Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

alert

Discuții, pronosticuri, meciuri - Cupa Mondială 2014, Brazilia

Recommended Posts

Fereasca Domnu' ... 7-1 :O , deci nu pot sa cred :O :O. Saracii brazilieni, sa ia bataie in "halu' " asta :|, tocmai la ei acasa. 

 

GERMANIA FABULOASA :respect:=D> !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

O prestatie incredibila a echipei braziliene,un meci foarte strans  :)).

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu merg pe premiza ca nemtii s-au folosit de mijloace "neregulamentare" si au castigat in modul acela , sigur au avut aimhack ceva :)) 7-1 nu dai nici in amicale dar in Semi-Finala de Cupa Mondiala !!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 goluri in 3 minute, vai ce fail.

Brazilia a jucat mai prost decat a facut-o dinamo in EL.Bine imi pare, as fi fost si mai bucuros daca le-ar mai fi dat nemti.

 

La Olanda - Argentina merg pe victoria Olandei.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brazilia fara arbitrii care ai ajuta la fiecare meci ... sunt 0!

 

Aia au ajuns in Semi-finala cu arbitrii , au intalnit Germania si deja .. nu mai aveau sanse in min 30 , 5-0 =)))))))) cum dreq sa zici ca Brazilia are fata de finala ???????? eram 100% sigur k Germania bate , dar nu cu 7 :))) oricum rad de ei acu la greu :)) A dat in el ca la fasole :)), 7 goluri pt fiecare noroc dn fiecare meci pt brazilia.

 

11hf18i.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 goluri in 3 minute, vai ce fail.

Brazilia a jucat mai prost decat a facut-o dinamo in EL.Bine imi pare, as fi fost si mai bucuros daca le-ar mai fi dat nemti.

 

La Olanda - Argentina merg pe victoria Olandei.

 

De aceeasi parere sunt si eu, anume ca Olanda o sa castige si va fi o finala europeana :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aș vrea să văd un 7-1 și pentru Olanda, ar fi penal =).. oricum vreau să le scoată fotbalul din cap argentinienilor, iar după parcă văd că vin ”fanii” cu scuzele gen: ” nu era Di Maria în teren ... :P ”.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte urat , execrabila prestatia Braazilienilor , aseara Germanii au fost Brazilieni :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

10x4kup.jpg  Sa nu plangeti , inca sunteti acasa!!!!!!

 

 

2ls8nl5.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 goluri in 3 minute, vai ce fail.

Brazilia a jucat mai prost decat a facut-o dinamo in EL.Bine imi pare, as fi fost si mai bucuros daca le-ar mai fi dat nemti.

 

La Olanda - Argentina merg pe victoria Olandei.

Gândim la fel. :))

Da, le puteau da 10, da şi brazilieni au avut ceva ceva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

10x4kup.jpg  Sa nu plangeti , inca sunteti acasa!!!!!!

 

 

2ls8nl5.jpg

Super :)))

 

Doamne saraci brazilieni :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diseară: Argentina - Olanda.

Ce credeți că se-ntâmplă ? Eu zic că bate Olanda și așa sper să fie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

merg pe Argentina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merg pe victoria Olandezilor in aceasta seara , dar sunt convins ca o sa fie un meci extrem de echilibrat , cu siguranta au vazut si ei instructia facut de nemti aseara , acum or sa stea la cutie toti pentru a evita orice fel de umilinta , anyway un meci Argentina - Olanda nu poate fi decat unul spectaculos :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

=))))) pt frustratii care tin cu Brazilia :

 

6swhso.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Germania - Argentina si Olanda - Brazilia ce ziceti? :D Eu merg pe germania si olanda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Germania - Argentina si Olanda - Brazilia ce ziceti? :D Eu merg pe germania si olanda

 

la fel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca o sa castige Argentina finala, chiar daca Germania a spulberato pe Brazilia, nu cred ca va reusi sa ii bata si pe argentinieni. Mie imi e indiferent acum cine castiga, am tinut cu Portugalia si Olanda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E o finala pe care mi-o doream tinand cont de tablou. In prima faza as fi preferat Brazilia - Germania dar nu s-a putut, asa ca am tinut cu Argentina pe acea parte de tablou. Si uite ca au ajuns in finala :D

Vizavi de finala, "inima" mea e impartita. Adica pe de-o parte tin cu Germania, pentru ca eu cu ei tin dintotdeauna, iar pe de alta parte nu m-ar deranja sa castige Argentina pentru suporteri si in special pentru Messi. Apropo de Messi, inca o data a demonstrat ca este mai bun decat Ronaldo, ajungand in finala. Ronaldo nu stiu ce mari performante are la echipa nationala. Si cei care nu-l considerau mare jucator pe Messi si spuneau ca doar la Barca joaca bine pt ca beneficiaza de pasele lui Xavi si Iniesta, uite ca si la nationala Argentinei, daca e motivat, poate sa joace bine. Nu ma refer neaparat la meciul de aseara, dar daca va uitati, cam el i-a trecut de grupe si a facut meciuri bune in general, chiar si cu Belgia spre exemplu cand a si vomat de la efort.

 

Apropo de suporterii argentinieni:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E o finala pe care mi-o doream tinand cont de tablou. In prima faza as fi preferat Brazilia - Germania dar nu s-a putut, asa ca am tinut cu Argentina pe acea parte de tablou. Si uite ca au ajuns in finala :D

 

Vizavi de finala, "inima" mea e impartita. Adica pe de-o parte tin cu Germania, pentru ca eu cu ei tin dintotdeauna, iar pe de alta parte nu m-ar deranja sa castige Argentina pentru suporteri si in special pentru Messi. Apropo de Messi, inca o data a demonstrat ca este mai bun decat Ronaldo, ajungand in finala. Ronaldo nu stiu ce mari performante are la echipa nationala. Si cei care nu-l considerau mare jucator pe Messi si spuneau ca doar la Barca joaca bine pt ca beneficiaza de pasele lui Xavi si Iniesta, uite ca si la nationala Argentinei, daca e motivat, poate sa joace bine. Nu ma refer neaparat la meciul de aseara, dar daca va uitati, cam el i-a trecut de grupe si a facut meciuri bune in general, chiar si cu Belgia spre exemplu cand a si vomat de la efort.

 

Apropo de suporterii argentinieni:

 

Intradevar .. Messi a demonstrat ca poate juca si fara Xavi,Iniesta .. / Cred ca Germania va castiga finala dar eu tin cu Argentina,daca va castiga ea atunci brazilienii vor muri de rusine :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Forța Germania !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pronosticuri pentru diseara au baietii? Eu zic winn Argentina, 3-1.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brazilia locul 4, bine imi pare.La cat au furat la turneul asta, nici macar nu meritau sa treaca de grupe.

 

N-are voie Germania sa piarda, desi se stie ca e echipa care pierde de cele mai multe ori meciurile foarte importante :)), o sa fie un meci deschis sper.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O sa bata Germania. Sunt 95 % sigur de asta. As spune un 3 - 1 dar sa vedem . Sper sa ii spulbere pe argentinieni , nu ii suport. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

O sa bata Germania. Sunt 95 % sigur de asta. As spune un 3 - 1 dar sa vedem . Sper sa ii spulbere pe argentinieni , nu ii suport. :)

 

+1.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...