Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

KeLLy

Petrica Cercel - Daca n-ai talent e jale

Recommended Posts

Numele melodiei : Daca n-ai talent e jale
Cantaretii : Petrica Cercel
Link melodie :

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=iUYOUIkrM-U&NR=1

Cateva detalii despre melodie : Melodie veche, dar foarte adevarata.
Video :

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=iUYOUIkrM-U&NR=1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba frate, eu unu iti zic sincer.. Nici nu-mi vine sa mai trec prin sectiunea asta cand vad atatea manele.. promoveaza fratioare muzica buna sa ascultet toti. Nu chestiile astea, ca nu le pot numi melodii..

Poti sa te superi pe mine sau nu ..dar decat sa nu iti zica nimeni nimic si sa crezi ca e bine ce faci..mai bine sa te superi.
@ - Mai ramane sa faci sub'forum separat "M!N3L3"
..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avem pe forum urmatoarele categorii :

Rock&Hardcore 

Hip-Hop 

House&Techno&Trance&Electro 

Pop&Oldies 

Dubstep / Drum and bass 

Unde fiecare membru posteaza cate melodii vrea el.

Macar un sfert din membrii eG-ului asculta manele, asta ce inseamna, sa-i extermin pe toti din aceasta sectiune ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu esti moderator, de la tine ar trebui sa ia exemplu.. si tu postezi doar manele deci ce exemplu sa ia? Eu nu mai zic nimic..ramane ca tine

Apropo "Sa-i exterminam pe toti" serios? serios?.. :))

 

Eu doar mi-am spus punctul de vedere mai sus, daca te deranjeaza asta e problema ta. Ultimul post

 

KeLLy : Nu ma deranjeaza, e doar punctul tau de vedere. O sa ma consult si cu un superior.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adevarata melodia, Like x2!.... Apropo, felicitari pentru Moderator :D..

 

P.S -  Nu te loa dupa astia ( martalogi ) cu ura lor pentru manele... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majoritatea manelelor sunt remixate si scoasa vocea interpretului ( principal ) si se adauga vocea cantaretului / lautarului.

 

Unele manele sunt chiar frumoase , bine scrise si cu o coloana sonora unica.Nu cred ca exista o petrecere cu multi invitati in care sa nu se bage o manea , daca exista asa ceva inseamna ca acei oameni ori nu apreciaza acea petrecere ori asculta House ( care e cea mai mare tampenie si dureaza 120 de minute ) , bineinteles posibil sa se distreze si pe hip-hop sau alte genuri , insa deobicei manelele predomina la petreceri.

 

Cat despre melodie , este una veche care trebuia postata de mult insa merge si acum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...