Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Radu_Toretto

[Closed] Hitman: Absolution

Recommended Posts

Hitman: Absolution

 

219.jpeg

 

Hitman: Absolution este al 5-lea joc al seriei, titlul urmand sa fie lansat in 2012 pentru PC, PlayStation 3 si Xbox 360. Jocul este dezvoltat de IO Interactive, subsidiara a Square Enix.

 

Jocul continua aventura Agentului 47, vanat de politie si de oamenii din propria organizatie, in incercarea sa de a descoperi adevarul din spatele conspiratiei care l-a transformat intr-un fugar. Spre deosebire de ultimul joc IO Interactive (Kane & Lynch 2: Dog Days), Hitman: Absolution va utiliza noua varianta a motorului grafic Glacier.

 

Primul joc Hitman a fost lansat in anul 2000 (Codename 47), succesul seriei ducand la ecranizarea primelor 4 jocuri printr-un filmul regizat de Xavier Gens.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa parerea mea , acest joc va fii un esec . Ultimul hitman avea la buguri de tasnea :)) ... Nici nu stiai ce trebuie sa faci mai departe ... stateam mereu pe youtube sa vad cum fac ceilalti ca sa trec la misiunea urmatoare . Sper ca acest joc pe care vor sa il lanseze sa nu fie cum au fost cele anterioare .

 

Multumim Radu pentru ca ne mai luminezi si pe noi :)) Eu de jocurile acestea nu am auzit ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
:X Abia astept sa apara nou joc celelalte serii mi-au placut ff mult! Mersi Radu pentru Stire!

Share this post


Link to post
Share on other sites

mie mi-a placut doar 1 si 2...parere mea e ca nu va fi un joc reusit dar ramane de vazut

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ohoo,imi pare bine sa aud ca apare si al 5-lea joc din serie.Ma astept sa fie foarte deosebit,pentru ca celelalte jocuri din serie deja sunt pe ,,Pagina jocurilor demodate".Chiar era si timpul sa dezvaluie cateva detalii despre acest joc,sincer nu ma astept sa il puna pe piata in 2012...dar ramane de vazut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce ma bucur ca in sfarsit, apare un hitman nou, cand eram mai mic jucam la silent assassin mult, si cred ca acel hitman e unicul decent din cate au aparut pana acuma, speram ca asta sa ne impresioneze cu grafica. Si sper sa fie misiunile mai accesibile, ca la silent assassin, ori stateai 3 zile sa treci o misiune (Cazul meu ptr ca nu aveam net) sau te uitai pe youtube, oricum sper sa il lanseze cat mai devreme in 2012 :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu cred ca este prea frumos...ce grafica are?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu cred ca este prea frumos...ce grafica are?

 

Ai vazut tu vreun Hitman care sa nu fie jucat?picard2.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

M-am uitat pe pagina oficiala de Facebook a celor de la Hitman si am gasit asta.

 

World premiere of the Hitman: Absolution trailer will debut on June 8th at E3! Spread the word. Trailer will be available through YouTube at the same time as well. We can't wait for E3, guys!

 

Abia astept ... sunt curios cum va fi trailer-ul si ce vor aduce nou in acest joc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

opa clar tre sa imi upgradez pc din nou,astept sa vad grafica jocului desi sunt sigur ca nu o sa fie prea diferita de restul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sper sa imi imbunatatesc si eu PC pana atunci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doamne, Dumnezeule, deabia astept sa apara :dancerock::damnmw:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupa parerea mea , acest joc va fii un esec . Ultimul hitman avea la buguri de tasnea :)) ... Nici nu stiai ce trebuie sa faci mai departe ... stateam mereu pe youtube sa vad cum fac ceilalti ca sa trec la misiunea urmatoare . Sper ca acest joc pe care vor sa il lanseze sa nu fie cum au fost cele anterioare .

 

Multumim Radu pentru ca ne mai luminezi si pe noi :)) Eu de jocurile acestea nu am auzit ...

 

Buguri ? Atunci cum de aia de pe Youtube reuseau si tu nu ? Vai ce chestie.

Sincer am jucat toate seriile nu mi-a placut asa mult primu. Contracts, Silent Assasin [Finished] si Blood Money au fost bestiale. Dupa trailer pare sexy :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie mi-a placut celalte parti . Din acest trailer nu integ prea multe dar asteptam sa fie oficial

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...