Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ChriS_

eG TV-Gang Wars,Part 1

Recommended Posts

Titlu oficial:Gang Wars

Data lansării:31,08,2010

Gen:Gangsta/Action

Durată:1:34

Scurtă prezentare:Un gangster a fost inpuscat grav in picior de catre alti 3 gangsteri rivali,prietenul lui incearca sa il salveze...

Link:

PS:Este primul meu film,Nu ma luati tare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scenariul foarte slab.. Iar camera este miscata total aiurea + ca puteai sa il faci si tu mai lung.

Pff.. Cam slab.. 7 de incurajare. Bft in continuare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scenariul este foartea slab , Iar camera este miscata aiurea si cam scurt..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincronizari bune , atat cu melodiile cat si cu anim-urile , secventa filmata dintr-o bucata fara greseli, pentru asta te felicit.

Dai sensitivitatea la cam hack mai mica, si incearca sa motezi un film mai de lunga durata. Oricum pentru inceput e foarte ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prostii.. mie unul nu-mi place, nu stii sa folosesti cam hack-ul, nu stii sa faci un scenarui cat de cat interesant.. lasa-te

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu zic ca mai ai mult de lucru la scenariu in rest e ok pentru un incepator.Straduiestete mai mult si vei ajunge sa faci filme foarte reusite candva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Macar el a reusit sa faca un film. Toti critici vin aici de parca ei au fost actori cu leo dicaprio. Eu unul nu dau note sau alte prostii. Mie mi-a placut melodia , scenariu a fost gen " Cei 3 au facut ceva rau unei gasti rivale " iar cei 2 au venit sa ii pedepseasca. Bravo :-<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cat de cat frumusel , melodia nu prea se potriveste (dupa parerea mea ) , si "tia cam fugit mana la filmat "

Share this post


Link to post
Share on other sites

Destul de slab...1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi pare rau ca nu am reusit sa fac acest film mai frumos..Dar credetima este primul meu film..Adica nu am deloc experienta..Voi face partea 2.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Imi pare rau ca nu am reusit sa fac acest film mai frumos..Dar credetima este primul meu film..Adica nu am deloc experienta..Voi face partea 2.

 

Nu iti fa griji prea mari caci filmul este foarte bine facut regizat frumos chiar mi-a placut nota 9+...nu ti-am dat 10 pt ca camera se misca km in toate partile;)

 

Oricum GJ pt un incepator este foarte bine facut :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Astea ti se par GANG WARS?! E drive by shooting toata noaptea.

 

Slab scenariu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este un scenariu cam slab.. si este si destul de scurt puteai si mai lung

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scenariul e cat de cat OK,dar data viitoare incearca un program mai silentios cand te misti cu camera,cum ar fii cam hack.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...