Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

tudy_luik

eG TV - Un alt fel de San Andreas

Recommended Posts

Titlu oficial: "Un alt fel de San Andreas"

Data lansãrii: 18.08.2010 ora 22:30

Gen: Scurt-Metraj

Duratã: 1:39

Scurtã prezentare:

 

 

Prin acest scurt filmulet vreau sa va prezint ce locuri minunate sunt pe server (mai bine zis in joc). In loc sa stati toata ziua la gara sau sa faceti DM la Skate Park sau la Gun Shop-uri ati putea sa va plimbati pe harta sau macar sa "socializati" cu lumea. Stiu ca nu o sa reusesc sa va schimb mentalitatea cu acest filmulet da' macar stiu ca am incercat.

Apropo, stiu ca e "doar un joc" (cum ziceti majoritatea de aici) da' incercati sa il faceti cat mai aproape de realitate!!

 

 

watch?v=0jNG1ntAYYA

 

NU UITATI: Pe data de 23 august 2010 (ora 23:30) voi publica un alt film cu ocazia implinirii a doi ani a serverului eGaming Sa:Mp GodFather

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo Tudy , imi place foarte mult :-/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extraordinar,muzica se potriveste foarte bine.Iar filmarea este buna.Felicitari Tudy,inca o data ne uimesti prin ce faci :-/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos , dar toti suntem obisnuiti gara sf , skate park etc pe chiliad mai mergem dar celelalte rar ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos filmul si muzica . Bravo !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari!

Ai ales foarte bine melodia asta pt film.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie mi-a placut foarte mult mesajul acestui film, imi aduce aminte de vremuri de demult cand nu era asa mult DM si era mai mult 4 fun.

 

Dupa mine acest film este cel mai bun facut de tine. Superb :-/.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Superb Tudy :-/.

Nota 10 :X.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extraordinar :X

Asteptam cu nerabdare filmul de pe data de 23 :X

O sa ne uimesti iar :-/

Good Job

Share this post


Link to post
Share on other sites

Melodia e mirifica sper ca macar 2-3 playeri sa inteleaga adevaratul sens al sa:mp'ului, nu doar masina/casa/bani, samp e legaturile care se formeaza intre playeri/prieteniile astea virtuale care se dovedesc a fi foarte puternice.

 

Mult succes in continuare tudy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super. Melodia se potriveste perfect. 5*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos film app zimi si mie cum se numeste melodia :-/ ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte misto,ai prezentat interesant locurile din joc ..felicitari !

Apreciez munca ta si iti urez succes in continuare :-/)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer ?

Ce parere am despre acest film ?

E o parere, de nedescris.

E pur si simplu, MINUNAT !

Sau nu..

Chiar mirific :-/ !.

Melodia... filmarea.. cadrele... locatiile... absolut tot...

Mai ales finalul.. acel cadru cu soarele..

 

 

10*

 

Si nu te supara.. cum se numeste melodia.. ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow .... hmm nu e rau , nu e rau deloc ... DAR !!! DAR !!!

TOT MAI MISTO E SA KILLARESTI LCN LA GS :-/) MWHAHA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc pentru postari.

 

Melodia se numeste "Obsession". E un instrumental creat de Armen Hambar. Se gaseste foarte greu pe net, de aceea am uploadat-o eu aici > http://fbx.ro/ntcfhojlv2vwfrqx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar nu inteleg rostul , ai filmat Mapa si atat , ce e asa mirific ? Apusul soarelui dintr-un joc ?

Sunt sigur ca ai depus un "efort imens" sa faci acest filmulet , dar totusi ?! wtf ?

Eu inteleg ca tu probabil vrei sa arati multora ca se poate juca si in alte parti , dar totusi , laudele de mai sus sunt sincer , multe dintre ele , fara rost.

 

Probabil jumatate ma veti injura , imi veti da "Quote" la post si o sa comentati , dar sincer , asta e parerea mea , nu inteleg ce e asa perfect , a filmat mapa din San Andreas ...

 

 

Nimic personal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

verry nice gj

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chiar nu inteleg rostul , ai filmat Mapa si atat , ce e asa mirific ? Apusul soarelui dintr-un joc ?

Sunt sigur ca ai depus un "efort imens" sa faci acest filmulet , dar totusi ?! wtf ?

Eu inteleg ca tu probabil vrei sa arati multora ca se poate juca si in alte parti , dar totusi , laudele de mai sus sunt sincer , multe dintre ele , fara rost.

 

Probabil jumatate ma veti injura , imi veti da "Quote" la post si o sa comentati , dar sincer , asta e parerea mea , nu inteleg ce e asa perfect , a filmat mapa din San Andreas ...

 

 

Nimic personal.

 

 

Nu m-am simtit jignit chiar deloc. Fiecare are dreptul sa-si spuna parerea si stiu ca cu un film nu-i pot multumi pe toti.

Asta e, tie iti plac filmele de genul acesta (click) altora le place tipul de filme care e prezentat in acest topic.

Ideea filmului e prezentata in primul post (da, scrisul acela mult) iar in film sunt prezentate cadre filmate intr-un mod mai ... deosebit + o melodie, zic eu, destul de buna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos gg.Ar fi fost frumos sa filmezi si pestera :-/.Sabzaky el e mai mult cu dm.Acest film este foarte linistitor si nu e actiune de aceea cred ca ai spus ce ai spus Sabzaky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acesta chiar e dragut , chiar numai am ce sa iti reprosez :-/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fiecare cu parerea lui Sabzaki.

Recunosc, si eu mai fac DM, dar ador filmuletele de genu asta. :-/

Si daca mie imi place, pot sa zic ca e cel mai tare din lume, bla bla.. chestii de genu asta :X. Deci fiecare cu parerea lui :X.

Share this post


Link to post
Share on other sites

foarte neInteresant !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos, melodia merge perfect cu imaginile, as putea spune chiar ca e incredibil :))

 

Imi place ideea, sincer.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...