Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Sabzaky

eG TV - Onoarea Pierduta | Partea 1

Recommended Posts

Interesant ..

Astept partea a doua .. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Altcineva e pe contul lui Sabzaky !!!!!! De ce zic asta ? Filmul nu are manele :cecaractere: .

 

@ foarte furmos realizat bravo turcule :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dinou Sabzaky face senzatie:>. Frumos,frumos tine-o tot asa :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari , foarte frumos si captivant (ast continuarea)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba sincer sa fiu ai destule conditii sa faci ceva mult mai frumos decat ai facut tu,povestea se leaga in anumite parti pana la faza cu gaboru,scenariu groaznic,nu cred ca un lider de gang,cap de mafie ar renunta atat de repede la demnitate,ineleg ca asta este partea 1 si urmeaza o alta,dar totusi nu crezi ca ai trecut de prea repede de la lider la boschetar ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba sincer sa fiu ai destule conditii sa faci ceva mult mai frumos decat ai facut tu,povestea se leaga in anumite parti pana la faza cu gaboru,scenariu groaznic,nu cred ca un lider de gang,cap de mafie ar renunta atat de repede la demnitate,ineleg ca asta este partea 1 si urmeaza o alta,dar totusi nu crezi ca ai trecut de prea repede de la lider la boschetar ?

 

Dar tu ai urmarit ce s-a intamplat ? Ai urmarit conversatia ? Ai observat motivul pentru care a ajuns ce a ajuns ? Cum voiai sa fac , sa ti`l arat cum i se rup hainele si ajunge boschetar ? Am sarit o parte bineinteles , te astept pe tine cu un scenariu mai bun.

Multumesc.

Am incercat sa ma "preocup" mai mult pe partea in care devine boschetar. Am incercat sa fac o iesire cat mai usoara din "varf" , ca , iti garantez , ca nu vei reusii niciodata sa ti un anume numar de actori sa filmeze 4-5 ore , dupa 1 ora de filmari deja 1 trebuie sa plece , celalalt sa manance , celalalt etc etc etc , apoi vine un rivalwar , apoi etc etc etc ... credema ca e foarte greu. Daca ar fi sa fac ceva complex cum spui tu , ar trebui sa stau 24 de ore on , sa pandesc pe fiecare cand intra si sa il iau la filmari cate 10-20 minute cat poate pentru 1 faza , si apoi sa mai astept 1 zi sa vina iar pentru inca 10-20 minute....

Sa nu mai pomenesc de "mistocari" , care incep sa se bage prin filmare , sa bubuie o masina , orice pentru a ne intrerupe..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte Frumos Filmul felicitari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi place foarte mult filmul, cat si ideea in sine. Sper sa o tii tot asa si mult succes. Felicitari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prea tare scenariu+muizca adica e un film foarte frumos astept partea a 2 a :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte tare filmul,asteptam partea a 2-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pana acuma e mai mult drama , si e foarte frumos videoclipul , si melodiile se potrivesc pe fundal , ai ales si un scris potrivit pentru Nortenos si este regizat foarte bine .

Nota 10 tuturor care au ajutat la alcatuirea acestui film si astept partea a doua .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Partea a doua va rupe totul, in curand o sa se inceapa filmarile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am stabilizat miscarea pentru a nu mai sacada in momentele cand facea trecerea de la o "partitura" la alta avand un Efect WMV si am ajustat calitatea sa cu ajutorul Youtube`ului , astept pareri din partea voastra despre aceasta "noua" versiune.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mult,Mult mai bine,nu cred ca este cazul sa spun dar trebuie , uite un adevarat regizor impreuna cu alti 2 care se urasc intre ei,ma refer la stefan si sfran2ii.Niciodata nu o sa ma pot compara cu voi 3 , Din nou ai respectul meu pentru filmarile si personalitatea ta.Felicitari !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Genial filmu.. grafica cam lasa de dorit .Abea astept partea a 2-a nu mai poot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nice,Felicitari Sabzaky tine-o tot asa,sunt nerabdator sa vad partea a 2-a :D:*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cool story bro. Bine editat,bine gandit, bravo! e de nota 10.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super tare ... pe viitor fa gandeste-te si tu la un scenariu mai frumos:)) ca mi-e mila de el:(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...