Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

uNtuc

[Respins][Sugestie] - Comanda back

Recommended Posts

Nick : uNtuc


Propunere :  Stiu ca exista comanda back dar nu in modul ce vreau sa propun eu... Propunerea consa in adaugarea comenzii ``back`` , adica dupa ce ai murit , daca dai ``back`` sa te dea inapoi unde ai murit sa iti poti lua ce-ai avut in inventar innapoi , am vazut ca multi playeri , sunt omorati de zombi , sufocati , iar dupa ce l-a omorat daca da ``back`` sa il dea acolo. Stiu ca exista comanda , am specificat prima propozitie. Dar nu in sensul acesta... Astept pareri PRO/CONTRA.


Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO! Buna ideea, ar fi bine sa se bage.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Nick : uNtuc

Propunere :  Stiu ca exista comanda back dar nu in modul ce vreau sa propun eu... Propunerea consa in adaugarea comenzii ``back`` , adica dupa ce ai murit , daca dai ``back`` sa te dea inapoi unde ai murit sa iti poti lua ce-ai avut in inventar innapoi , am vazut ca multi playeri , sunt omorati de zombi , sufocati , iar dupa ce l-a omorat daca da ``back`` sa il dea acolo. Stiu ca exista comanda , am specificat prima propozitie. Dar nu in sensul acesta... Astept pareri PRO/CONTRA.

 

 

Ca sa poti folosi /back  dupa ce mori iti trebuie rank Legend. Vezi mai multe aici: http://forum.egaming.ro/topic/102105-informatii-comenzi-rank-uri/

 

Deci deja exista ce propui tu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

DStefan cine ar sta pana la Legend,e mult timp de jucat :-??

Share this post


Link to post
Share on other sites

CONTRA   ar fii prea usor sa mori si sa dai back.. nu ai mai pierde itemele si nu ai mai sta cu morcovu in cur sa nu mori.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO , pana ajungi la rank Legend dureaza foarte mult nu toti pot sa stea atata la PC ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ori e survival ori desene animate pentru copii? ce vreti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRO !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba macar daca s-ar muta de la Legend macar la Expert pentru ei :-??

Share this post


Link to post
Share on other sites

CONTRA   ar fii prea usor sa mori si sa dai back.. nu ai mai pierde itemele si nu ai mai sta cu morcovu in cur sa nu mori.. 

Contra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Propunere respinsa. Haideti sa dam creative si sa ne juca, ce parere aveti ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...