Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Radu_Toretto

[Closed] Heavy Fire: Afghanistan

Recommended Posts

Heavy Fire: Afghanistan

 

174.jpeg

 

Heavy Fire: Afghanistan este un nou titlu anuntat de Mastiff, jocul urmand sa fie lansat in noiembrie pentru PC, PlayStation 3 si Nintendo Wii. Jocul este un fast-paced shooter, actiunea fiind plasata in Afganistanul zilelor noastre

 

Gamerii vor avea la dispozitie 24 de misiuni, peste 60 de rank-uri, medalii si tot atatea posibilitati de upgrade a echipamentului, precum si un multiplayer co-op pentru 2-4 jucatori.

 

Lansarea jocului va fi precedata de punerea in vanzare a unui titlu pentru Nintendo 3DS, produsul fiind intitulat Heavy Fire: The Chosen Few 3D. Dezvoltatorul jocului este studioul polonez Teyon, care a mai lucrat la seria Linda Hyde.

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=77PXkO3Jg_w

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu este cine stie ce joc gen Battlefield 3, dar eu unul sunt oarecum atras de acest game-play :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu este cine stie ce joc gen Battlefield 3, dar eu unul sunt oarecum atras de acest game-play :D

 

Nu poti compara deloc acest joc cu BF3, BF3 este de 10 ori peste acest joc la toate capitolele (gameplay, grafica, multiplayer, etc.) Nu stiu de ce mie mi se pare controlul mousului ca si cum ai avea AIM :O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un joc destul de frumos , dar vorba lui BF3 e de 10 ori peste Heavy Fire. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E frumos jocu , are o grafica frumoasa ,iar trailerul e foarte marfa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...