Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Kenoby

eG TV - Pasiunea secreta

Recommended Posts

Titlul Oficial: A Secret Pasion

Gen:Actiune

Durata: 3:52

Scurta prezentare:Este vorba de abilitatiile unui angajat taxi.

Link:

watch?v=fauNwp9ysgA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi dau lacrimile cel mai urat pe care l-am vazut.App ce frumos e tunat acel ellegy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kenoby vreau sa iti spun ca e cel mai urat film pe care l-am vazut :(:

1.Masina ta e tunata urat

2.Nu ai filmat bine

3.Ai pus Justin bieber pe fundal daca nu ma insel :fuck:)

4.Nu vad ce legatura are titlul cu continul filmului.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rusine , film de nota 4 cu indulgenta.

1. Justin Bieber pe fundal

2. Titlul nu se raporteaza la continut

3. Elegy-ul este tunat ca c*ru'

4. Nu stii sa folosesti Cam hack.

5. Momente in taxi ? Ce momente ? Ca te plimbi cu aia?

6. NU stii sa conduci.

7. Te bate driftul

Share this post


Link to post
Share on other sites
Imi dau lacrimile cel mai urat pe care l-am vazut.App ce frumos e tunat acel ellegy

 

 

Kenoby vreau sa iti spun ca e cel mai urat film pe care l-am vazut :budy::

1.Masina ta e tunata urat

2.Nu ai filmat bine

3.Ai pus Justin bieber pe fundal daca nu ma insel :homesweet:)

4.Nu vad ce legatura are titlul cu continul filmului.

 

 

Rusine , film de nota 4 cu indulgenta.

1. Justin Bieber pe fundal

2. Titlul nu se raporteaza la continut

3. Elegy-ul este tunat ca c*ru'

4. Nu stii sa folosesti Cam hack.

5. Momente in taxi ? Ce momente ? Ca te plimbi cu aia?

6. NU stii sa conduci.

7. Te bate driftul

Critici :|

:fuck::( Alte pareri:D?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pff nu stiu ce sa zic ....nu`mi prea place dar tinand cont ca eu habar nu am sa fac asa cv iti urez succes sa avansezi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cineva spunea "gestul conteaza, ca talentul canci" :(. Ce sa zic, film care n-are nici un Dumnezeu, dar toate au un inceput.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cineva spunea "gestul conteaza, ca talentul canci" :(. Ce sa zic, film care n-are nici un Dumnezeu, dar toate au un inceput.

Un om care ma intelege!

Astept si alte intrebarii/critici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba frate lasate de Regizat :())). Daca il pun pe fratemiu de 3 ani il face mai fain ca tine :fuck: .Ce faceai acolo te plimbai dintr-o parte in alta :budy:)))))))))))))))).

 

Inca o data lasate de Regizat. Ne faci de ras :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haideti sa nu ne batem joc chiar in halu asta.Sa incurajam omul nu sa-l bagam si mai adanc in pamant.Din pacate am numai critici de facut insotite bineinteles si de niste sfaturi care cred ca te vor ajuta.

1.Se misca cam in reluare si se vede putin cam turtit incearca sa remediezi problema asta.

2.Daca vrei sa iasa ceva foloseste cam hacku.

3.Daca nu te descurci cu condusu si sa si filmezi in acelasi timp ocupate doar de filmat si cere ajutorul altcuiva care sa conduca masina.

4.Lasand la o parte calitatile tale de sofer puteai sa faci ceva interesant sa te intalnesti cu un alt taximetrist sa faceti o cursa si dupa sa mergeti sa sarbatoriti o zi superba,este o idee.

5.Ti-as recomanda ca inainte sa pui un film la aceasta sectiune sa ceri parerea unor playeri mai experimentati in domeniu:Dinamo_Stefan,Tudy_Luik,Pushki si cred ca mai sunt destui da nu imi vin alti in minte.Asta bineinteles daca vrei sa avansezi si sa vezi cum zic ceilalti wow ceva impresionant m-ai lasat fara cuvinte,sa-l vezi pe cel care vizioneza videoul ca nu se poate opri pana nu il vede de 3-4 ori.

6.Fi serios ce e cu incheierea aia de 1 min?Incheierea trebuie sa tina maxim 20 de secunde , trebuie sa fie ceva scurt daca sunt multi actori sau ai ceva de spus il pui sub video.

7.Calitate o las la o parte cred ca ai observat si tu ca este foarteeeeeeeeeee slaba acest lucru este esential daca vrei sa faci ceva de calitate superioara.

Nota nu dau si nu cred ca notele isi gasesc locul in acest video.

Sper ca te-au ajutat sfaturile mele si te astept cu alt video sa vedem daca ai invatat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O intrebare: De ce te'ai plimbat dintr-o parte in alta a strazii ??

 

Nu stii ca s'a scumpit benzina si motorina ??

 

Urat filmu' !!! 8-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu asculta de ce zic ceilalti(mai ales de ce zice alert), deacea unii oameni inceteaza din a continua sa faca un lucru, deorece se gaseste unu sa iti zica "lasate, esti praf" si tu il asculti. Filmul nu este rau dar nimeni nu incepe precum un expert. Pe parcurs sunt sigur ca vei evolua si ca vei fi foarte bun daca nu vei renunta.

Multa bafta!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nu asculta de ce zic ceilalti(mai ales de ce zice alert), deacea unii oameni inceteaza din a continua sa faca un lucru, deorece se gaseste unu sa iti zica "lasate, esti praf" si tu il asculti. Filmul nu este rau dar nimeni nu incepe precum un expert. Pe parcurs sunt sigur ca vei evolua si ca vei fi foarte bun daca nu vei renunta.

Multa bafta!

Multumesc Survi!:)Pm me avem de vb

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ba frate lasate de Regizat :|))). Daca il pun pe fratemiu de 3 ani il face mai fain ca tine :| .Ce faceai acolo te plimbai dintr-o parte in alta :|)))))))))))))))).

 

Inca o data lasate de Regizat. Ne faci de ras :|

Ai probleme ....

Destul de frumos filmul ,dar merge mai bine cand filmezi de la departare sa inchizi kilometrajul ( 3 de pe numerele din dreapta tastaturii ). Mai lucreaza si o sa-ti iasa ceva frumos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yep, e dragut. Orice film e bine-venit insa iti voi da cateva recomandari (e treaba ta daca vrei sa asculti de ele sau nu).

 

  • Incearca sa iti faci o idee de scenariu de dinainte. Nu fiecare detaliu (astea vin pe parcurs) ci in mare
  • Din cate ai vazut si tu, atunci cand folosesti Cam Hack, filmezi de la departe si esti cu masina, la viteza mai mare tinde sa faca un pic de zoom. E mai bine sa lasi pe altul sa conduca, tu stai in afara masinii si il filmezi.
  • Mai taie din cadre sa iasa bine. La 0:23 ai o chestie care nu e prea frumoasa (sare camera). Puteai sa tai cadrele acelea.
  • Coloana sonora lasa de dorit. Iti propun sa folosesti negative de la piese (fara versuri) sau sa iti iei direct instrumentale. Iti recomand acest canal de pe youtube. Are peste 100 de piese si le poti downloada legal si folosi in clipurile tale (link de download este in descrierea fiecarui clip)
  • Vad ca editezi cu movie maker. E bine pentru inceput da' eu iti sugerez (daca tot esti pus pe invatat) sa te apuci de Sony Vegas. Poti face mult mai multe. Ce-i drept ai si un pic mai mult de invatat. Da' daca faci ca si mine, adica incerci sa vezi ce face fiecare buton, in juma' de ora stii elementele de baza. Te mai uiti la un tutorial, doua si acolo esti :|.

 

Spor la regizat :|.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ai probleme ....

Destul de frumos filmul ,dar merge mai bine cand filmezi de la departare sa inchizi kilometrajul ( 3 de pe numerele din dreapta tastaturii ). Mai lucreaza si o sa-ti iasa ceva frumos.

 

 

Yep, e dragut. Orice film e bine-venit insa iti voi da cateva recomandari (e treaba ta daca vrei sa asculti de ele sau nu).

 

  • Incearca sa iti faci o idee de scenariu de dinainte. Nu fiecare detaliu (astea vin pe parcurs) ci in mare
  • Din cate ai vazut si tu, atunci cand folosesti Cam Hack, filmezi de la departe si esti cu masina, la viteza mai mare tinde sa faca un pic de zoom. E mai bine sa lasi pe altul sa conduca, tu stai in afara masinii si il filmezi.
  • Mai taie din cadre sa iasa bine. La 0:23 ai o chestie care nu e prea frumoasa (sare camera). Puteai sa tai cadrele acelea.
  • Coloana sonora lasa de dorit. Iti propun sa folosesti negative de la piese (fara versuri) sau sa iti iei direct instrumentale. Iti recomand acest canal de pe youtube. Are peste 100 de piese si le poti downloada legal si folosi in clipurile tale (link de download este in descrierea fiecarui clip)
  • Vad ca editezi cu movie maker. E bine pentru inceput da' eu iti sugerez (daca tot esti pus pe invatat) sa te apuci de Sony Vegas. Poti face mult mai multe. Ce-i drept ai si un pic mai mult de invatat. Da' daca faci ca si mine, adica incerci sa vezi ce face fiecare buton, in juma' de ora stii elementele de baza. Te mai uiti la un tutorial, doua si acolo esti :respect:.

 

Spor la regizat :).

Multumesc baieti,voi tine cont de sfaturi multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da , pentru ca esti la inceput , nu te lasa continua si sper sa faci filme cat mai bune pentru eG . ! Nu te lasa de facut filme si nu asculta ce zic alti ca ai facut rau ca sa te lasi si alea alea ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc asa o sa fac.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...