Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Radu_Toretto

[Info] Nintendo - Wii

Recommended Posts

Nintendo - Wii

 

nintendo-wii-console.jpg

 

Wii este o consolă de jocuri, cea de-a cincea produsă de Nintendo, care a intrat la v

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cat obosesti cand joci tenis ;)

 

Eu zic ca merge destul de bine dar are ceva dezavantaje. Poate ca ia costa in jur de 200$ dar trebuie sa cumperi multe accesori daca vrei sa simti cu adevarat ca te joci pe o consola Wii (volan/wiifit/paleta tenis/ping pong/cricket/wii sport etc.) si ca un alt dezavantaj nu suporta HD. Poate cu urmatoarea consola wii va suporta si HD.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wii fail ;)

Wii mi se pare ca este o consola pentru copii cu varste intre 5- 14 ani maxim.. dupa oricine trece la xbox360 :|, PS3, PSP, PC etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cat obosesti cand joci tenis :-&

 

Eu zic ca merge destul de bine dar are ceva dezavantaje. Poate ca ia costa in jur de 200$ dar trebuie sa cumperi multe accesori daca vrei sa simti cu adevarat ca te joci pe o consola Wii (volan/wiifit/paleta tenis/ping pong/cricket/wii sport etc.) si ca un alt dezavantaj nu suporta HD. Poate cu urmatoarea consola wii va suporta si HD.

Asa este sunt multe accesorii,insa,mie imi place,isi merita banii.Sunt campion la tenis =D!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cat obosesti cand joci tenis :))

 

Eu zic ca merge destul de bine dar are ceva dezavantaje. Poate ca ia costa in jur de 200$ dar trebuie sa cumperi multe accesori daca vrei sa simti cu adevarat ca te joci pe o consola Wii (volan/wiifit/paleta tenis/ping pong/cricket/wii sport etc.) si ca un alt dezavantaj nu suporta HD. Poate cu urmatoarea consola wii va suporta si HD.

Probabil ca asta e si ideea ...sa faci si putin sport in timp ce te distrezi =))

Share this post


Link to post
Share on other sites

WTf ...ce frecau aia cu telecomanda aia :mclosed1::))

 

On: Pai e misto nu am ce sa zic dar cu ce ma ajua? Joc 2-3 jocuri pe el care costa milioane sau mai stiu eu ce jocuri . Eu ma multumesc cu PC-ul si daca e nevoie de un tenis ceva .... sunt destule parcuri prin oras =))

Share this post


Link to post
Share on other sites

E cea mai smechera consola. Daca ai una ceti mai trebuie ''sport''? Frate deci e super smechera consola.

 

RESPECT Nintendo

Share this post


Link to post
Share on other sites
E cea mai smechera consola. Daca ai una ceti mai trebuie ''sport''? Frate deci e super smechera consola.

 

RESPECT Nintendo

 

 

OFF:Tu vorbesti serios sau ai luat-o razna? Sportul in RL este mult mai bun pentru corp decat un ... de joc pe WII

ON:Mi se pare o consola pentru copii mai mult.. cum a spus si cristian.Nu gasesti minunatele jocuri care sunt pe PC,PS3,Xbox360 pe un WII. PC RULZ!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...