Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

SCA

Dani Alves vrea un salariu mai MARE decat Xavi, Iniesta si Villa la Barcelona... sau pleaca la City!

Recommended Posts

Dani Alves profita din plin de oferta venita de la Manchester City si nu vrea sa-si prelungeasca contractul cu Barcelona daca nu va primi mai multi bani decat Xavi, Iniesta si Villa.

 

Barcelona ii ofera lui Dani Alves cu 3 milioane mai putin decat isi doreste brazilianul. Dani Alves vrea un salariu apropiat de cel al lui Messi, care este platit cu 12 milioane de euro anual. Barca ii ofera insa doar 6 milioane de euro.

 

Xavi, Iniesta si Villa sunt urmatorii pe lista la salarii, cu 7 milioane de euro anual. Dani Alves considera ca merita mai mult decat ei si a cerut 10 milioane pe an. In aparare, Puyol, Pique si Valdes primesc 5 milioane pe an.

 

Sursa : sport.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrea,dar nu-i da nimeni. Nu este un jucator prost,insa se prosteste prin modul in care se comporta. Oricum City are mai multa nevoie de el ca Barcelona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este un fotbalist bun,insa se comporta ca un copil rasfatat,din partea mea?

Sa plece..

Barcelona nu este echipa care sa stea intr-un singur jucator,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este un fotbalist bun, dar nu este la nivelu' lui Xavi, Iniesta sau Villa si nu cred ca Barcelona ii va da mai mult de atat.

Nu cred ca la Manchester City va juca la acelasi nivel, la Barcelona a jucat foarte bine, a vrut sa arate ca e un fotbalist bun, dar banii i-au luat mintile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este un jucator foarte bun al Barcelonei si nu cred ca o sa il lase sa plece :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...