Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Batranu

Chelsea l-a luat pe Torres pentru 60 de milioane de euro!

Recommended Posts

S-a facut marele transfer chiar la spartul targului. Azi, in ultima zi de transferuri in Europa, Chelsea l-a luat pe Torres de la Liverpool cu 60 de milioane de Euro.

 

 

 

 

Torres, Drogba si Anelka va fi tripleta magica a lui Chelsea. Abramovici a platit 60 de milioane de Euro pentru campionul mondial. Torres va primi la Chelsea un salariu de peste 10 milioane de Euro pe an. Torres va debuta pe Stamford Bridge in weekend, chiar impotriva lui Liverpool.

 

Banii pe Torres au fost deja cheltuiti de Liverpool - l-a luat de la Ajax pe Suarez cu 26 de milioane, iar de la Newcastle l-a adus pentru 40 de milioane pe noul atacant minune al Angliei, Andy Caroll.

 

 

Sursa: Sport.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

pff, putea sa ia liverpool pe oricine , nimeni nu`l va inlocui la fel de bine ;( ...asta e situatia :)) cu liverool pana la moarte :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acum Chelsea chiar ca eset de neoprit , are acel triou de atacanti .. Nu mai spun de aparare si mijloc ...

 

Liverpool cu banii astia ar putea sa faca niste transferuri,dar nu cred ca vreun jucator il poate inlocui pe Torres..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liverpool, dupa parerea mea, a facut o afacere bunicica. Totusi, tot 2 picioare are si Torres.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Liverpool, dupa parerea mea, a facut o afacere bunicica. Totusi, tot 2 picioare are si Torres.

 

Da, dar el le are magice. :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos ... abia astept sa vad trio-ul intr-un meci.

 

Stie cineva daca e difuzat la TV meciul din weekend (Chelsea - Liverpool) ? Daca da, pe ce program?

 

Mersi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

M-a surprins si pe mine aceasta veste ... Torres s-a dus la o echipa rivala liverpoolui ... Macar sa joace , nu sa mai stea pe tusa ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bucur pt achizitia lui Chelsea :P Dar nu cred ca va da FTorres atat de multe goluri cat a dat la Liverpool :))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum Chelsea chiar ca eset de neoprit , are acel triou de atacanti .. Nu mai spun de aparare si mijloc ...

 

Liverpool cu banii astia ar putea sa faca niste transferuri,dar nu cred ca vreun jucator il poate inlocui pe Torres..

a facut deja pe caroll si suarez...caroll trebuie sa astetam sa se afirme..totusi nu cred ca-l poate inlocui careva

 

Frumos ... abia astept sa vad trio-ul intr-un meci.

 

Stie cineva daca e difuzat la TV meciul din weekend (Chelsea - Liverpool) ? Daca da, pe ce program?

 

Mersi.

 

posiibl pe digisport / digisort plus ..ei dau anglia

M-a surprins si pe mine aceasta veste ... Torres s-a dus la o echipa rivala liverpoolui ... Macar sa joace , nu sa mai stea pe tusa ...

da ma ,da faza e ca el a promis fanilor mai demult ca nu va juca la alta echipa in anglia , multi il vad ca pe un tradator, si este un tradator :| ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din pacate niciunul dintre voi , poate putin Liviu, nu stiti situatia in care a plecat el. Acum 3 saptamani declarase ca este un profesionist si ca nu vrea sa plece, acum ceva timp a declarat ca nu va juca pentru nicio echipa din Anglia exceptand Liverpool. El este considerat un tradator pentru ca plecat la Chelsky pt bani si exact cand Liverpool s-a intarit, desi sunt fan Torres, nu o sa fac ca majoritatea fanilor C Ronaldo care dupa ce a plecat acesta de la MU au trecut imediat si ca fani Real Madrid. Totusi sa fim seriosi, in ultimele 2 sezoane a jucat foarte putin si destul de slab pentru ce se astepta, pentru Liverpool e o afacere foarte buna ca l-au dat pe atatia bani, mai ales ca noii atacanti au declarat ca Liverpool este clubul lor favorit si chiar ii cred, Liverpool are nevoie de oameni care vor sa joace pentru echipa nu de tardatori ca Torres Rent Boy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu cred ca stie nimeni motivul adevarat pentru care a plecat inafara de el. Sunt fan Torres si sper sa marcheze mai multe goluri decat a facut-o la Liverpool

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nu cred ca stie nimeni motivul adevarat pentru care a plecat inafara de el. Sunt fan Torres si sper sa marcheze mai multe goluri decat a facut-o la Liverpool

motivul adevarat sunt banii :))

citeste postu lu whitey si o sa intelegi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa parerea mea Liverpool a pierdut un jucator foarte bun si sa sperm ca va face treaba buna la Chealse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...