Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

RedDisciple

Sportul răm

Recommended Posts

Timişoara şi Bistriţa nu au primit licenţa pentru Liga 1, dar cele două formaţii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum a ajuns vice-campioana sa retrogradeze, e terminata Timisoara.

Bine ca vine Ceahlaul in Liga I :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum a ajuns vice-campioana sa retrogradeze, e terminata Timisoara.

Bine ca vine Ceahlaul in Liga I :D

Vorba ta, vicecampioana de anul trecut a retrogadat , Vicecampioana de anul acesta a retrogadat. La ce sa ne mai asteptam ? :lol:

 

In plus, nu stiu de ce se mai pune atata presiune pe Timisoara, in special pe jucatori! Iancu anunta mereu ca are Licenta , Federatia anunta ca joaca in Liga a treia. Pana la urma ne trezim Cu Sportul in Champions League ,ca doar traim in ROmania ! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lasati baieti,vine Ceahlau in forta,si dupa iar retrogradeaza :))!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vorba ta, vicecampioana de anul trecut a retrogadat , Vicecampioana de anul acesta a retrogadat. La ce sa ne mai asteptam ? :lol:

 

In plus, nu stiu de ce se mai pune atata presiune pe Timisoara, in special pe jucatori! Iancu anunta mereu ca are Licenta , Federatia anunta ca joaca in Liga a treia. Pana la urma ne trezim Cu Sportul in Champions League ,ca doar traim in ROmania ! :lol:

 

:)Traim in Romania tot-ul este posibil! :D nu stiu nici cu astea ba unu zice ca are licenta unu zice ca nu are :| orcum daca va juca in liga 3 sute de suporteri o sa fie dezamagiti :|+Multi jucatori o sa plece :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asa v-a ramane, Timisoara si Bistrita nu mai au nici o sansa, poate doar Timisoara in liga a doua, dar ma indoiesc de asta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu o sa mai auzim pentru ceva timp de Timisoara

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...