Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

k3nw00d_kri5ty

[Prezentare]Delta Force

Recommended Posts

Poster : deltaforce-blackhawkdowngoldpack-0-medium.jpg

Numele jocului : Delta Force Black Hawk Down: Team Sabre

Descriere : Delta Force - Black Hawk Down: Team Sabre este primul pachet suplimentar pentru Black Hawk Down si cuprinde doua noi campanii single-player care poarta membrii Delta Force adanc in junglele Columbiei in cautarea lorzilor drogurilor, apoi ii duc sa infrunte factiuni teroriste in interiorul si in preajma insulelor petrolifere ale Iranului. Team Sabre va contine de asemenea si un numar de noi aspecte multi-player, incluzand vehicule complet controlabile, printre care elicoptere si vehicule cu perna de aer LCAC, care permit jucatorilor sa poarte razboiul la sol, pe apa sau din aer. Peste 30 de noi harti multi-player vor fi de asemenea incluse in pachet. Pentru a putea juca acest pachet suplimentar este necesar jocul original Delta Force - Black Hawk Down.

Cerinte de sistem :

 

VIDEO CARD: Direct 3D video card with 32MB required. 64MB or greater recommended.

Compatible 3D cards include: Nvidia TNT2, GeForce series, ATI Radeon series.

For a list of supported 3D cards visit OPERATING SYSTEM: Windows 98, ME, 2000, XP CPU TYPE & SPEED: Minimum - Pentium III 733 MHz equivalent Recommended - Pentium 4 1.4 GHz equivalent HARD DRIVE SPACE: 750MB available SYSTEM MEMORY: 256MB or greater required CD-ROM SPEED: 4x or greater CD-ROM drive DIRECTX: DirectX 8.1 required SOUND CARDS: Windows

 

Trailer :

 

http://www.youtube.com/watch?v=ushifI_gbIk&feature=player_embedded

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce mai jucam jocul asta cand eram mic ... :)). Grafica asta pe vremea aia era printre cele mai tari. Acum nu mai are sens sa il joci, pentru ca au aparut BF, CoD etc. dar oricum, Delta Force m-a surprins mereu si pacat ca nu revin si ei cu un titlu nou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca marea majoritate au jucat jocul asta cand erau mici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toata seria Delta force a fost tare, inafara de 1,2,3... :))

Joc din copilarie:d

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce amintiri... Jucam jocu' asta cand eram mic ore intregi. Pe atunci nu erau jocuri ca battlefield 3 sau black ops, nu grafica si realismul facea un joc bun, ci cat te distrai cand il jucai. Chiar era un joc frumos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acest joc este oarecum de domeniul trecutului acu au aparut jocuri noi ce imita la perfectie realitatea

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am jucat , dar in timp m-am plictisit.. bun jocu' .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Delta Force 1 , 2 jucam cand eram mai mic :)) foarte frumos acest joc !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca marea majoritate au jucat jocul asta cand erau mici.

Ai dreptate. Eu am jucat acest joc cand aveam varsta de 10 ani :-?, oricum pe atunci era foarte captivant jocul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jucam jocul asta la informatica in a 4-a :)).

E fain dar si asta e demult. Nu cred ca se mai joaca asa intens.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos joc... am jucat toate partile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si eu jucam Delta Force cand eram mic. Delta Force 2 mi-a placut cel mai mult. Chiar mi-ar placea sa il joc din nou.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...