Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

skate54skate54

eG TV - Yakuza Mafia Presentation

Recommended Posts

Titlu oficial: Yakuza Mafia Presentation

Data lansării: 04/09/2011

Gen: Prezentare

Durată: 1:39

Scurtă prezentare: O scurta prezentare a mafiei yakuza dedicat lui YooBogdan si lui LaurR. Remember.

Nu uitati sa selectati 720p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos. Bine realizat, si idei bune din cate vad. Cum sunt mafiotii care stau cu /dealstance in zonele sediului lor. Si executia frumoasa. + Anim-urile folosite /koface si /kostomach. Bune idei, tine`o tot asa ! Incepi sa faci filme din ce in ce mai bune.

 

Ceea ce mi s-a parut neinregula, e ca ori ai avut putin lag. Ma refer can foloseai cam hacku, si te apropiai sau indepartai, iti cam sacada. Sau nu ai setarile bine puse in camhack.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari ! Foarte frumos , mi-a facut placere sa particip la una din capodoperele tale , a iesit foarte frumos inca o data Felicitari ! Si sper sa mai particip la urmatoarele filme , mult succes in continuare !

 

Remember : LaurR & YooBogdan , nu am nimic personal cu ei , dar sincer , de ce sa va amintiti de niste codati :) Sincer acuma , cred ca este ceva banal , probabil ca va-ti inteles bine cu ei sau ca v-a acceptat in factiune dar ar trebui sa va amintiti de cineva care a facut foarte multe pentru serverul asta , ceva bun de ex :

 

sInK

pufosu

Bratone

Rooney

RaduReleu

Xanto

George_Mihai

Puski

si multi multi alti ( Ma refer la admini care v-au asigurat un "trai" bun pe server si cat mai RP)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos. Bine realizat, si idei bune din cate vad. Cum sunt mafiotii care stau cu /dealstance in zonele sediului lor. Si executia frumoasa. + Anim-urile folosite /koface si /kostomach. Bune idei, tine`o tot asa ! Incepi sa faci filme din ce in ce mai bune.

 

Ceea ce mi s-a parut neinregula, e ca ori ai avut putin lag. Ma refer can foloseai cam hacku, si te apropiai sau indepartai, iti cam sacada. Sau nu ai setarile bine puse in camhack.

La faza cu camhackul e de la lag, cum stau la 3.500 km de la host + fraps on, sacadeaza putin :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos , multumesc mult pentru efort.

 

Multumesc mult pentru fraza cu "Remember YooBogdan an LaurR"

 

Totusi Buhuhu sa fim mai buni , consider ca eu si Bogdan am facut ceva pentru mafia Yakuza,banul tot de asta lam luat . In fine e o poveste lunga.

 

DA , POATE CA AM FOLOSIT HACKS , AM FOST PEDEPSITI , BAFTA.

 

Postez pentru LaurR are suspend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte Frumos Acest film , Remember YooBogdan & LaurR :( ! Felicitari pentru munca voastra !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Repet inca odata , nu am nimic cu ei personal , dar am dat un exemplu , am zis in general ... ii respect pentru efortul si munca depusa in Yakuza , Remember !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos , ce frumos am iesit , mai ales cand trageam in copu' ala . Frumos !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un film foarte bun, pacat ca nu am participat si in ultimele faze. Iti multumesc ca ai realizat acest film, esti un regizor foarte bun sper sa o continui tot asa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O iesit bestial se cunoaste ca am participat si eu :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tare filmul GG Nice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari! Un film bine gandit si foarte bine realizat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos filmul mi-a facut placere sa fac si eu parte din el . Have fun :D !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos filmul,bravo te mai asteptam cu altele :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi place cum a iesit, ce sa zic. . Felicitari !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte Frumos....Yakuza Pe viata!! cine stie stie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte Frumos....Yakuza Pe viata!! cine stie stie :)

Corect .

Respect Shhark , cipolin , scorpyonu si toti cei care au contribuit la ridicarea mafiei Yakuza.

Si eu am incercat sa fac ceva bun si poate ca dorinta asta ma dus undeva unde nu trebuia .

 

RESPECT YAKUZA.

 

Postez pentru LaurR , are suspend permanent ... :-@.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Corect .

Respect Shhark , cipolin , scorpyonu si toti cei care au contribuit la ridicarea mafiei Yakuza.

Si eu am incercat sa fac ceva bun si poate ca dorinta asta ma dus undeva unde nu trebuia .

 

RESPECT YAKUZA.

 

Postez pentru LaurR , are suspend permanent ... :-@.

 

Multumesc pentru cuvintele frumoase care le-ai spus laur dar noi cei enumeratii,atat eu,scorpy si cipolin au ajutat Yakuza in mod "legal" dar stii cum se zice Greselile ne fac ce-a ce suntem...si nimeni nu are dreptul sa te judece pentru ce ai facut...."De ce jucatii murdar?....Pentru ca suntem.....YAKUZA" speram ca intr-o zi sa ne revedem :) si respect merita toti membrii Yakuza care au fost loiali accestei factiuni si nu au tradat Yakuza:) Desi sa intamplat ce sa intamplat eu sunt mandru de Laurr:D Ai fost esti si mereu o sa fi Un YAKUZA adevarat in cartea noastra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos filmul , gg !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...