Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Radu_Toretto

[Prezentare] Max Payne 2: The Fall of Max Payne

Recommended Posts

Poster : 256px-Max_Payne_2.jpg

Numele jocului : Max Payne 2: The Fall of Max Payne

Descriere : Max Payne 2: The Fall of Max Payne este o poveste de dragoste violenta, cu atmosfera de film noir pentru publicul matur. Intunecata, tragica si intensa, intriga elaborata este o inlantuire senzationala de revelatii si intorsaturi socante.

 

Lucrand impreuna cu echipa de productie din New York de la Rockstar Games, dezvoltatorul Remedy a reusit sa poarte jocul pe noi culmi, cu foarte ridicate valori de productie. Folosirea artistilor profesionisti pentru voci si pentru benzile desenate, captura de miscare si accesul la material digital autentic din New York City au contribuit la asigurarea pentru Max Payne 2 a performantelor calitative pe care fanii s-au obisnuit sa le astepte de la Remedy si Rockstar.

 

Secventele de actiune violente, dar in acelasi timp elegante si impuscaturile cu incetinitorul care au devenit sinonime cu Max Payne revin, mai reusite ca niciodata. Miscarile si optiunile noi si avansate ofera o actiune de nivel cinematografic care iti va taia rasuflarea. Max Payne 2: The Fall of Max Payne si-a propus sa ridice din nou stacheta jocurilor de actiune.

Cerinte de sistem :

* Sistem de operare: Windows 98/ME/2000/XP

* Procesor: 1.4GHz sau AMD Athlon 1.7 GHz Pentium 4, procesor Celeron sau Duron

* RAM: 512 MB RAM

* HDD: 1,5 GB spaţiu liber pe disc

* Grafica: 64MB DirectX 9 compatibil AGP placa grafica cu T & L hardware-ul de sprijin

* Placa de sunet: DirectX 9.0

* DirectX: 9.0c Version

Trailer :

watch?v=iLNO4oq2bx8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este unul din cele mai bune shotere aparut pana acum l-am jucat si l-am terminat grafica e buna ca aspect simuleaza perfect exploziile si multe aspecte ale vieti reale va recomanda sa il incercati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bun joc ..L'am jucat si eu si mi sa parut Ok ..Am inteles ca este inspirat dintr'un caz real :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am terminat, misiunile sunt cam usoare, in rest e super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

" Too old , too bad , too eazy , but a good story"

 

 

Vorbiti si voi de jocuri mai noi , nu ju######ti de jocuri ca astea.

Share this post


Link to post
Share on other sites
" Too old , too bad , too eazy , but a good story"

 

 

Vorbiti si voi de jocuri mai noi , nu ju######ti de jocuri ca astea.

Asta scrie la subforum description : Totul despre jocurile pentru computer, noi aparitii, oldies, etc. .

De ce nu deschizi tu subiecte mai noi daca astea sunt vechi, rele, usoare si ce ai mai spus pe acolo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este foarte frumos jocul , l-am terminat acum 1 an :)) e trist finalul cand moare fata aia :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

E frumos jocul.. dar cam usor , oricum astept si max payne 3 pentru ca iubesc aceasta serie :-j

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este frumos jocul, la-m terminat acum cateva sapt si mi sa parcut foarte simplu misinuli :((

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos jocul si nu are nici cerinte mari ..

Share this post


Link to post
Share on other sites
E frumos jocul.. dar cam usor , oricum astept si max payne 3 pentru ca iubesc aceasta serie /:)

A aparut deja, dar ca un mod, il gasesti pe net

@: Oricum frumos jocu akm il joc si este foarte fain

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am jucat dar nu l-am terminat ..asa sunt eu ..chiar daca imi place un joc nu il joc pana la capat :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este frumos jocul ceva real

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lam avut

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...