apărane de acolo de sus ! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

GangLand , a fost o inmormantare de exceptie ! Am mers cu el de acasă de după Buzăului tot viziru pana la LPS . După m-am intors cu el pe buzăului si tot la fel. Crede-mă nu mai pot da` am facut-o pentru un inger. Cate aplauze au fost in LPS Brăila :(.

Te-am luat pamantu` frate. Ne-ai lasat . Fii fericit si apărane de acolo de sus ! :(

 

Merita aplauzele din plin !

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...