Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

CaRaMeLL

[Prezentare] Call of Duty: Modern Warfare 3

Recommended Posts

Foarta tare jocul,l-am terminat cand a aparut...deabea astept noul CoD.

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am terminat ieri :D , si din nou Captain Price supravetuieste :> . Pacat ca moare Soap :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este un joc FANTASTIC are o grafica de nota 10 si sincer chiar am ramas uimit de cum a fost realizat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte tare jocul, are o grafica deosebita si merita jucat fara nici o retinere

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jocul imita foarte bine realitate,si are grafica senzationala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos dar tot MW2 ma atrage mai mult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jocul imita foarte bine realitate,si are grafica senzationala

 

Foarte tare jocul, are o grafica deosebita si merita jucat fara nici o retinere

 

Ce grafica extraordinara vedeti voi la jocul acesta nu stiu :-?? MW3 foloseste acelasi motor grafic ca si in MW2 si este nitel finisat pe ici colo ca sa arate putin bine.

 

Uitati o comparatie intre grafica si sunetul dintre BF3 si MW3.

 

 

MW3 exceleaza la gameplay si a avut atat de mult copii vandute fiindca acesta a avut cerinte mici pe langa BF3.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este foarte frumos dar este cam scurt,mai mult imi place MW2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu sunt un mare " shooterist " dar pt MW 3 , pur si simplu no words :X .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu sunt un mare " shooterist " dar pt MW 3 , pur si simplu no words :X .

Vezi ca te contrazici singur.

Intr-un alt topic spui ca esti fan inrait "COD". Pai CoD nu e shooter ?

http://forum.egaming.ro/topic/91438-prezentare-blacksite-area-51/page__view__findpost__p__1022732

[-x

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce grafica extraordinara vedeti voi la jocul acesta nu stiu :-?? MW3 foloseste acelasi motor grafic ca si in MW2 si este nitel finisat pe ici colo ca sa arate putin bine.

 

Uitati o comparatie intre grafica si sunetul dintre BF3 si MW3.

 

 

MW3 exceleaza la gameplay si a avut atat de mult copii vandute fiindca acesta a avut cerinte mici pe langa BF3.

Ia o pauza de la comparatia asta.Tu ai vazut ce cerinte are BF3?:O..Trebuie sa fii la zi cu componentele+update-urile ca sa poti juca BF3.Chestia frumoasa la BF3 este ca ai tancuri,avioane,elicoptere pe care le poti pilota,cand MW3 se bazeaza pe o poveste frumoasa.Daca ar fi fost concurenta la grafica,sunet si poveste iti spun eu ca si cei de la Activision si Infinity Ward ar fi facut un joc peste BF3 la toate categoriile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am terminat demult jocu , e frumos .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ia o pauza de la comparatia asta.Tu ai vazut ce cerinte are BF3?:O..Trebuie sa fii la zi cu componentele+update-urile ca sa poti juca BF3.Chestia frumoasa la BF3 este ca ai tancuri,avioane,elicoptere pe care le poti pilota,cand MW3 se bazeaza pe o poveste frumoasa.Daca ar fi fost concurenta la grafica,sunet si poveste iti spun eu ca si cei de la Activision si Infinity Ward ar fi facut un joc peste BF3 la toate categoriile.

 

Nu am inteles asta: "Chestia frumoasa la BF3 este ca ai tancuri,avioane,elicoptere pe care le poti pilota,cand MW3 se bazeaza pe o poveste frumoasa", spui despre vehicule si dupa sari la povestea despre MW3 :-??.

 

De ce sa nu compar acste doua jocuri, nu fac amandoua parte din categoria shootere?? Este si normal sa aibe cerinte mari la ce grafica are, deci nu mi se pare nimic iesit din comun iar despre concurente... cei de la EA si Activision s-au "intrecut" in diferite trailere si gameplay-uri, daca scotea ceva Activision peste cateva zile, 1 saptamana, scoteau si EA si invers.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu am inteles asta: "Chestia frumoasa la BF3 este ca ai tancuri,avioane,elicoptere pe care le poti pilota,cand MW3 se bazeaza pe o poveste frumoasa", spui despre vehicule si dupa sari la povestea despre MW3 :-??.

 

De ce sa nu compar acste doua jocuri, nu fac amandoua parte din categoria shootere?? Este si normal sa aibe cerinte mari la ce grafica are, deci nu mi se pare nimic iesit din comun iar despre concurente... cei de la EA si Activision s-au "intrecut" in diferite trailere si gameplay-uri, daca scotea ceva Activision peste cateva zile, 1 saptamana, scoteau si EA si invers.

Pai la BF3 m-am referit ca are o grafica frumoasa si ca poti pilota avioane,tancuri si elicoptere,cand la MW3 mergi doar o misiune cu tancul,avionul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai la BF3 m-am referit ca are o grafica frumoasa si ca poti pilota avioane,tancuri si elicoptere,cand la MW3 mergi doar o misiune cu tancul,avionul.

Si asta il face mai putin ok? Iti place un joc doar pt tancuri,avioane,etc. ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si asta il face mai putin ok? Iti place un joc doar pt tancuri,avioane,etc. ?

Defapt eu sunt fan COD,si nu am jucat niciodata Battlefield.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...