Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ArSsurA

eG TV - Rapita De Mos Craciun | Parta I

Recommended Posts

Titlu oficial: Rapita de Mos Craciun Partea I.

Data lansării: 7 Decembrie 2011.

Gen: Divertisment/Drama

Durată: 2:27 (2 minute si 27 de secunde)

Scurtă prezentare: Este vorba despre o fata care va fi rapita de Mos Craciun,vedeti mai multe

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A iesit cat de cat bine :D Gj

 

TRAXL's Here

Sa facem si partea 2 :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumoasa melodia sincer. Rap italienesc :X Si filmu e chiar reusit :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

e frumos , zimi si mie cum se numeste melodia :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

:-w Si iara imi bociti numele :-@ Dark2oo9 nu " Zero " Ci o de la Oaie

 

Frumos

 

@ Ce bine ii dadeam la buci =))

Share this post


Link to post
Share on other sites

e frumos , zimi si mie cum se numeste melodia :D

 

Fabri Fibra - In Italia

 

Foarte slab filmul.. Atat zic. Se vor gasi altii care vor comenta mai bine ca mine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fabri Fibra - In Italia

 

Foarte slab filmul.. Atat zic. Se vor gasi altii care vor comenta mai bine ca mine.

Nu te contrazic... este foarte slab intradevar a fost un lag infernal.... + ca actorii nu si-au regizat bine rolurile... nu am ce zice.... sper ca la partea a II a sa gasesc cv mai bun...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumoasa melodia si filmul este foarte reusit :) , dar a fost lag si nu prea va ajutat + ca acea faza cu mosul sa suit prea simplu in masina :)) , poate a-2-a parte este ceva super :X

Felicitarile mele >:D<<'>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Personal, mie nu-mi place... Claritatea este slaba, greseli foarte mari de gramatica ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba frate, Pe mine nu ma intereseaza parerea voastra.Daca va placut, doresc sa posteze doar cei celor le-a placut, Nu am nevoie de Spusele voastre. "Rapita de Mos Craciun" a fost ideea mea.Si cred ca este o foarte buna idee pentru un film, Recunosc ca nu am repetat.Totul a fost facut pe loc si + ca era lag.Multumesc celor care au lasat comentarii, Promitem ca in partea a 2-a va fi altfel.Multa Bafta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

In primul rand felicitarile mele pentru munca si efortul depus .

Iar in al 2'lea rand tin sa mentionez ca povestea nu prea se leaga si modul in care este filmat [ miscarea camerei ] este mult sub nivelul beginner . Imagineazati un film mult asteptat care sa tremure si sa se miste camera in halul ala . Incercati pe viitor sa va axati mai mult pe scene/secvente si multa imaginatie .

Ceva pozitiv ar fi ca melodia de pe fundal este chiar buna , iar inca un negativ ca filmul este facut in Windows Movie Maker .

Astept partea a 2'a poate o sa iasa ceva mai avansat ca acesta . Sa nu pui la sulfet vorbele spuse de mine , incearca sa le iei ca pe un sfat pe viitor .

 

@ Inocent , daca aici s'ar zice numai parerile bune atunci de ce oare s'ar mai posta ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

In primul rand felicitarile mele pentru munca si efortul depus .

Iar in al 2'lea rand tin sa mentionez ca povestea nu prea se leaga si modul in care este filmat [ miscarea camerei ] este mult sub nivelul beginner . Imagineazati un film mult asteptat care sa tremure si sa se miste camera in halul ala . Incercati pe viitor sa va axati mai mult pe scene/secvente si multa imaginatie .

Ceva pozitiv ar fi ca melodia de pe fundal este chiar buna , iar inca un negativ ca filmul este facut in Windows Movie Maker .

Astept partea a 2'a poate o sa iasa ceva mai avansat ca acesta . Sa nu pui la sulfet vorbele spuse de mine , incearca sa le iei ca pe un sfat pe viitor .

 

@ Inocent , daca aici s'ar zice numai parerile bune atunci de ce oare s'ar mai posta ?

Tin sa te anunt,ca chiar si eu m-am caracterizat mult mai rau ce ai spus tu aici este chiar o nimica toata,fata de cum m-am caracterizat.. este sub un nivel standard... a fost o filmare foarte slaba ,inafara faptului ca era lag,mai aveam si probleme..insa nu e momentul sa ma plang asta e.. oricum mersi pentru sfat,o sa tin cont... M-am dezamagit singur.. insa cred ca in mare parte a iesit okei... Din alte puncte de vedere :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Destul de slab,adica tu cand rapesti pe cineva te urci intai in masina si dupa se urca persoana rapita? Trebuia sa gasiti si voi o metoda mai eficienta de a rapii,da na :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebuia sa tina camera aia fixa si ferma, dar na, e si el la inceput, sper sa facem o parte a II-a mai frumoasa. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Destul de reusit.

 

Dar titlul nu are nici o lagatura cu filmul.. . Poate daca ai fi avut skinuri , sau modul de Iarna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pot sa zic ca nu e nici frumos , nici urat . Felicitari , sper ca la partea a 2 a sa munciti mai mult :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reusit!!!

Se pare ca InoCent nu sa lasat de prostii cu gura :))

sper sa iasa cva frumos la partea II-a

Succes poat intru si eu in film!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A iesit destul de bn dar ti-as recomanda sa iti bagi un skin de Mos Craciun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Misto film bv la toti mai ales InocenT abea astept sa vad si partea a doua :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos filmul ;) ! Dar nu-mi place cine a filmat (maKeRx). Dupa parerea mea e cel mai prost cameraman :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Destul de resuit filmul , dar se putea si mai bine.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...