Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Dinamo_Stefan

The Island

Recommended Posts

-Poster:

 

24nfpe1.png

 

-Regia/Autori:

 

Regizor: Michael Bay

 

-Actori:

 

Scarlett Johansson / Ewan McGregor

 

-Gen:

 

Actiune / SF

 

-Data lansarii:

 

22 Iulie 2005

 

-Sursa:

 

http://www.cinemarx.ro

 

-Scurta descriere:

 

Undeva, intr-un laborator subteran secret situat in desertul american, o echipa de cercetatori si doctori cloneaza vedetele si oamenii bogati in scopul de a le oferi organe pentru transplant in cazul imbolnavirii. Clonelor, in momentul in care erau aduse la viata, li se spunea ca pamantul a fost contaminat si ca ei au supravietuit fiind aduse intr-un loc sigur. Cand era nevoie sa se utilizeze o clona in scopul recoltarii organelor acestora, li se spunea ca au castigat o loterie si vor pleca pe Insula. Una dintre clone descopera adevarul si reuseste sa le strice planurile eliberandu-le pe celelalte.

 

-Trailer:

 

http://www.youtube.com/watch?v=oR9JPy00Ojk

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta e din 2005? zici ca e din 2012 la ce efecte are.


Iar am uitat sa sterg stii tu ce :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este un film foarte reusit din multe puncte de vedere, desi am vazut doar prima parte, pentru a doua nu gasesc o subtitrare buna, singur nu stiu sa o ajustez.

Recomand filmul pentru cine vrea sa se uite, merita vizionat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este un film foarte reusit din multe puncte de vedere, desi am vazut doar prima parte, pentru a doua nu gasesc o subtitrare buna, singur nu stiu sa o ajustez.

Recomand filmul pentru cine vrea sa se uite, merita vizionat.

 

Cum se numeste a II a parte?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vazut prima parte , este un film captivant .Cum se numeste a II a parte? Sunt curios sa vad cum e continuarea...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vazut prima parte , este un film captivant .Cum se numeste a II a parte? Sunt curios sa vad cum e continuarea...

 

Asta l-am intrebat si eu, dar nu cred ca exista parta a II a la filmu' prezentat mai sus. Si nici nu cred ca o sa fie.

 

Poate el se refera la filmu' acesta:

 

 

Dar n-au nici o legatura.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...