Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

RedDisciple

Întoarcerea Regelui? Gigi şi Meme îl vor pe Hagi la Steaua!

Recommended Posts

Relaţiile dintre Gigi Becali şi Hagi par că s-au îmbunătăţit considerabil. Patronul Stelei a uitat de cearta pe care a avut-o cu "Regele" în urmă cu câţiva ani şi este dispus să-l ajute cu un post de antrenor în cazul în care acesta ar fi demis de la Galatasaray.

 

Cine nu-şi mai aminteşte scandalul dintre naşul Hagi şi finul Becali din 2007? "Regele" pleca atunci de la Steaua după un scandal monstru, în care era criticat de patronul său. S-au spus atunci cuvinte grele între cei doi, dar după trecerea timpului acestea par a fi fost uitate deja. Mai mult, patronul Stelei se gândeşte chiar că Gheorghe Hagi ar putea redeveni antrenorul roş-albaştrilor.

 

Aflând de situaţia "Regelui" din Turcia, una deloc plăcută, cu un patron care se implică la echipă şi un scaun care se clatină, Gigi Becali s-a confesat apropiaţilor săi, cărora le-a spus că n-ar exclude varianta reîntoarcerii sale în Ghencea, variantă care a fost aprobată şi de Mihai Stoica: "Dacă îl dă afară de la Galata, îl aduc la Steaua înapoi", le-a spus Becali prietenilor săi.

 

prosport.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta e Gigi Becali, a fost si o sa fie mereu un mare cioban, un om fara pic de respect. Nici odata Steaua nu o sa faca performanta atata timp cat Becali o sa faca presiune pe jucatori/antrenor, degeaba promite el ca se schimba, nu o s-o faca niciodata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu cred ca Hagi v-a accepta oferta, chiar dupa cate promite Becali

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nu cred ca se va intoarce iarasi hagi in ghencea dupa ce s-a intamplat data trecuta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa tot ce a patit Hagi in Ghencea, eu cred ca nu se va mai intoarce .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu cred ca exista aceasta oferta si chiar daca exista nu vine Hagi la Steaua.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu cred ca Hagi v-a face o asememenea greseala de al crede pe gigi..sincer gigi minte si cand doarme..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nu cred ca Hagi v-a face o asememenea greseala de al crede pe gigi..sincer gigi minte si cand doarme..

 

IDEM

 

Pentr-u ce sa vina hagi iarasi la steaua pentr-u 1sezon ? cred ca e prea mult 1sezon zis mai bine 10etape :-j / Daca cobori la mintea lu gigi dai de petrol /

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...