Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Blazing

eG TV - eGaming SA-MP Presentation

Recommended Posts

Felicitari!tare :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte fumos :X , Surenosul a iesit cel mai frumos si cel mai RP bineinteles PatrauLea i-a organizat ( rolul principal ) :)), bravo tuturor factiunilor ! Este un film reusit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cel mai tare!+1 de la mine.GG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filmul este chiar reusit,si nu zic asta de multe ori.Sa fiu sincer chiar cred ca ai talent.De curiozitate cat ai muncit la el cu tot cu filmari si editat?Inceputul este unul pe care vroiam sa-l vad de multa vreme la un film de prezentare si nu l-am vazut,sa fiu sincer descrie Romania :)).

Poate ca unele factiuni ar fi meritat sa intre in atentia ta,dar lasand asta deoparte este un film cu gust si reusit,si melodiia face toti banii ca sa spun asa.Mi-a placut ca ai mai pus pe fundal sunetele de pistoale asa mai incep,acest lucru a dat foarte bine.

Iti urez bafta in continuare si sa mai vii cu filme bine gandite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos video-ul, cu idei foarte bune si bine filmat. +1.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos filmul de nota 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un film de nota 10 felicitari si la mai multe de acest gen.[/b]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un film foarte frumos.Pacat ca nu m-ai contactat pe mine sau pe George145 pentru a filma si factiunea News Reporters.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum a zis si Jelly, Numele filmului cred ca trebuii schimbat :(< este un film foarte reusit :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filmul este chiar reusit,si nu zic asta de multe ori.Sa fiu sincer chiar cred ca ai talent.De curiozitate cat ai muncit la el cu tot cu filmari si editat?Inceputul este unul pe care vroiam sa-l vad de multa vreme la un film de prezentare si nu l-am vazut,sa fiu sincer descrie Romania :)).

Poate ca unele factiuni ar fi meritat sa intre in atentia ta,dar lasand asta deoparte este un film cu gust si reusit,si melodiia face toti banii ca sa spun asa.Mi-a placut ca ai mai pus pe fundal sunetele de pistoale asa mai incep,acest lucru a dat foarte bine.

Iti urez bafta in continuare si sa mai vii cu filme bine gandite.

Iti multumesc. Fimarile le-am facut sambata in jurul orelor 16 si 00 si de editat duminica dimineata intre 9 si 11:30. (nu mai stiu exact)

Am mai spus ca unele factiuni nu au intrat din anumite motive si pentru ca m-am grabit sa fac filmul mai repede. Imi pare rau, :( Puteau intra toate factiunile daca aveam rabdare mai putin News Reporter.

Un film foarte frumos.Pacat ca nu m-ai contactat pe mine sau pe George145 pentru a filma si factiunea News Reporters.

Desigur ca l-am contactat si pe George145 care bineinteles a refuzat pe motiv ca nu vrea ca factiunea lui sa apara in filmul meu. Pacat ca nu am SS cand mi-a spus asta. George145, atunci cand am fost "nesimtit" spuneam niste lucruri care sunt adevarate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filmul este foarte reusit , frumos din toate punctele de vedere.

Nu pot spune decat , FELICITARI.

Share this post


Link to post
Share on other sites

WOOOW...Misto imi place :X:X:D (mai ales ca apar si eu in el :)):P)un + de la mine tine-o tot asa:D :clap2: Felicitari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma dor ochii la cate rahaturi negre ai bagat in film , de crossfade nu ai auzit ?

Atata a fost rau in rest e bine , sada ai ecran wide foloseste widescreen on , iar daca nu ai , nu pune rezolutie de ecran widescreen.

Iar la sa cam hack poti sa-l potrivesti .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte Tare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumoasa prezentarea. Mi-a placut mult secventele cu Surenos si faza de la final.

Nota 10. Asteptam si alte filme de la tine. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer?Este mai bun decat Official-ul asa cred eu ,foarte reusit Bravo !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumoasa aceasta prezentare a server-ului !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nota 10/10 Excelent filmul. Trebuia sa pui si cateva secvente cu membrii Hitman , nu apar deloc in filmulet :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...