Jump to content
Sign in to follow this  
MicutzuXXL

Recommended Posts

96555_2.jpg

ย 

Va rog sa intrati aici: http://tv.rol.ro/programe-tv/ProCinema/597...ta_tensiune.htm ( acolo aflati mai multe despre film )

Genul filmului este Horror , la-m vazut aseara (08-09-09) in jurul orei 1:00 - 2:00 (noaptea) a fost mult prea de groaza sincer sa fiu nu va spun din nume de rau sau... dar chiar nu il recomand celor sub 18 ani. Nu contine gesturi obscene dar ii poate afecta pe cei putin mai tinerei.

ย 

Descriere detaliata:

ย 

Alexia pleacฤƒ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nici nu cred ca ma voi uita niciodata la acest film si in general la fime horror ca nu imi plac de nici o culoarea. Eu nu vad rostul vizionarii unui astfel de film. Niciodata nu mi-au placut acest gen film si nu cred ca o sa imi placa vreodata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu e acel gen de horror care sa te sperie sa le taie gatu la oameni si altele de genul asta. Aici totul se leaga are sens , fetele veneau noaptea acasa dupa care un criminal a intrat si a omorat-o pe mama uneia dintre fete si tot asa a fost o actiune sa zic asa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu siguranta o sa ma uit la el, dar nu noaptea :|

Aporpo, asta e numele original?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, asta e numele original al filmului, eu unu nu la-m vazut sub alt nume.

ย 


Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu inteleg,daca te sperie , de ce sa te uiti ?

ย 

ย 

Sunt perfect de acord cu asistent,ce rost au filmele astea ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toate filmele au un rost , de ce ti-e frica de obicei nu tre sa fugi , te uiti , si incet incet te obisnuesti , mai ales daca in viata dorest o cariera militara / armata /politie etc .

ย 

E adevarat ca si eu prefer un film Sience - Fiction , care sa imi capteze atentia decat unul dinasta , dar gusturile nu se discuta :girl_cray2: .

ย 

Din trainer pare interesant , cred ca am sa il vizionez .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cam "horor", cam mult.

O sa ma uit, imi plac oarecum aceste filme, + ca am vazut toata seria " Final Destination " :-?? ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu-mi prea imi plac filmele horor dar o sa vad daca o sa ma uit la el :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Il stiu e prea belea filmu , vil recomand si eu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moved!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mda deja devii obijnuit cu filmele astea gen shoting vezi sange si alea , si astea horror le vezi ca pe astea numai ca nu folosesc arme ( pistoale/aka 47 etc. ) folosesc multe moduri de tortura si moduri de kill usor :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

3/10 mam uitat la el si acum mie frica ca sa mai dorm :| hai ma ca glm nu mam uitat la tot filmu ca mi se facea frica xD mam uitat doar 15min

Share this post


Link to post
Share on other sites

O sa il iau si eu sa vad cum e..

ย 

Cum sa iti fie frica ma de la un film ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Destul de "horor" dar este frumos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa zicem....nu prea imi plac filmele horror dar e ok.. :lolidiot:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu ma uita prea mult la filme de genu horror , ma uit mai mult la d-astea de gen actiune , thriller , adventure , etc ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
nu ma uita prea mult la filme de genu horror , ma uit mai mult la d-astea de gen actiune , thriller , adventure , etc :)

ย 

Idem KiLL_Master

Share this post


Link to post
Share on other sites

in general imi plac aceste filme nu stiu voi din cate vad sunteti cam "slabi de ingeri" doar nu te sperie sa lesini sunt putine filme reusite de genu pe mine unele nu ma impresioneaza o sa il iau si eu pe acesta sa vad cum este

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...